Kde

Kde získat mapu v The Sims 4 Island Life

Všechny skryté světy v The Sims 4: jak se tam dostat

Obvykle je to jediný způsob, jak otevřít novou oblast The Sims 4 je nákup herního balíčku nebo rozšiřujícího balíčku. Hráči však možná nevědí, že existuje několik skrytých míst, která lze nalézt jak v základní hře, tak ve speciálních DLC. Jakmile si hráči vyberou oblast a pozemek, kam své Simíky umístí, a jakmile Simíci začnou pracovat a bydlet, nemusí se příliš pohybovat nebo oblast prozkoumávat.

Musí se však pohybovat a prozkoumávat své okolí, aby odemkli speciální skryté světy v The Sims 4, které často obsahují prázdné partie a exkluzivní sběratelské předměty, které jinde ve hře nenajdete. S trpělivostí, obratností a několika dobře umístěnými cheaty mohou hráči zavést své Simíky na mystická místa ve vesmíru Sims skrytá před zvědavýma očima.

Přístup k některým z těchto skrytých světů v The Sims 4 vyžaduje, aby hráči měli nainstalované určité balíčky. Hra získala další skryté světy s každým novým DLC po celou dobu životnosti hry. Zatímco některé skryté světy jsou ve hře od začátku, byly přidány nové skryté světy, jako je rozšíření Snowy Escape. Zde jsou všechny skryté oblasti dostupné v The Sims 4, jak se k nim dostat a co tam hráči mohou najít.

Zajímavé:  Kde je původ v Sims 4.

Sylvan Glade (základní hra)

Sylvan Glade je jednou ze dvou skrytých oblastí dostupných hráčům bez nákupu dalšího obsahu DLC. Nedaleko místa Crick Cabana ve Willow Creek si hráči mohou všimnout velkého okrasného stromu se zářícími houbami u kanálu, který mezi zbytkem listí v této oblasti vypadá poněkud nepatřičně. Je to proto, že je to tajný průchod do Sylvan Glade.

Hráči však nemohou jednoduše vstoupit do Háje tím, že najdou strom. Jejich Simíci musí povzbudit strom, aby otevřel tajné dveře. Hráč musí požádat svého Simíka, aby šel ke stromu a klikl na něj. Jediná interakce, která bude nejprve k dispozici, je prohlížení stromu. To se stane při několika příštích interakci Simíka se stromem.

Po chvíli hráči uvidí možnost zalít strom, což by měli udělat. Nakonec se otevře několik dalších možností interakce, které zvou hráče k interakci se stromem a chválení jeho listů.

Jakmile Simíci stráví dostatek času interakcí se stromem, strom otevře dveře. Hráči musí vstoupit do průchodu a odpovědět na řadu otázek ve stylu hraní rolí o tom, kudy budou jejich Simíci cestovat do králičí nory. Musí vybrat Follow the Sound, Travel Downstream, Enter the Mist a Travel to the Clearing. Pokud hráč zvolí špatné možnosti, návod Simíka vyhodí a Simíkovi zůstane trapná nebo rozpačitá nálada, která mu zabrání zkoušet to znovu, dokud nevyprší. Když vyberete správné možnosti, objeví se načítací obrazovka a váš Simík bude v Sylvan Glade.

V Sylvan Glade je skrytá oblast, na které mohou hráči stavět, pokud jsou povoleny cheaty. Místo není příliš velké, ale může být dobrým místem pro stan, chladničku, sprchu a další potřebné věci, které mohou hráči použít, aby se nemuseli vracet domů, když se potřeby sníží. Pro přístup k tomu musí hráči otevřít konzoli (na PC «Ctrl + C»), zadejte „Testingcheats true“ a klikněte na «Vstup». Když se na konzole objeví zpráva oznamující, že jsou cheaty povoleny, hráči musí vstoupit «bb.enablefreebuild». To umožní hráči postavit, co chce.

Zajímavé:  Kde smrtelně otrávit Simíka v The Sims 4.

Na mýtině je také jezírko, vodopád, vzácné rostliny a ryby. Toto je jediné místo ve hře, kde mohou hráči chytat Woodworm Fish, takže Simíci s rysem Rybář budou chtít navštívit Sylvan Glade. Hráči zde mohou také najít vzácné květiny, rostliny a hmyz, které mohou sbírat a pěstovat.

Hráči, kteří si zakoupí herní balíček Spa Day, mohou také vrátit své Simíky do Sylvan Glade jednoduše meditací.

Forgotten Grotto (základní hra)

The Forgotten Grotto je další skrytý svět v Sims 4, který je k dispozici všem hráčům základní hry, ale vyžaduje trochu více úsilí, než se k němu dostat. Zapomenutá jeskyně se nachází v opuštěném dole v Oasis Springs a je přístupná buď přes Desert Flowers Park za sídlem Affluist nebo Landgraabs.

Vchod do dolu je zapečetěn deskami, které nelze rozbít, dokud Simík nedosáhne úrovně 10 dovednosti Melee. Hráči toho mohou dosáhnout pomocí cheatů nebo organicky tím, že jejich Simíci budou číst knihy o řemeslech, opravovat spotřebiče a instalatérské práce v celém domě a upgradovat spotřebiče, instalatérské práce a elektroniku.

Jakmile Simíci dosáhnou požadované úrovně pro boj zblízka, mohou hráči kliknout na opuštěný důl, aby s ním jejich Simíci interagovali. Simík bude muset pár minut tápat, aby otevřel šachtu, což spustí další dobrodružství v králičí noře. Chcete-li se dostat do jeskyně, musíte vybrat «Podél široké cesty», poté «Vylézt po schodech» a «Step on the římse».

Stejně jako Sylvan Glade má Forgotten Grotto mnoho vzácných předmětů, které můžete sbírat. Vzácný Batfish je dostupný pouze ve Forgotten Grotto, takže je nezbytnou zastávkou pro rybářské Simíky. Můžete zde také vykopávat vzácné sběratelské předměty, chytat žáby a hmyz, těžit krystaly a další minerály. Existuje několik míst pro tření rostlin včetně cibule a hub. Hráči zde nemohou stavět, ale je zde dřevěný záchod pro případ, že by Simíci trávili spoustu času průzkumem.

Zajímavé:  Kde získat charisma jack pro The Sims 4.

Deep Forests (DLC „Hike“)

The Sims 4: Camping Out představuje prázdninový svět Granite Falls. Pokud hráči dovolí svým Simíkům prozkoumávat les libovolně dlouho, narazí na díru v křoví vedle srubu. Kliknutím na tuto díru v křoví můžete začít své dobrodružství v králičí norě. Hráči musí vybrat Krok vpřed, Procházet webem, Ignorovat objekt a Přiblížit se k Simovi. Poté bude Simík odvezen do Hlubokého lesa, nazývaného také Poustevníkův dům.

Ve skryté oblasti je dům vlastněný Hermitem, osamělým NPC, se kterým může hráč komunikovat. Když se Simík spřátelí s Poustevníkem, Poustevník dá Simíkovi tipy na zahradničení a recept na skvělé hnojivo.

Poblíž Poustevníkova domu ve vodopádu by měli hráči milující rybaření zkusit štěstí při ulovení vzácné ryby lva, který se vyskytuje pouze na tomto místě. Hráči mohou najít ostružiny, také exkluzivně v této zóně, a zasadit si je do svých domovů. Deep Woods také obsahuje hmyz, vycházkové hole a vážky, takže je pro sběratele nutností.

Planet Sixim (DLC „Get to Work“)

Hráči, kteří si zakoupili The Sims 4: Get to Work, mohou svým Simíkům umožnit účastnit se aktivní kariéry. V těchto kariérách hráči ovládají akce Simíka, když jsou v zaměstnání v jedné ze tří kariér v The Sims: detektiv, doktor nebo vědec. Tento rozšiřující balíček obsahuje mimozemské okultní Simíky a také dovednost Rocket Scientist, kterou se Simíci mohou naučit a vylepšit si ji buď na straně, nebo prací v kariéře Vědce. Hráči, kteří si pro svého Simíka nezvolili dráhu Rocket Science, budou muset udělat pár kroků navíc, aby se dostali do tohoto skrytého světa Sims 4, Planet Sixim.

Hráči v linii kariéry raketových vědců mohou jednoduše přidat generátor červích děr do své rakety, zatímco vědci v obecnější kariéře si budou muset postavit svou vlastní červí díru. Tito vědci budou muset vylepšit svůj generátor červích děr pomocí dvou prvků a dvou neobvyklých krystalů a kovů.

Zajímavé:  Kde je telefon v The Sims 4.

Jakmile váš Simík dokončí tyto kroky, bude moci vstoupit do rakety nebo červí díry a cestovat na nádherné místo na Siximě. Pokud hráč cestuje za prací jako vědec, v baru Sixima se setká s mimozemským večírkem na jeho počest. Jinak mohou hráči jednoduše prozkoumávat planetu a sbírat vzácné prvky a materiály. Existují vzácné krystaly a kovy dostupné pouze na této planetě a také šestidílná sbírka geod jedinečných pro Sixim, která vylepší výzdobu domova vašeho Simíka.

Hráči, kteří mají rádi zahradničení, mohou na Sixim: Feather Fruit, Wild Ball a Fang Flower najít vzácné květiny a rostliny. Ale na Siximě nejsou žádné ryby. Jakmile hráči dokončí svůj průzkum, mohou se pomocí generátoru červích děr vrátit domů.

Jeskyně na ostrově Sulani (DLC Island Life)

The Sims 4: Island Living vydaný v roce 2019 a představil ostrovní destinaci Sulani. Sulani má svou vlastní kulturu a historii, stejně jako exkluzivní ostrovní aktivity, jako je plachtění, čištění životního prostředí a sběr mušlí.

Zatímco Sulani nemá úplnou skrytou oblast nebo oblast, hráči mohou prozkoumat ostrov a najít malou jeskyni. V jeskyni může interakce pomoci hráčům sbírat skořápky a může zplodit 10 řas mořské panny najednou. Oba sbírkové předměty jsou užitečné pro pomoc Simíkům proměnit se v mořské panny, takže je to skvělá zastávka pro fanoušky okultních Simíků a mýtických stvoření.

The Magic World (DLC «World of Magic»)

The Wizarding World je pravděpodobně nejslavnější skrytý svět v The Sims 4, protože byl před vydáním hry silně propagován. Stejně jako ostatní skryté světy je i Magic World dostupný pouze hráčům, kteří mají nainstalovaný doplněk World of Magic. Do Skrytého světa se dostanete cestou do Glimmerbrooku. Hráči budou muset sledovat cestu kolem prázdné startovní oblasti, dokud nedosáhnou vodopádu. Pokud mají hráči nainstalovaný balíček Realm of Magic, uvidí portál vynořující se z vody. Tento portál zavede hráče do kouzelnického světa v Sim 4.

Zajímavé:  Kde získat mátu peprnou v The Sims 4.

Vrchol hory Komorebi (DLC «Snowy Expanses»)

Hráči Sims 4 mají přístup k Mount Komorebi Summit s nainstalovaným rozšiřujícím balíčkem Snowy Expanses. Aby se hráči dostali na horu, musí jít do lázní v oblasti Yukimatsu na Mount Komorebi. Jakmile se dostanou do onsenu, budou muset použít svůj mobilní telefon k zahájení společenské akce „Exkurze do hory“. Během turné hráči narazí na několik skrytých oblastí, když šplhají na horu, dokud nedosáhnou samého vrcholu.

Mapa Sulani se sběratelskými předměty

Mapa Sulani se sběratelskými předměty

Podrobné mapy Sulani z The Sims 4 Island Living s vyznačenými sběratelskými předměty a body spawn pro jejich nalezení.

Návrat k hlavní recenzi Sbírání v The Sims 4 a rozšíření

Sběratelské karty Sulani z The Sims 4 Island Living

Mua Pel’am (ostrov se sopkou a jeskyní)

Mua Pel

Ohan’ali (ostrov s městem)

Ohan

Lani St. Taz (ostrov letoviska)

Lani St. Taz

Ikona Jméno Ikona Jméno
Rybářské místo Rybářské místo
(včetně pastí)
Minerály Minerály
(společný bod potěru pro krystaly, kovy, fosilie a vykopávky)
Žáby Žáby (vodopád)
Značky Sulani
Pine Ananas (rostlina s ananasem) kokos Kokos (kokosovka)
Kořen Kava Kořen kava (keř kava) kořen taro Taro kořen (rostlina taro)
Hluboká vodní bóje Hluboká vodní bóje
(umožňuje vám potápět se pro mušle a zakopaný poklad)
Mušle Mušle
(bod obnovení pro náhodné skořápky jednou denně)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»