Jak nakupovat

Kde koupit sprej na pavouky v The Sims 4

Průvodce Sims 4 Paranormal Spectres: Všechny typy, Jak přivolat a další

Nový balíček Paranormal Stuff Pack pro The Sims 4 přinesl do hry spoustu děsivých přírůstků, od strašidelných domů až po kariéru věnovanou roli vyšetřovatele paranormálních jevů. Existuje však jeden přírůstek, který je roztomilý i děsivý – strašidla. Tito malí kluci vypadají jako rozkošní robustní duchové, ale dokážou způsobit spoušť a dokonce sežrat část duše vašich Simíků. Tento průvodce vám to řekne vše, co potřebujete vědět o strašidlech Paranormal Stuff Pack z The Sims 4.

Jak vyvolat přízraky v The Sims 4

Ve skutečnosti nemůžete „vyvolat“ přízraky. Jediné, co musíte udělat, aby se objevili, je, aby vaši Simíci zůstali na pozemku Rezidenčního domu Haunted House, nikoli na normálním (nebo jakémkoli jiném). Jakmile se převalí noc, měli byste začít vidět ty malé chlapíky plovoucí kolem.

Typy přízraků

V novém balení je několik různých typů přízraků. První, koho potkáte, je známý zelený chlapík. Jsou přátelští a neškodní a interakce s nimi obvykle probíhají docela dobře.

Další přízrak, se kterým se můžete setkat, je červený a zdá se být naštvaný. Tito kluci rádi způsobují neplechu a děsí Simíky kolem sebe. Interakce s nimi většinou nejdou příliš dobře a mají negativní dopad na Simíky, kteří jsou poblíž. Také mohou jít z 0 na 100 opravdu rychle. Držte se dál, pokud nechcete riskovat, že vás zapálí.

Posledním typem přízraku, se kterým se vaši Simíci pravděpodobně setkají, je modré, smutně vypadající. Tihle kluci trucují, ale vypadají docela neutrálně. Interakce vedou ke smíšeným výsledkům, takže nejsou nutně bezpečné nebo nebezpečné. Nemůžeme si pomoct, ale je nám líto těch malých smutných očí!

Zajímavé:  Jak koupit kolo v The Sims 4.

Interakce s Spectres

Když kliknete na Spectre, budete postaveni před několik různých možností. První z nich zní „Pokus o komunikaci“. Pokud zvolíte tuto možnost, váš Simík to udělá – pokusí se konverzovat se strašidelným přízrakem. Pokud to půjde dobře, váš Simík bude šťastný a přízrak také. Pokud ne, bude na vašeho ubohého Simíka ovlivněna negativní nálada (nebo ještě hůř, rozzlobení přízraky mohou věci zapálit.

Další možností je „Nabídněte duši“. Pokud toto zvolíte, váš Simík se bude cítit dost špatně, když dá svou duši pryč, ale má také šanci získat od přízraku na oplátku malý předmět (například sluchátka). Chcete-li doplnit duši svého Simíka, můžete je také nechat mluvit s Guidrym a říci, že prodali svou duši. Dá vašemu Simíkovi „útržky duše“.

Spectres je také někdy nechávají za sebou, takže dávejte pozor. Pokud ji sníte, duše vašeho Simíka bude stejně dobrá jako obnovená a budou spokojeni.

Třetí možností je „Současná nabídka. “, na kterou potřebujete ručně vyrobený předmět vytvořený vaším Simíkem. Pokud jim něco takového darujete, mohou vám dát něco na oplátku.

Poslední možností je „Watch Spectre“ a přesně tak to zní. Váš Simík bude malého chlapíka pozorovat v jeho nepříliš přirozeném prostředí. Tímto způsobem se váš Simík dozví o přízraku, jeho zvycích a jeho záměrech.

To je vše, co potřebujete vědět Strašidla Paranormal Stuff Pack hry The Sims 4. Hledejte na Twinfinite další skvělé průvodce nebo se podívejte na jakýkoli obsah související se Simíky níže. Neváhejte zanechat komentář, pokud máte nějaké další otázky – uděláme maximum, abychom vám pomohli!

Twinfinite podporuje naše publikum. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našich stránkách, můžeme získat malou provizi pro partnery. Přečtěte si více

Zajímavé:  Kde koupit sbírku katalogu Sims 4 v Petropavlovsku-Kamčatském.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»