Jak

Jak provozovat obchod v The Sims 4

The Sims 4 Home Chef Hustle: Jak provozovat kiosek s jídlem

Raději si ale nejprve udělejte tunu pizzy a vaflí – vaši sousedé budou mít pěkný hlad!

The Sims 4 Home Chef Hustle: Jak provozovat stánek s jídlem

The Sims 4 se ve svých rozšířeních nikdy nevyhýbali jídlu a Home Chef Hustle znamená odvážný návrat k potravinovým balíčkům. Kromě dalších doplňků, které jsou součástí balíčku, se nyní vaši Simíci mohou dostat za pult a otevřít si vlastní stánek s jídlem, kde budou prodávat své kulinářské výtvory.

Ať už se rozhodnete specializovat na nové pizzy nebo lahodné vafle, nebo se rozhodnete rozšířit své nabídky a podívat se, co dalšího můžete nabídnout k prodeji, máme vše, co potřebujete k úspěšnému provozu stánku s jídlem v The Sims 4: Domácí výroba. rozčiluje se kuchař.

Jak začít prodávat jídlo v potravinářském kiosku

The Sims 4 Home Chef Hustle: Jak provozovat stánek s jídlem

Než budete moci otevřít stánek s jídlem v The Sims 4, budete si muset koupit svůj skutečný stánek.

Kiosk Anywhere Any Fare Food Kiosk je k dispozici pro 585 Simoleonů a je k dispozici v různých barvách, dřevinách a designech, takže experimentujte s návrhářským nástrojem a zjistěte, co vyhovuje vašemu Simíkovi a jeho prostředí. značka.

Jakmile budete mít svůj kiosek s jídlem, můžete buď prodávat ze svého předního dvora, abyste přilákali zákazníky z okolí, nebo cestovat se svým stánkem s jídlem a založit obchod na veřejném parkovišti, abyste mohli prodávat ve více obydlené oblasti.

Zajímavé:  Jak naučit dítě zpívat v The Sims 4.

Připravte si ingredience pro rychlejší vaření jídla

Pomocí mixéru Ciao Bella, který je součástí balení Home Chef Hustle Food Pack, může váš Simík připravit ingredience na vaření a různé druhy těsta předem.

Díky tomu se vaše jídla nejen vaří rychleji než obvykle, ale také bývají kvalitnější a levnější na přípravu.

Uvařená jídla jdou do vašeho inventáře a za každé vaření dostanete pět porcí surovin. Ty se pak dají použít při běžném vaření, ale i tak lze pokrmy připravit i bez těchto surovin, pokud jste ochotni obětovat kvalitu a peníze za rychlost.

The Sims 4 Home Chef Hustle: Jak provozovat stánek s jídlem

Kuchyňské náčiní na vaření přineste na místo

Aktualizace ze září 2023 umožňuje Simíkům používat menší kuchyňské náčiní, včetně nové pece na pizzu, více mikrovlnek a dalších.

Pokud tyto položky vložíte do inventáře před otevřením stánku s jídlem, váš Simík bude moci vařit přímo na místě ve svém kiosku.

To je důležité pro rychlé a efektivní podávání jídla, protože vaše popularita roste.

Můžete prodávat produkty z jiných obalů

Zapálení nadšenci dušení budou mít pravděpodobně několik balíčků, které obsahují jedinečné produkty z jejich kuchyňských spotřebičů, a tyto hráče potěší, že položky vařené v kuchyňském robotu z různých balíčků lze prodávat spolu se sadou pro domácí vaření od Chef Hustle.

Pekařské výrobky jsou uvedeny vedle pekařských dovedností v části Začínáme, která nabízí nový způsob provozování pekárny, zatímco výrobky jako popcorn nebo zmrzlina z jiných balení jsou také k dispozici na prodej.

Jak spravovat potravinový kiosek v Home Chef Hustle

The Sims 4 Home Chef Hustle: Jak provozovat stánek s jídlem

Vyjměte kiosek s jídlem a otevřete obchod

Po zakoupení kiosku a malých spotřebičů, které budete potřebovat k provozu, je čas otevřít obchod. Chcete-li to provést, umístěte stánek s jídlem z inventáře vašeho Simíka. Jakmile najdete vhodné místo, klikněte pravým tlačítkem na «Otevřít».

Zajímavé:  Jak woohoo pod keřem v The Sims 4.

Vedle inventáře vašeho Simíka se otevře záznam v obchodu. Zde můžete přetáhnout položky ze svého inventáře do inventáře vašeho obchodu a označit položky k prodeji. Můžete si také vybrat přetažení produktů ze svého inventáře.

Mít položky v inventáři je užitečné pro udržení stálé zásoby, ale dejte si pozor, aby se jídlo ve vašem inventáři rychle kazilo, takže je nezapomeňte označit k prodeji co nejdříve, abyste zajistili maximální čerstvost.

Jakmile je váš inventář plný, klikněte znovu na stojan a začněte prodávat jídlo. Tím se spustí pětihodinová akce, během které váš Simík prodá své zboží všem kolemjdoucím na místě, které si zvolí.

Můžete se také rozhodnout, že své položky přidáte až o 300 procent jejich původní ceny, ale mějte na paměti, že u drahých položek je méně pravděpodobné, že se prodají, takže před rozhodnutím o přirážce zvažte svou popularitu a kvalitu produktu.

Mít zboží v obchodě s odměnami místo toho zvyšuje limit této přirážky na 500 procent.

The Sims 4 Home Chef Hustle: Jak provozovat stánek s jídlem

Prodávejte agresivně a mějte zásoby na svém stole

Pokud se Simíci poflakují kolem pultu, ale nic nekupují, může váš Sim komunikovat s potenciálními zákazníky a nabízet jim propagační nabídky nebo se je snažit přesvědčit, aby si koupili určitý produkt.

Nejen, že je to užitečné, pokud se vaši Simíci příliš poflakují, ale také vám to dává možnost nabádat zákazníky k určitým pokrmům, jak uznáte za vhodné.

Pokud jídlo začne docházet, můžete aktivovat automatické doplňování a přesvědčit svého Simíka, aby automaticky doplnil stůl jídlem ze svého inventáře. Pokud však váš inventář vypadá řídce, budete muset použít kuchyňské spotřebiče, které jste si zakoupili v polovině prodeje, abyste si na místě připravili více jídla.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 pro začátečníky.

Používání vybavení nebrání vašemu Simíkovi v přípravě prodeje s aktuálními položkami, takže si klidně připravte tolik, kolik potřebujete, aniž byste se museli obávat, že promeškáte výprodej toho, co máte aktuálně na skladě.

Buďte opatrní při údržbě stánku s jídlem za nepříznivého počasí, protože některé spotřebiče se při používání v dešti pokazí.

Získejte charisma v základní hře a také si osvojte podnikatelské dovednosti ze školních let

Naštěstí po dokončení prodejní akce získáte trochu víc než jen Simoleony! Všichni Simíci účastnící se Prodeje jídla získají po skončení Prodeje jídla určitou dovednost Charisma.

Navíc, pokud máte rozšiřující balíček School Days, můžete také využít stánky s jídlem k rozvoji svých podnikatelských dovedností.

To je užitečné pro Simíky, kteří provozují své vlastní podnikání jakéhokoli druhu, a umožňuje vám to se časem zlepšovat. při prodeji vaší SIM karty a jejich produktu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»