Jak

Jak převést pacienta v The Sims 4

Téma: Kariéra doktora v The Sims 4: Pusťte se do práce

První pracovní den v nemocnici a pacienti byli nalezeni:

Ale zatím je nesmíme vidět, ale Simka bez mého vědomí už stihla flirtovat s nějakým doktorem))) Teď sedí celá koketní, i když si měla číst zprávy o svém zdraví)
Nemocnice mě vůbec nenutila ji přestavět.

* * *
Od moderátora

Naposledy upravil Dukasha; 12.01.2019 v 17:43.

9x děkuji:

03.04.2015, 22:02 #31
offline
Hvězdná registrace 12.12.2011. 5,026. 4,074 Zprávy 2,721 XNUMX Děkuji — XNUMX XNUMX; já — XNUMX

CitovatZpráva od gor2104va Zobrazit zprávu

Na jaké příčce žebříčku jsi?

CitovatZpráva od gor2104va Zobrazit zprávu

Nebo je vaše hra speciální?
03.04.2015, 23:40 #32
offline
Starý časovač

  „Nejlepší novoroční karta Sims-2. Zima 2007″, «Mythoglot II», «Mladá slečna Sims 2. Podzim 2008“, „Nejlepší odborník na umění. Jaro 2008», Nejlepší tvůrce Sims 2008, «Mr. Sims 2» Zima 2008, «Sims2-Intuition» Jaro 2009, Miss Sims2 jaro 2009.

Registrace 28.08.2003. 3,346. 2,128 Adresa Rusko Zprávy 649 XNUMX Děkuji — XNUMX XNUMX; já — XNUMX

A moje lékařská asistentka, po jejím povýšení, už dvakrát dostala nové oblečení, mimo jiné vychytávky na nové kariérní úrovni. Pokud tomu dobře rozumím, má to být pracovní oblek. A kde je mohu vidět/změnit? Do práce chodí ve vínových kalhotách a šedém svetru.

Moji lékaři také pracují podivně. Rekordér nic nedělá, jen ťuká do klávesnice. Jednou (!) nemocný Sim přešel a posadil se na prázdnou postel. Sebe! Nevím, co se tehdy stalo a jak to zopakovat. Ale opravdu chci, aby to dělali všichni pacienti. Sestra chodí a povídá si s pacienty. Doktor — stará paní boží pampeliška se točí kolem analyzátoru a občas je hloupá na počítači (na práci, ne na hraní). Ale moje Simka nedokázala stanovit jedinou diagnózu – zatímco otáčí zkumavky v analyzátoru, babička se řítí jako střela k pacientovi a sama stanoví diagnózu. Vezme tě to zpod nosu! Nikdo nechce ošetřovat nemocné, jen moje SIM karta to občas dělá. Jak mohu nahradit personál v této nemocnici? Možná je zkusit odstranit prostřednictvím správy rodiny?

Zajímavé:  Jak přidat okna do bytu v The Sims 4.

Povolání lékaře

Dodatek «Do práce!» nám dá povolání lékaře. Vyzkoušejte si svého chráněnce jako zachránce všech Simíků – nemocniční uniformu, sterilní život v rukavicích a vševědoucí výraz obličeje. Co by mohlo být lepší?

 • vyšetřit pacienta
 • důkladné vyšetření
 • spustit testy
 • stanovení diagnózy
 • porodit
 • provádět operace na chirurgickém stole
 • poskytnout lékařskou radu (dobrou nebo špatnou)
 • Určete pohlaví dítěte těhotné postavy
 • kontrola teploty postavy (romantická akce)

image.png

2.png

3.png

4.png

5.png

Screenshoty – Deer ​
Reakce: Violet, Vereonka, Lenka DV a 16 dalších

paní Single

Ověřeno
Zprávy 976 Úspěchy 375 Ocenění 416

Paní Single, pravděpodobně žádné žetony.
Aktualizujte svůj rentgen, aby byly výsledky přesnější. A tak, pro přesnou diagnózu, zhotovení dvou nebo tří rentgenových snímků obecně velmi pomáhá, proveďte výzkum, dokud je k dispozici. Pak bude diagnóza zaručena. Svou roli hraje i všímavost.

Tohle všechno vím, všechno moje vybavení je vylepšeno na maximum a pracuji jen pod „velmi pozorným“. Škoda, že tam nejsou žádné čipy (a ani po 4-5 rentgenech na to stále nemůže přijít.

Мария

pravidelný
Zprávy 3.096 Úspěchy 955 Ocenění 2.317
Pokud budou provedeny všechny testy, bude „konečná diagnóza“

To poslední je diagnóza zaručená, nikoli přesvědčivá.

Tohle všechno vím, všechno moje vybavení je vylepšeno na maximum a pracuji jen pod „velmi pozorným“. Škoda, že tam nejsou žádné čipy (a ani po 4-5 rentgenech na to stále nemůže přijít.

Existuje trik, i když ne vždy funguje, musíte odejít na telefonát nebo nechat pacienta na příště, tzn. aby se web restartoval, pak automaticky zmizí zbytečné diagnózy a ukáže se, že zůstane jen jedna přesvědčivá a není třeba hledat zaručenou. Dokud si vývojáři této chyby nevšimnou, můžete ji použít. Je pravda, že pacienti ne vždy zůstávají, mohou se změnit. Pak se vlastně vždy objeví přesně s hotovou diagnózou, třeba i o dva dny později.

Zajímavé:  Jak zvýšit úroveň upíra v The Sims 4.

Také, pokud mnohokrát napíše, že na to nemůže přijít, musí být tato nemoc nalezena v jiných studiích. Například na běžícím pásu. Nebo naopak.
Obvykle, pokud po dvou případech nemůžete získat pozitivní výsledek ani pomocí kalibrovaného rentgenu, pak hledáte na špatném místě.

Poslední úprava: 23. června 2015
Reakce: Anastas_s

Anastas_s

Ověřeno
Zprávy 1.626 Úspěchy 200 Ocenění 1.825

Existuje trik, i když ne vždy funguje, musíte odejít na telefonát nebo nechat pacienta na příště, tzn. aby se web restartoval, pak automaticky zmizí zbytečné diagnózy a ukáže se, že zůstane jen jedna přesvědčivá a není třeba hledat zaručenou.

Potvrzuji, mám stejnou „chybu“, opravdu to pomáhá zlepšit mou kariéru)) Všichni pacienti nezůstávají, ale jeden určitě bude, a to už zaplní škálu.

Usměj se

Těžký batoh

Fórum přítel
Zprávy 2.608 Úspěchy 880 Ocenění 885
Průvodce povoláním «doktor»

Na první úroveň Není tam moc akce, protože jsi jen stážista. Vaším cílem je povýšit za dva dny, takže postupujte podle pokynů k vyplnění ukazatele průběhu a jděte domů včas.
Spořádaná pozice přidává další interakce, ale i zde je vše snadné a přehledné. Vyplníte stupnici pokroku, uděláte vše, co je požadováno, a ve zbývajícím čase poskytnete léčbu těm, kteří již byli diagnostikováni (s červeným srdcem). A od této chvíle si pamatujte, že právě zacházení s postavami dává vašemu výkonu větší bonus než jakákoli jiná akce. Vyplňte proto stupnici pokroku pro daný den a zkuste někomu lék podat.
Na třetím kariérním stupni budete pověřeni vyšetřováním pacientů. Někdy ani nemusíte dokončit všechny kontrolní kroky, aby hra nabídla převoz pacienta. To lze mimochodem provést pouze za účelem dokončení úkolu. Jakmile je úkol dokončen, nemusíte se obtěžovat s převodem. Doktor sám přichází, jakmile skončí svou dosavadní práci.
No, tak dál čtvrtá úroveň konečně se budete cítit jako skutečný diagnostik, jako Dr. House. A zde jde především o váš postřeh. Tabulka s příznaky a pozorováním. Spletit se můžete jen se vzácnými nemocemi, ale i při nesprávné diagnóze a poklesu studijních výsledků, jak nám hrozí, jde hlavně o to, abychom stihli někoho vyléčit do konce pracovního dne. Pokud tedy na vyšších stupních potřebujete operaci a není vhodný pacient a vaše etické zásady to umožňují, udělejte operaci co nejdříve, i když víte, že diagnóza je špatná. Pak jde hlavně o to, stihnout někomu píchnout injekci na nachlazení, dvě jsou lepší a jejich výkon se nesníží. Pokud během vyšetření nejsou žádné animace, které by pomohly pochopit, čím je pacient nemocný, a studie ve skutečnosti nic neukázaly, neztrácejte čas, přejděte k něčemu jinému, ale nadále to sledujte. Nezapomeňte také být pozorní. Pokud máte v rodině umělce, požádejte někoho, aby vám nakreslil matematický diagram a přinesl ho do práce. Před prací můžete také pít silný černý čaj a můžete si vzít s sebou šálek nebo dva. Pak se díky multitaskingu, kdy vedete pacienta na lůžko nebo nosíte stěr na analýzu, můžete napít a zlepšit kvalitu své práce. Nezapomeňte také na kalibraci rentgenového přístroje a přečtěte si o počítačových testech.
5-6 úrovní Ani ty by neměly dělat problémy. Jen med bude dráždit. personál, který překáží, se vždy snaží s vámi nebo s pacienty mluvit a vy jste diagnostický génius a nenecháte se rozptýlit a nikdo jim k postelím nepřivádí nové pacienty.
Na úrovni 7 kariérní problém může být způsoben pouze absencí pacientů s nutností operace. A pro propagaci potřebujete až 3. Rady k této záležitosti jsem napsal výše, nebudu je opakovat. Jediná věc je, že pokud chcete co nejrychlejší propagaci, snažte se udělat alespoň jednu operaci denně. Můžete udělat dva, ale s největší pravděpodobností budete muset zůstat v práci pozdě. Při trojité hrozbě a pálení žaludku je nutný chirurgický zákrok.
Kariérní úroveň 8 Náročné je to jen při porodu. Rodící ženy se neobjevují vždy. Ale nezoufejte a do té doby čekejte na příležitost, sledujte svůj pokrok.

Zajímavé:  Jak odehnat hosty v The Sims 4.

Nemoci a příznaky

Vyrážka — Vyrážka není nejspolehlivějším příznakem, může zmizet nebo se objevit během vyšetření. Ale pokud se objeví vyrážka, pak je postava určitě něčím nemocná. Existují tři typy vyrážky: spirály, oranžové a zelené skvrny a tygří pruhy.
Vítr a chichotání — Pacient se zabývá sebeobsluhou: sám si prdnul, sám se smál. Vážně. Obecně platí, že pokud se bezdůvodně směje (ne při rozhovoru s někým, ale v nevhodných situacích a při nečinné animaci), pak to není známka blázna, ale větry a chichotání. Animací, která stojí za zmínku, je vrtění se při sezení. Takže plyny jsou bolestivé. Někdy se objeví vyrážka s tygřími pruhy.
Pálení v žaludku — Pacient si stěžuje na bolesti břicha (animace), je možná horečka. Nejvzácnější nemoc. Někdy se na základě pozorování zdá, že diagnóza je přesná, ale mýlil jsem se 2x ze tří. Proto buď zachraňte snadno diagnostikovaného pacienta a riskujte, nebo proveďte ještě více testů.
Plumbob Svědění — Nemoc je velmi podobná Chilliness. Protože pacient svědí. Lze je odlišit přítomností zelené nebo oranžové vyrážky nebo tygřích pruhů.
Lama chřipka — Pacient se třese a při kýchání a kašlání se kolem něj objeví oblak plynu. Může se objevit zelená nebo oranžová vyrážka.
Zářící oči — Příznaky této nemoci jsou závrať a hvězdy před očima. Trpí i halucinacemi, takže pokud vidíte, že mávají rukama, něco odhánějí, tak to jsou rozhodně zářivé oči. Někdy se u těchto pacientů objeví oranžová nebo zelená vyrážka.
Chilliness — Pacienta svědí.
Nafouklá hlava — Pozorujte pacienta, jedním z příznaků je bolest hlavy, někdy i pára z uší. Je také možná zelená a oranžová vyrážka.
trojité ohrožení — hlavními příznaky jsou závratě a kašel. Nemoc je snadno zaměnitelná s Zářící oči и Lama chřipka. Liší se tím, že se závratí nejsou žádné hvězdy před očima, jako v Zářící oči, a žádná zimnice (horečka) jako Lama chřipka. Vyžaduje chirurgický zákrok.

Zajímavé:  Jak odstranit řádek pro kódy v The Sims 4.

Советы

 • Kupte si domů čajový automat. Černý čaj vám pomůže soustředit se více než jednou. Matematické grafy (obrázek, který zlepšuje všímavost) lze pověsit kdekoli v nemocnici, aniž byste museli přejít do konstrukčního režimu. Pokud je obraz pouze jeden, umístěte jej do místnosti s chemickým analyzátorem. Toto je podle mého názoru nejúspěšnější místo, protože. se nachází v centru potřebných prostor. Ve výsledku to více než jednou zachrání životy vašich pacientů a váš akademický výkon.
 • Před odchodem do práce si dejte rychlou sprchu. Energický moodlet vám umožní déle nepodléhat únavě a snadno ji překonáte pomocí černého čaje a rozjímání nad diagramem.
 • Na jakékoli úrovni své kariéry si udržujte soustředěný rozpoložení mysli a přijměte multitasking. Jakmile se dostanete na nádraží a poprvé vstoupíte do nemocnice, vypijte černý čaj z domova a utíkejte k obrazu „Math Diagram“. Dvě nálady všímavosti vám pomohou vyhnout se upuštění lahviček při nanášení nátěru.
 • Na začátku pracovního dne začněte vyplňovat denní stupnici pokroku (v levém horním rohu obrazovky), poté se nemůžete nechat rozptylovat úkoly a pouze léčit.
 • Pacienti mohou být každý den stejní, ale nemoci jsou každý den jiné. Nečekejte od někoho, kdo měl chřipku včera, že ji bude mít i dnes.
 • Hrajte na první rychlostní úrovni, zatímco váš pacient někam jde nebo provádí testy, sledujte pacienty.
 • Počínaje 6.-7. kariérním stupněm si někdy prohlédněte pacienty ve frontě, stane se, že již existuje přibližná diagnóza. Vezměte takové pacienty na lůžko a mějte je v záloze. Nezapomeňte se na ně občas podívat kvůli animaci. Pokud jste stanovili diagnózu nesprávně, tento pacient vám pomůže zlepšit váš výkon.
 • Rentgenové snímky a nátěry lze provádět několikrát. Pokud první rozbor nic nedal, později, až se objeví několik možných diagnóz, proveďte zákrok znovu a ten diagnózu upřesní. Ale bude to trvat déle.
 • Pokud u pacienta nezaznamenáte žádné příznaky, začněte vyšetření dotazem, jak se v tuto chvíli cítí, může se objevit nějaký příznak;
 • Pokud nemůžete diagnostikovat pacienta nebo se bojíte, že uděláte chybu, přejděte k další. Ze své postele nikam nejde. Ale ti, kteří čekají u registračního pultu, mohou odejít.
 • Pauza je doktorův nejlepší přítel. Pauza je pro brilantního diagnostika nezbytná. Na začátku dne, když vyplňujete ukazatel průběhu, využijte pauzy mezi aktivitami. Animace nahrazující akci je poměrně dlouhá, tak proč ztrácet drahocenný čas?
 • Pravidelně přerušujte hru a sledujte všechny pacienty, zda nemají příznaky. To vám pomůže lépe si naplánovat pracovní den.
 • Pokud máte katalog „Patio“, pořiďte si jacuzzi. Aromaterapie se šalvějovým olejem také zajistí dobrou náladu. A je hezké namočit se do vody před začátkem pracovního dne.
 • Bylo by hezké vylepšit rentgenové přístroje, které se někdy porouchají v nejnevhodnějších chvílích.
Zajímavé:  Do které složky mám dát skintony Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»