Jak

Jak přidat doplněk do The Sims 4

Mod je zkratka pro modifikaci, takže modifikace podle definice přidávají funkce nebo mění některé herní aspekty hry, jako je počet domácností s více než 8 členy nebo realistické těhotenství nebo porod, které jinak nejsou ve hře Vanilla dostupné.

CC je zkratka pro Custom Content. Jedná se o objekty, které nahrazují nebo přidávají změny k existujícím objektům ve hře (např. stoly, židle, vlasy, oblečení atd.) nebo objekty, které ve hře ještě nejsou dostupné (např. moderní auta, personalizované objekty, skiny, řasy atd.). Na rozdíl od modů CC nemění hratelnost.

Mod nebo CC, které chcete nebo potřebujete, si můžete v zásadě vygooglit pomocí klíčových slov, jako je například „realistický těhotenský mod Sims 4“, nebo jen prozkoumat tento web kde můžete hledat mody podle balíčku nebo kategorie z nabídky v levé horní části domovské stránky nebo jednoduše použít možnost vyhledávání na domovské stránce.

Stažení a instalace modů a CC je docela snadné. Obvykle stačí provést těchto 5 kroků:
POVOLTE MODY VE HŘE
DOWNLOAD
ODZIP
UMÍSTĚTE DO SLOŽKY MODS
5) ODSTRANIT SOUBOR LOCALTHUMBCACHE.PACKAGE
Podrobně:

1) POVOLTE MODY VE HŘE. Se spuštěnou hrou přejděte na Možnosti hry/Jiné a zaškrtněte 2 políčka pro mody. Podrobnosti a snímky obrazovky zde pokud potřebujete vizuály;

2) DOWNLOAD mod/CC z webu tvůrce, Patreon.com nebo jiných webů pro sdílení modů, jako je toto ;

3) Pokud je soubor ZIP (ikona souboru vypadá jako složka se zipem, jak je znázorněno na obrázku níže, a název souboru končí .rar, .zip nebo .7z), ODZIP v případě potřeby (některé mody rozbalování nepotřebují nebo se rozbalují automaticky jako v případě některých uživatelů Macu nebo novějších počítačů) pomocí archivátoru souborů. Pokud nejste obeznámeni s používáním archivátoru souborů, zde je jak.

Zajímavé:  Jak chovat koťata v The Sims 4.

Po rozbalení můžete původní zazipovaný soubor smazat, protože jej již nebudete potřebovat.

Pokud název stahovaného souboru končí buď .ts4script nebo .package jak je znázorněno na obrázku níže, znamená to, že ano NENÍ ZAPNUTO so NEROZPISUJTE HO protože to není potřeba a pokračujte krokem 4.

4) ROZPÁLENÝ SOUBOR/SLOŽKU ULOŽTE DO VAŠÍ SLOŽKY MODS který se obvykle nachází v Documents/Electronic Arts/The Sims 4/Mods (pokud jste jej nezměnili). Ujistěte se, že soubory nemají více než jednu složku. Mod soubory, zejména soubory skriptů, nemusí fungovat, pokud jsou uloženy příliš hluboko v podsložkách.

5) ODSTRANIT SOUBOR LOCALTHUMBCACHE.PACKAGE ze složky The Sims 4 pokaždé, když přidáte nebo odstraníte soubory ze složky Mods. Tady je jak. Tento krok zajistí, že se provedené změny použijí, zatímco se zbaví starých souborů mezipaměti. Pokud na to zapomínáte, můžete použít Cache Cleaner, který jej automaticky odstraní.

Pokud se vám tato metoda zdá zdlouhavá, můžete použít aplikace CurseForge namísto. Je to oficiální správce modů pro The Sims 4, který vám umožňuje automaticky vyhledávat, stahovat, instalovat a aktualizovat mody a vlastní obsah.

DŮLEŽITÉ VĚCI, KTERÉ SI ZAPAMATUJTE!:

1) Informujte se o všech aktualizacích hry a připravit se na to abyste si nepokazili hru;

2) Vždy zálohujte své soubory.

3) Je třeba umístit některé mody přímo ve složce Mods. Tvůrce to zmíní v popisu modu/pokynu k instalaci, takže je důležité pozorně si přečíst a porozumět popisu a pokynům k instalaci.

4) Mody nelze umístit více než do jedné složky. Na druhou stranu Custom Contents může jít až do hloubky 5 složek.

Existují mody, které jsou trochu složitější a řídí se jiným postupem nebo potřebují nějaké vyladění, pokud jde o instalaci. Čtení pokynů tvůrce slovo od slova pomáhá s těmi mody, které jsou docela technické. Jako začátečníkovi bych poradil začít s těmi jednoduchými (těmi, u kterých stačí dodržet 5 kroků, které jsem zmínil výše), a jakmile se do toho pustíte, možná se pustíte do těch obrovských.

Zajímavé:  Jak zvýšit odpovědnost u dětí v The Sims 4.

Klíčem k tomu, abyste nebyli zahlceni nebo zpackali složku Mods, je pečlivě vybírat mody a uspořádejte si složku Mods od začátku. Vyberte si mody, jejichž tvůrci své mody zbožně aktualizují nebo mají dobrou pověst v komunitě simáků. Pro uspořádání modů označte každou složku tak, abyste je snadno našli, když se ve hře něco pokazí. Použij toto průvodce řešením problémů v případě, že narazíte na nějaké problémy.

Nakonec si stáhněte a nainstalujte pouze to, co vy a váš počítač zvládnete. Čím méně modulů máte, tím snazší je údržba a odstraňování problémů, když nastanou problémy.

Pokud budete potřebovat pomoc, neváhejte se sem vyjádřit nebo použijte toto Formulář podpory. Rád vám pomohu. Udělal jsem to zdarma po několik let a rád to udělám i pro vás. ☺️

Jak nainstalovat mody

The Sims 4 má mnoho neoficiálních modů a vlastního obsahu, které si můžete nainstalovat a rozšířit nebo zlepšit hratelnost, jako jsou modifikace textur, nové účesy a barvy očí, vlastní domy a další. Tato stránka vás naučí vše, co potřebujete vědět Jak nainstalovat mody v TS4 a kde najít CC na PC a Mac.

Načítání
Hrát
Poznámka: Mody aktuálně nejsou podporovány na PlayStation nebo Xbox, pouze na PC a Mac.
inzerát

Kde najít The Sims 4 Mods

Existují tisíce webových stránek, které nabízejí vlastní obsah pro TS4. Někteří se zaměřují pouze na určité věci, jako jsou úpravy vzhledu nebo nábytek, zatímco někteří mají vše. Takže vědět, kde hledat, může být matoucí a někdy ohromující.

Toto jsou naše oblíbené webové stránky pro CC, které nabízejí vše:

Před stažením a instalací čehokoli se ujistěte, že je kompatibilní s vaší verzí hry, jinak riskujete selhání a/nebo poškození.

Zajímavé:  Jak získat peníze na sex Sims 4.

Stáhl jsem si požadované mody a CC a jsem připraven je nainstalovat!

Sims-4-freckles-eyebrows-mod.jpg

Instalace The Sims 4 Mods

Nalezení složky Mods

Než začnete instalovat mody a CC, musíte najít složku Mods. Zde musíte umístit stažený obsah pro vaši hru, abyste jej mohli číst a instalovat – pokud jej umístíte kamkoli jinam, nebude fungovat. Obsah, který končí v .balík přípona souboru je zde.

  • Windows – /Dokumenty/Elektronická umění/The Sims 4/Mods
  • Mac – /Dokumenty/Elektronická umění/The Sims 4/Mods

Pokud z nějakého důvodu nevidíte složku Mods ve svém adresáři, můžete si složku vytvořit sami.

Sims-4-mods-folder-location.jpg

Lots and Sims jsou výjimkou z pravidla a jsou ne umístěn ve složce Mods. Místo toho jsou umístěny do složky Tray. Toto je také ve vašem /Dokumenty/Elektronické umění/The Sims 4 adresáře.

Budete vědět, že váš obsah musí být umístěn ve složce Tray, pokud je přípona souboru .blueprint, .trayitem nebo .bpi.

Nyní, když jste našli složku Mods, v případě potřeby rozbalte stažený obsah. Poté jednoduše zkopírujte svůj balíček .package, .blueprint, .trayitem nebo .bpi do složky /Mods nebo /Tray. Pokud si chcete uspořádat CC podle typu, můžete vytvořit složky uvnitř hlavní složky, např. Účesy, Šperky.

Sims-4-mods-folder.jpg

Zapnutí modů

Jakmile umístíte všechny své mody do správné složky, je čas spustit hru. Spusťte The Sims 4 a přejděte na Možnosti > Možnosti hry > Jiné. Uvidíte zaškrtávací políčko s nápisem „Povolit vlastní obsah a modifikace“ – zaškrtněte! Nyní restartujte hru.

Sims-4-enable-custom-content.jpg

Ujistěte se, že se vraťte do této nabídky a zkontrolujte, zda je políčko stále zaškrtnuté po každé aktualizaci hry, protože se někdy může po opravě vypnout a deaktivovat vaše mody a CC.

Při každém spuštění The Sims 4 by se měla objevit nabídka s potvrzením modů, které chcete ve své hře používat. Pokud se rozhodnete, že s určitými obsahy v této relaci nechcete hrát, můžete v této nabídce také vypnout Vlastní obsah.

Zajímavé:  Jak odstranit síť uživatele ze studia The Sims 4.

Sims-4-mods-screen.jpg

Chcete-li ve hře snadno najít vlastní obsah, zaškrtněte políčko „Zobrazit vlastní obsah“ v nabídkách katalogu, galerie nebo položek. Tím se odfiltruje veškerý stažený obsah, takže ho nebudete muset nekonečně posouvat, abyste jej našli.

Úspěšně jsem si stáhl a nainstaloval mody a vlastní obsah, yay!

Pokud jste v The Sims 4 noví, podívejte se na naši stránku Začínáme, která vám pomůže nastartovat dobrodružství se Simíky, a na našeho průvodce režimem stavění, který vám pomůže se stavbou!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»