Kde

Kde najít zvířata v The Sims 4

Jak získat domácí mazlíčky ve hře Sims 4 (Průvodce adopcí mazlíčků)

By Nikita Harinam Aktualizováno na Února 20, 2023

jak-získat-mazlíčky-v-sims-4

Pokud vás zajímá – jak získám domácí mazlíčky ve hře Sims 4? Pak je tento průvodce mazlíčky to, co hledáte. Zde zjistíte, jak si adoptovat mazlíčka a přidat do rodiny zbrusu nového chlupatého kamaráda. Domácí mazlíčci rozhodně každému zvednou náladu a přinesou do domácnosti novou vlnu štěstí.

Jak adoptovat mazlíčky v Sims 4

S Sims 4: Kočky a psi, můžete do své rodiny přidat roztomilé malé psí a kočičí společníky. Zde je návod, jak si pořídit domácího mazlíčka:

  • Přejděte k počítači své SIM karty
  • vybrat Domácnost
  • Jít do Přijmout
  • Procházejte seznamem a zobrazte možnost adoptovat kočku nebo psa

Za tímto účelem můžete také přejít do telefonu svého Simíka. Postupujte podle následujících kroků:

  • Vyberte kartu s ikona domu na něm
  • Jít do Najměte si službu
  • Pak zvolte Adoptujte si psa nebo kočku

Na výběr bude mnoho plemen domácích mazlíčků, takže si vyhledejte plemeno, které se vám líbí, a přečtěte si o nich informace. Zobrazí se vám jejich pohlaví, jméno, věk a zda byly kastrované nebo kastrované. Tyto možnosti se každý den resetují, abyste je mohli později znovu zkontrolovat. Nejlepší na tom je, že si můžete vybrat i tři domácí mazlíčky najednou.

Jak získat psy a kočky v Sims 4

Jakmile dokončíte výše uvedené kroky, agent přivede mazlíčka k vám domů. Pozorujte chování, vlastnosti zvířat a snažte se s nimi komunikovat. Pokud se vám líbí interakce se svým mazlíčkem, můžete mazlíčka dokončit a vybrat Přijmout. Na rozdíl od adopce miminek a dětíAdopce jednoho mazlíčka ve hře Sims 4 vás bude stát pouze § 200.

Zajímavé:  Kde je observatoř v The Sims 4.

Přestože domácí mazlíčci nejsou ovladatelní, lze je vycvičit, aby prováděli určité činnosti a vyhýbali se jim. To do hry vnáší trochu realismu a pomůže vám to ještě více navázat kontakt s vaším mazlíčkem.

Takže to je vše o adopci domácích mazlíčků ve hře Sims 4. Dalším způsobem, jak získat zvíře, je vytvořit si je sami. Můžete použít nástroj tzv Vytvořte si mazlíčka pokud byste chtěli. Díky tomu můžete změnit vzhled, chování, vlastnosti a oblečení svých domácích zvířat tak, jak chcete.

Create-a-pet-sims-4

Navíc, pokud chcete vést kliniku jako veterinář, ta možnost tu taky je. To je perfektní, pokud chcete ošetřovat domácí zvířata a být neustále obklopeni jejich rozkošnou přítomností.

Konečně, pokud chcete adoptovat zbloudilce, můžete jednoduše vybudovat přátelství s tulákem, kterého jste potkali. Jednou možnost Přijmout se objeví, můžete také adoptovat zbloudilého.

Nezapomeňte se podívat na naše další průvodce touto hrou, včetně různých cheaty na vztahy, cheaty na nemovitosti, cheaty pro batolata a další.

Nikita Hariname 3729 příspěvků

Od tvorby her až po psaní o nich, je ve světě zábavy již deset let. Píše nejnovější trendy novinky a průvodce Diablo 4, Overwatch 2, Roblox, kódy a další zábavné věci. Spojte se s ní na — [email protected]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»