Kde

Kde mohu hrát The Sims 4 online?

Simulační hry jsou na vzestupu. A simulátory života jsou obzvláště vzrušující. Co může být vzrušujícího, než možnost rozhodovat o tom, jaký život budou mít vaše postavy? Jinými slovy, tento projekt vám umožní navrhnout své osobnosti a napsat jejich životní scénáře. Jen vy rozhodujete o tom, kým chcete být a co budete v této hře dělat. Je zcela na vás, zda si vaše postavy užijí spousty pohádkových událostí, nebo jen povedou nudný život. Čtvrtý díl série má nové funkce – nyní vaši hrdinové vyjadřují emoce. V The Sims 4 je tedy vše ještě realističtější.

Užijte si novinky v této kapitole!

Fanoušci této zábavy vědí, že vše začíná vytvořením vašich hratelných postav. Vsadíme se, že s podobnými úkoly jste se již setkali v jiných hrách. The Sims 4 ale přichází s opravdu výkonným editorem. Tentokrát vývojáři přidali i naprosto vítěznou vlastnost – postavy v této kapitole doslova ožily, protože dokážou reagovat na všechny události. Nyní mohou vyjádřit emoce! Hráči nyní uvidí, zda je konkrétní hrdina spokojený se svým životem nebo ne. A není to jediná aktualizace, kterou si můžete užít. Přibyla také spousta dalších funkcí – přibyly nové komunikační kanály, nová velkolepá lokace a nové možnosti stavby. Interakce mezi hráči se sblíží – můžete navštívit jejich domovy a také předvést své vlastní úspěchy. Tentokrát můžete přemýšlet o jakémkoli detailu života svých hrdinů a snadno jej implementovat na obrazovku!

Žij svůj život naplno!

Jakmile skončí práce na vašich postavách, budete je muset vzít do otevřeného světa a vše prozkoumat. Seznam aktivit je v The Sims 4 působivý – můžete si vybudovat kariéru, vyrazit na výlet, navázat nové známosti a dokonce se zamilovat! Je důležité postavit dům pro postavy, které jste vyvinuli. Všichni mezi sebou budou mít nějaké vztahy a budou patřit do jedné rodiny. Budete procházet nekonečnými každodenními činnostmi. Nebudete je ale moci plánovat předem – všechny události jsou generovány náhodně! Takový přístup dodává hře na atraktivitě – nevíte, co vás zítra čeká, ale pro každou situaci musíte najít řešení. Všechny vaše akce budou doprovázeny zajímavými dialogy. Takže nebudete mít čas se v The Sims 4 nudit – každý den se bude dít něco nového!

Zajímavé:  Kde je složka Sims 7 ve Windows 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»