Jak

Jak porodit rychleji v kódu Sims 4

Sims 4 těhotenské cheaty: Získejte dvojčata, trojčata, chlapce nebo dívku (bez modifikací)

Sims 4 těhotenské cheaty

Hledáte těhotenské cheaty na Sims 4? Toto je jeden z nejpopulárnějších cheatů, který nemůžete ignorovat, pokud je váš Simík těhotný a chcete Simíka dle vašeho výběru, ať už jde o chlapce, dívku nebo trojici, zde je cheat kód pro totéž. Je tam také Sims 4 cheat kódy pro vztahy, to znamená, že ve skutečnosti nemusíte najít Simíka a komunikovat s ním. Stačí vložit Simíka a aktivovat reprodukci.

Kliknutím na výše uvedený odkaz se dozvíte o těhotenském cheatu Sims 4 nebo můžete pokračovat ve čtení o tom, jak ovládat porod.

Sims 4 těhotenské cheaty pro dvojčata, trojčata, chlapce nebo dívku Sim

Než začnete, stiskněte Shift + Ctrl + C pro aktivaci cheatů v Sims 4. Napište testování cheatů naa můžete použít různé cheaty z odemykání volných domů ke kontrole nálada batolat. Můžete také ovládat celý těhotenský systém Sims 4. Zde jsou cheaty.

Zajímavé:  Jak oddálit dospívání Simíků v The Sims 4.

Make Sim Pregnant Cheat Code

K tomu budete muset použít Romance Cheat. Pomocí tohoto se můžete připojit ke kterémukoli dospělému Simovi ve hře a zahájit těhotenství. Další podrobnosti naleznete v našem Sims 4 Průvodce těhotenstvím. Průvodce má cheat kód, který maximalizuje romantiku, návštěvu toalety a potvrzení, že je váš Simík těhotný.

Sims 4 těhotenské cheaty pro dvojčata nebo trojčata

Chcete-li použít cheat k získání dvojčete nebo trojčat, budete muset najít své ID číslo Sims. Toto je 18místné dlouhé číslo. Chcete-li získat id, zadejte následující v cheatové konzoli.

 • sims.get_sim_id_by_name Jméno Příjmení
 • Příklad – sims.get_sim_id_by_name Mary Jane

Na obrazovce uvidíte identifikační číslo Simíka. Poznamenejte si a poté použijte níže uvedený cheat k získání dvojčat nebo trojčat v Sims 4.

 • Pregnancy.Force_Offspring_Count “18místné ID Simíka”
 • Příklad – Pregnancy.Force_Offspring_Count 000000000000000 3

Číslo 3 má přinutit trojčata. Můžete to změnit na 2, pokud chcete Dvojčata.

Cheaty na Sims 4 pro okamžité doručení

Simíka můžete donutit k porodu pomocí níže uvedeného kódu a mít dítě ve své domácnosti. Jakmile budete hotovi s nalezením ID Simíka a požadovaného počtu miminek, můžete k porodu použít níže uvedený kód.

 • Sims.Add_Buff Buff_Pregnancy_Inlabor

Simíci, u kterých je již potvrzeno těhotenství, porodí děti. Porod můžete ovlivnit i základními činnostmi. Například, pokud chcete kluka, můžete jíst mrkev a poslouchat alternativní hudbu v rádiu. A pokud chcete holčičku, jezte jahody a poslouchejte pop music.

Moje cesta spisovatele herního obsahu začala jako koníček, kde si mohu dychtivě zapisovat své myšlenky a dojmy z nejnovějších vydání, rozkládat složité herní koncepty na stravitelné kousky, dostupné jak ostříleným hráčům, tak nováčkům.

Všechny těhotenské cheaty The Sims 4, které potřebujete v roce 2023

Růžové pozadí s bílým okrajem. Uprostřed jsou slova TĚHOTENSKÉ CHEATY pro The Sims 4 velkými písmeny.

Těhotenství je velmi komplikované období v reálném světě a může být stejně obtížné a komplikované v The Sims 4. Vaši simíci budou trpět, takže možná budete chtít použít některé těhotenské cheaty sims 4, abyste jim usnadnili a zpříjemnili práci. ty, hráč.

Zajímavé:  Jak rychle zvýšit své potřeby v The Sims 4.

Tyto úžasné cheat kódy vám pomohou tím, že vám umožní ovlivnit počet dětí, které budete mít, urychlí vaše těhotenství a dokonce okamžitě pošlou vaše simíky do porodu. Pro mě jsou to určitě must-know cheaty a budou i pro vás!

Jak povolit těhotenské cheaty v The Sims 4

Povolení cheatů je neuvěřitelně důležité, pokud chcete, aby vaše cheaty fungovaly správně, takže se musíte nejprve ujistit, že to děláte. Budete chtít otevřít cheat box pomocí jakýchkoli příkazů, které jsou pro vaši situaci potřeba:

 • PC: ctrl + shift + c
 • Mac: command + shift + c
 • Konzole: všechny čtyři spouštěče

Jakmile se pole otevře, zadejte testy jsou pravdivé a stiskněte enter a hra vám dá vědět, že jsou vaše cheaty povoleny.

Cheat box se zobrazením testovacích cheatů true, který umožní cheaty v The Sims 4

Cheaty pro těhotenské hry Must-know Sims 4

Na těhotenských cheatech na sims 4 je jedna super otravná věc… nemůžete je používat bez modu. Vím, omlouvám se hráčům konzole, ale tohle je mimo moji kontrolu. Tyto cheaty býval ve hře, ale tým sims se rozhodl je zakázat, aby mohly fungovat pouze tehdy, když je používáte Všechny cheaty TwistedMexi Mod.

Urychlit těhotenství

Těhotenství je usilovně jak ve skutečném světě, tak v The Sims 4, takže možná budete chtít pokračovat a urychlit to, abyste se přes ten chaos dostali o něco rychleji. Toto jsou opravdu snadné cheaty, které se dají použít, abyste se ujistili, že se to stane za vás.

Požadovaný trimestr Ošidit
První trimestr add_buff buff_pregnancy_trimestr1
Druhý trimestr add_buff buff_pregnancy_trimestr2
Třetí trimestr add_buff buff_pregnancy_trimestr3

Jděte do práce

Pokud chcete pokračovat a přeskočit všechny těžké části těhotenství, máte možnost použít tento cheat k porodu. To okamžitě pošle vaše Simíky do porodu, takže je lepší mít již připravený dětský pokoj a být emocionálně připraveni na pláč, pokud si budete hrát se zapnutým zvukem.

 • sims.add_buff buff_Pregnancy_InLabor
Zajímavé:  Jak aktivovat pokladnu v Sims 4.

Záruční násobky

První věc, kterou budete muset udělat, abyste oklamali počet dětí svého simíka, je najít ten svůj ID Simíka a vložte jej do těchto cheatů. Chcete-li to provést, musíte mít sim bez prostředního jména, mohou mít pouze dvě jména (jméno a příjmení), aby cheat ID SIM karty fungoval.

Budete chtít otevřít cheatovou konzoli a zadat:

Obrazovka z The Sims 4 zobrazující poštovní schránku s otevřenou cheatovou schránkou s ID Simíka.

Nahradíte konec tohoto cheatu skutečným jménem vašeho simíka, např. sims.get_sim_ID_by_name Eliza Pancakes a pak stisknete enter a dostanete řetězec čísel, které vám budou dány, které byste si měli zapsat pro konkrétní cheatové kódy.

Nyní, když máte ID SIM karty, budete moci používat cheat na násobky. Tento má dvě vstupní sekce, které budete chtít vyměnit SimID s číslem, které jste právě dostali, a X na konci s tím, kolik dětí chcete mít mezi 1 a 3.

 • pregnant.force_offspring_count SimID X

Použití modů pro těhotenské cheaty Sims 4

Podvádění je zábavné, i když je to snadné, takže pomocí modu, který usnadní podvádění těhotenství nebo změní jeho aspekty, je nejlepší nápad. Absolutně nejlepší cheat mod pro těhotenství bude MC Command Center. Tento mod vám umožňuje změnit vše pomocí několika kliknutí, takže si můžete zcela přizpůsobit zážitek.

Otevřená nabídka pro MC Pregnancy, cheat na Sims 4.

Některé z věcí, které můžete s tímto modem dělat, zahrnují

 • Riskantní Woohoo
 • Změna délky těhotenství
 • Změna počtu potomků
 • Mark Sims pro těhotenství a další

Ovlivňování těhotenství Sims 4 Bez cheaty

Věděli jste, že ve hře The Sims 4 můžete skutečně dělat řadu věcí, abyste ovlivnili těhotenství svých simíků? bez cheatů? Můžete ovlivnit jak pohlaví dítěte, tak i to, kolik dětí budete mít najednou!

Ovlivňování pohlaví

Když hrajete hru (a dokonce i IRL), možná budete chtít, aby vaše dítě bylo určitého pohlaví, a to můžete v The Sims 4 skutečně ovlivnit. Klíčem k tomu je poslouchat konkrétní hudbu a jíst konkrétní produkty, když váš simík je těhotná a budete téměř ručit za to, jak se vaše dítě narodí.

Zajímavé:  Jak změnit Sims 4, dokud nebude k nepoznání.
Požadované pohlaví Hudební žánr a produkce k jídlu
Žena Pop Music & Jahody
Muž Alternativní hudba a mrkev

Budete chtít konzumovat násobek kousky produkce, abyste se ujistili, že to ovlivňujete správně a upřímně, prostě vždy nechte své simíky multitasking s tímto typem hudby.

Ovlivňování násobků

Když hrajete The Sims 4, možná budete chtít mít více než jedno dítě najednou, pro účely vyprávění příběhu nebo jen proto, abyste se mučili, když jsou všechna batolata. Naštěstí to není ponecháno náhodě a můžete skutečně udělat věci, abyste měli vyšší šance na násobky.

Chcete-li ovlivnit, kolik dětí budou mít vaši simíci, budete chtít ovlivnit úroveň plodnosti svých simíků pomocí několika jednoduchých tipů a triků, aby byli vaši simíci super plodní a téměř záruka že budou mít tuny dětí.

Jak ovlivnit plodnost

Pokud máte potíže s otěhotněním svých simíků v The Sims 4, už se nebojte! Existuje mnoho způsobů, jak můžete ovlivnit úroveň plodnosti vašich simíků a zajistit, aby otěhotněly rychleji. Úplně první věc, kterou musíte udělat, je pořídit si nějakou svou sim body spokojenosti takže si můžete koupit vlastnost odměny.

Pokud si je chcete vydělat sami, můžete dělat věci jako dokončování aspirací, dokončování rozmarů, vytváření scénářů atd. Máte také opravdu skvělou možnost podvádět své body spokojenosti místo toho, což je určitě to, co bych udělal.

Jakmile získáte 3,000 XNUMX bodů spokojenosti, budete si chtít zakoupit odměnu Fertile. Tato vlastnost odměny zvýší pravděpodobnost, že vaši simíci otěhotní a budou mít vícenásobné děti! Můžete to dokonce dát oba rodiče a složte je dohromady, abyste téměř zaručili, že vaši simíci pokaždé otěhotní.

Zajímavé:  Jak podvádět body v Sims 4.
Vlivy z DLC

Existuje tolik malých věcí, které můžete udělat, pokud jste si stáhli konkrétní balíčky, aby vaše simíky s větší pravděpodobností otěhotněly, se kterými je super zábava hrát. Toto jsou jednoduché úkoly, které budete chtít vědět, abyste rychle otěhotněli!

Rozšiřující balíček Vliv na plodnost
Outdoor Retreat Pijte Elixír plodnosti
Upíři Přidejte vlastnost On DARK Ley Line Lot
City Living Přidejte vlastnost On Ley Line Lot
Lázeňský den Dopřejte svým Simíkům masáž plodnosti

Jak mít mužské těhotenství

The Sims odvedli opravdu skvělou práci při přidávání různých nastavení do Create-a-sim, abyste si mohli skutečně přizpůsobit zážitek svého simíka, a dokonce můžete přidat věci, které umožní vašim mužským simíkům otěhotnět. To vám umožní, aby transgender simíci měli skutečný zážitek, nebo pokud si jen chcete znovu vytvořit zvědavou rodinu z The Sims 2!

Chcete-li to provést, budete chtít přejít do malé nabídky dalších nastavení pod možnostmi pohlaví a otevře se malá nabídka. To vám umožní změnit spoustu menších věcí o genderovém výrazu vašeho simíka, jako je:

 • Fyzický rámec vašeho Simíka
 • Předvolby oblečení vašeho Simíka
 • Schopnost vašeho Simíka používat toaletu ve stoje nebo vsedě

Díky tomu si budete moci vybrat, zda váš simík může otěhotnět, otěhotnět ostatní nebo zda u tohoto konkrétního simíka nebude možné ani jedno. Mít mužského simíka a dát jim možnost otěhotnět vám umožní otěhotnět tohoto simíka a mít simíka, který dokáže otěhotnět ostatní, také věci mění!

To vám umožní mít LGBTQ+ páry, které se mohou stát rodiči díky adopci ve hře, což je úžasné, protože děti budou mít svou simí DNA!

Zajímavé:  Jak rychle rozvíjet dovednosti v The Sims 4.

Závěrečné myšlenky

Tady to máte přátelé! Je opravdu zklamáním, že tyto úžasné těhotenské cheaty na sims 4 nelze použít bez modu. Doufejme, že jednoho dne v budoucnu je vývojáři vrátí zpět do samotné hry, abychom je mohli použít i na konzoli. Šťastné hraní!

Taylor O’Halloran

Hraji The Sims od vydání první hry, když mi bylo pouhých 5 let. Je to moje obrovská vášeň už dvě desetiletí a miloval jsem každou jeho minutu. Také miluji psy. A sendviče s grilovaným sýrem. A myslím, že já a Bob Pancakes bychom mohli být přátelé.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»