Jak

Jak maximalizovat dovednost v The Sims 4

Dovednost mechaniky, která vám umožňuje opravovat a vylepšovat předměty, se objevila v The Sims 4 s úplně prvním rozšiřujícím balíčkem. Bez vysoké úrovně mechaniky je obtížné zvládnout některá povolání nebo se dostat do skryté lokace „Forgotten Grotto“ v Oasis Springs.

Existuje několik způsobů, jak tuto dovednost rozvíjet. První a nejjednodušší — číst knihy o mechanice. K dispozici jsou celkem 3 svazky, které lze zakoupit kliknutím na knihovnu nebo počítač.

Simík však může také studovat knihy v městské knihovně, pokud nechce utrácet vzácné Simolleony. Zajímavé je, že každý svazek je určen pro určitou úroveň. Pokud si například nováček vezme do ruky nejnovější díl, který je určen pro opravdové mistry, bude mít napjatou náladu, protože terminologii Simík těžko rozumí. A naopak, pokud mistr začne číst první díl, může dostat znuděnou náladu — protože pro něj je to fáze, která už dávno uplynula, a proto se kniha stane nezajímavou.

Můžete také rozvíjet své mechanické dovednosti pomocí truhlářského stroje, kterou lze zakoupit v režimu nákupu. Simík přitom může brousit nové předměty, které zpočátku nebudou moc kvalitní. Stroj vám umožní vyrábět barové stoličky, různé figurky a mnoho dalšího a vaše mechanika se automaticky zvýší.

Ale nejosvědčenější metoda pro hráče je přímá oprava rozbitých věcí. Často jsou ve hře případy, kdy teče záchod nebo se rozbije televizor. Je samozřejmě jednodušší koupit si nový, ale pokud chcete rozvíjet mechanické dovednosti svého Simíka, pusťte se do opravování všech rozbitých věcí. I když někdo rozbije domeček pro panenky a váš Simík ho opraví, ovlivní to také dovednost mechaniky! Měli byste však být opatrní s elektronikou — když je schopnost mechanika nízká, Simík může zemřít na úraz elektrickým proudem při opravování počítače nebo televize. I když jsou takové případy vzácné, dokonce i v případě elektrického šoku, u Simíka se často vyvine nálada nepohodlí nebo napětí. Po opravě se poblíž objeví hora odpadků — nespěchejte ji vyhodit, je lepší ji rozebrat. Často se tak dají najít důležité díly, které budou v budoucnu potřeba pro vylepšení domácích spotřebičů a elektroniky. Čím vyšší je mechanická dovednost a čím více dostupných vylepšení, tím pohodlnější je život Simíků a tím šťastnější jsou oni sami. Koneckonců, i když se záchod ucpe, vyčistí se sám a vy nebudete muset ztrácet čas neustálým čištěním. Souhlasíte, všichni zde budou s takovým vybavením spokojeni.

Zajímavé:  Jak se přiznat k podvádění Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»