Jak

Jak snížit výšku v Sims 4

Používáte zastaralý prohlížeč. Chcete-li rychlejší a bezpečnější procházení, upgradujte zdarma ještě dnes.

Již v The Sims 1 měla tato herní série některé z nejlepších možností přizpůsobení postav. Vaše postavy mohou být všech tvarů a velikostí, s různými účesy a dalšími módními doplňky. Celkově vzato, můžete vytvořit téměř jakýkoli druh Sima, kterého si dokážete představit. A nyní, s nejnovějším patchem The Sims 4, byla do hry přidána nová možnost přizpůsobení. Totiž ochlupení na těle. A chloupky na těle samozřejmě také vyžadují, abyste je čas od času zastřihli a odstranili. Jsme tu, abychom to vysvětlili jak pěstovat a odstraňovat chloupky na těle ve hře Sims 4.

▼Článek Pokračování níže ▼

Sims 4 Jak pěstovat a odstraňovat chloupky na těle

Jak pěstovat ochlupení ve hře Sims 4

Ne, nemluvíme o vlkodlačích chlupech na těle. Jedná se o běžné tělesné ochlupení, se kterým se musí většina z nás potýkat. To platí pouze pro dospívající Simíky nebo starší, takže je to rozhodně něco, čemu Simíci na střední škole stráví spoustu času a úsilí – stejně jako ve skutečném životě. Možnost nastavení ochlupení na těle najdete v sekci Tělo v Create a Sim. Tyto tělesné chlupy můžete mít na paži, noze, trupu a zádech svého Simíka.

Jak odstranit chloupky na těle v Sims 4

Pokud si chcete oholit chloupky na těle, jděte do koupelny. Jakmile tam budete, vyberte buď sprchové nebo koupelnové zrcadlo a poté vyberte umístění chloupků na těle, které si přejete oholit. Můžete si také vybrat, zda jej chcete zcela oholit nebo jej nechat v požadované délce. Existuje také možnost umožnit růst ochlupení na těle. Chcete-li to však zapnout, budete muset mít zakoupené rozšíření High School Years DLC. Když je tato funkce zapnutá, budete se muset pravidelně jednou za čas holit.

Zajímavé:  Jak se nechat unést mimozemšťany v The Sims 4.

Novinky TAGS, the sims 4

Profilová fotka autora Suma

Napsal: Vladimir Sumina aka Suma

Vladimir, celoživotní hráč, se vždy zajímal o hraní her a to, co ve hrách funguje. Netrvalo dlouho a zjistil, že o hrách píše a také je hraje. Herní průvodci, kteří mu často pomohli učinit správné rozhodnutí v obzvláště obtížném úkolu, nejsou neznámí. Je velmi rád, že může pomoci svým kolegům a trochu vrátit svou oblíbenou zábavu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»