objektů

Jak zvednout předmět do vzduchu v The Sims 4

Jak zvedat lustry, obrazy a nástěnné předměty v režimu nákupu nahoru a dolů? Chcete-li předmět zvednout, použijte klávesu „e“ a spusťte jej pomocí klávesy „/“.

Jak otočit kameru v The Sims Medieval?

Pro ovládání kamery je potřeba podržet Ctrl a bez jeho puštění si pomocí kláves vpřed, vzad, nahoru, dolů, W, D, A, X kameru otáčet, jak vám to vyhovuje.

Jak zvednout předmět do vzduchu v The Sims 4?

Jak sbírat předměty v The Sims 4

Chcete-li problém vyřešit a zvednout objekt do vzduchu, musíte použít speciální cheat kódy. Chcete-li to provést, otevřete konzolu, podržte tři klávesy současně na Ctrl+Shift+C, objeví se vstupní řádek. Píšeme bb. moveobjects a znovu stiskněte Ctrl+Shift+C pro uzavření řádku.

Jak volně pohybovat předměty v The Sims 4?

Chcete-li přesunout položky v Sims 4, otevřete konzolu pomocí tlačítek [Ctrl] + [Shift] + [C], zadejte kód bb do řádku, který se objeví. moveobjects a stiskněte enter.

Jak otočit kameru v Sims 3?

 1. Pohyb kamery doprava se nastavuje stisknutím tlačítka D.
 2. Pokud se potřebujete posunout doleva, stiskněte A.
 3. Fotoaparát se posune dopředu stisknutím W, zpět stisknutím S.
 4. Stisknutím Q se podíváte dolů.
 5. Přejděte nahoru stisknutím E.
 6. Pomocí klávesy Z můžete objekt přiblížit.
Zajímavé:  Jak zvýšit a snížit položku v The Sims 4.

Jak zvednout předmět Simíkům?

Pro pohyb objektů nahoru a dolů použijte klávesy „9“ a „0“. Pokud máte v nastavení nainstalovanou kameru Sims 3, pak v tomto případě pro zvedání a spouštění objektů zkuste použít klávesovou zkratku „Ctrl“+“9“ a „Ctrl“+“0“ nebo „Alt“+“9 “ a „Alt“ „+“0“.

Jak zadávat kódy v Sims 4 za peníze?

Cheaty na peníze v The Sims 4. Jako v každé podobné hře, pro zadání kódu musíte zavolat na konzoli. Chcete-li to provést, současně podržte několik tlačítek (Ctrl + Shift + C) a do zobrazeného okna zadejte požadovaný kód. Konzolu můžete zavřít jednoduše stisknutím klávesy Enter nebo Esc.

Jak ve hře Sims 4 uspořádat předměty, jak chcete?

Připomínám, že kódy se zadávají do konzole, volají se klávesovou zkratkou Ctrl+Shift+C. bb. moveobjects — umožňuje umístit nepohyblivé objekty kamkoli a „naskládat“ je na sebe. Klávesy 9 a 0 – umožňují zvednout nebo snížit jakékoli předměty v prostoru, když zapnete kód moveobjects.

Jak přesouvat předměty mimo buňky v The Sims 4?

 1. moveobjects je hlavní cheat, který odstraňuje omezení.
 2. Klávesa 9 a 0 – poté, co hráč aktivuje hlavní cheat, vám tyto klávesy umožní pohybovat předměty v prostoru (nahoru/dolů).
 3. Klíč (I) – Předměty, které se hráč rozhodne vzájemně kombinovat, nejsou vždy umístěny na správném místě.

Jak umístit předměty mimo mřížku v The Sims 4?

 1. Otočit objekt: ,/. — výběr požadované položky
 2. Odstranění objektu: Del nebo Backspace.
 3. Umístění mimo mřížku: Alt – při držení položky
 4. Volné otáčení objektu: Alt – otočení objektu
 5. Přejít na další buňku: M.

Jak otáčet objekty v The Sims 4 mimo mřížku?

Musíte vybrat objekt a podržet stisknuté tlačítko Alt a poté bez uvolnění přidržené klávesy otočit nebo přesunout nábytek. V tomto režimu můžete přesouvat své objekty mimo konstrukční mřížku.

Zajímavé:  Jak změnit velikost položek v The Sims 4.

Jak vytvořit barevné světlo v The Sims?

Chcete-li to provést, podržte klávesy Ctrl+Shift a klikněte na lampu. Najdeme možnost „Vybrat barvu“ — „Požadovaná barva“ — „Tato lampa“. Vyberte si jakýkoli odstín podle svých představ. Pro názornost zvolím pro první lampu modrý odstín, pro druhou červený.

Jak odstranit lampy v Sims 4?

Stiskněte ctrl+shift a klikněte pravým tlačítkem na naši lampu. Mělo by se objevit menu — můžete vybrat barvu, jas nebo je úplně smazat.

Jak platit účty v Sims 4?

vzal poštu Účet můžete najít ve svém inventáři a zaplatit ho odtud. Poté klikněte na ikonu inventáře V pravém dolním rohu vyberte Bill a klikněte na možnost Pay your bills. Toto jsou metody používané k placení účtů za The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»