Jak

Jak oslavit svatbu v The Sims 4

Pojďme si v dnešním článku promluvit o svatebních dortech v The Sims 4 a všech potřebných rekvizitách pro svatbu ve hře, abyste dobře připravili a zařídili pro své svěřence nádhernou svatbu, protože jde o jednu z nejdůležitějších událostí jak ve skutečném, tak i pro postavy ve virtuálním životě Simíka.

Svatební dort v Sims 4 a svatební oblouk

Nejprve se podívejme, jaké druhy dortů jsou ve hře, které můžete připravit a použít na svatbě svých Simíků. Podotýkám, že aby váš Simík ve hře uvařil dort, musí znát kuchařskou dovednost v Sims 4, bez těchto znalostí nebudete schopni tuto pochoutku připravit a u některých dortů dokonce potřebujete znát gurmánské vaření.

Na svatbách lze použít následující dorty:
Piškotový dort (úroveň vaření 1), jahodový dort (úroveň vaření 4), černobílý dort (úroveň vaření pro labužníky 1), bílý a černý dort (úroveň vaření pro labužníky 1), dort na vrstvách (úroveň vaření pro labužníky 5 v Sims 4).

Zajímavé:  Jak zvedat předměty v The Sims 4.

Kde tedy může Simík získat dort na svatbu Odpověď se nabízí sama – uvařit ho?

Svatební dort v Sims 4 a svatební oblouk

V The Sims 4 si nemůžete koupit svatební dort!

Chtěl bych poznamenat, že gurmánské dorty budou na svatbě vypadat velmi krásně, mají 2 vrstvy a vypadají slavnostně.

Svatební dort v Sims 4 a svatební oblouk

Poté, co vaše postava připraví dort, klikněte na dort a vyberte akci „Umístit svatební figurky“ a je to, dort může být umístěn na svatební stůl.

Svatební dort v Sims 4 a svatební oblouk

Svatební oblouk je jedním ze základních atributů svatby The Sims. Před uspořádáním svatebního obřadu je třeba jej zakoupit v nákupní sekci, v záložce „hobby a dovednosti-jiné“ a nainstalovat jej v oblasti, kde je dovolená předem plánována.

Svatební dort v Sims 4 a svatební oblouk

Svatební dort v Sims 4 a svatební oblouk

Vyplatí se také postarat se o jídlo a nápoje pro hosty předem, můžete si je připravit sami nebo si najmout obsluhu, ale je třeba poznamenat, že hostující kuchař bude vařit pouze během svatby a nemusí mít čas prostírat stůl, takže je lepší si to uvařit sami a vědět, že hosté nebudou hladovět.

Nezapomínejte ani na hudební část dovolené, nachystejte si předem audiosystém nebo hudební nástroje, na jejichž hraní pozvaní hudebníci potěší hosty svatebního obřadu.

Více o tom, jak uspořádat a uspořádat svatbu v Sims 4, si můžete přečíst na webu v článku „Svatba v Sims 4“.

Jak udělat vaši svatbu v Sims 4 dokonalou?

Postavy se samozřejmě mohou vdát i bez luxusní svatby. Manželství je však zvláště důležitou a významnou událostí v každodenním životě. I když se to některým stane více než jednou, neměli byste si nechat ujít příležitost uspořádat skutečně ohromující večírek.

Navíc za dobře zorganizovanou akci dostávají postavy příjemné bonusy v podobě dárků. Samotná párty bude trvat celých 9 hodin a během této doby stihnete splnit všechny cíle. Ale i na to je potřeba se připravit! Pokusme se tedy udělat svatbu v The Sims 4 dokonalou.

Zajímavé:  Jak otáčet věci v The Sims 4.

Jak uspořádat svatbu v Sims 4?

Každý dokonale rozumí tomu, jak uspořádat svatbu v The Sims 4. Jakmile se Simíci rozhodnou uvázat uzel, musí se začít připravovat na svatební oslavu.

Na obřad a následnou hostinu můžete pozvat 2 až 15 postav. Mějte na paměti, že s největší pravděpodobností na obřad nepřijdou všichni hosté. Hosté ale nehrají při realizaci akce důležitou roli, pozvat tak můžete jen své nejbližší.

Pak se musíte rozhodnout pro cateringového specialistu (dodavatele potravin), barmana a hudebníka. Jejich najímání není nutné, ale je potřeba navodit tu správnou atmosféru.

Je třeba se postarat o doprovodné vybavení. Barman bude určitě potřebovat stojan a pro muzikanta by měl být připraven klavír. Pokud tyto důležité detaily nebudou poskytnuty, obě najaté postavy se jednoduše budou potulovat mezi hosty a nemají co dělat. Svatba tak zůstane bez příjemné hudby a hosté bez lahodných nápojů.

Svatební místo Sims 4: Které místo si vybrat?

Pokud ale tento doplněk nemáte, budete si muset místo svatby v Sims 4 vytvořit sami. Nebo si můžete vyzdobit svůj vlastní prostor. K uspořádání svatby je určitě potřeba umístit na něj svatební oblouk, klavír, lavice pro hosty, barový pult, sporák a dekorace.

Kde mohu získat svatební dort ve hře Sims 4?

Nedílným atributem nadcházející speciální akce je nádherný dort. Ale když jste zdobili své svatební místo, pravděpodobně jste si všimli, že si to nemůžete koupit. Nepřipraví ho ani přizvaný cateringový specialista. A proto otázka: kde sehnat dort na svatbu v Sims 4?

Důležité! Dort se doporučuje připravit před začátkem akce. Jinak prostě nebudete mít čas nic dělat.

Pro speciální událost můžete použít několik druhů lahodného dezertu:

 • Šušenka. Vaření trvá 40 minut. Cena mistrovského díla je 15 Simoleonů.
 • Jahoda. Cena dortu je 15 simoleonů. Doba vaření — 45 minut. Vyžaduje úroveň dovedností 4.
 • Černá a bílá a bílá a černá. Dvoupatrové skvostné mistrovské dílo už ke gurmánskému vaření patří. Vaření bude trvat 70 minut. Cena: 25 Simoleonů.
 • Vícevrstvý dort. Vaření trvá 80 minut. Cena skvělého svatebního dezertu je 25 Simoleonů.
Zajímavé:  Jak zakázat Woohoo v The Sims 4.

Na oslavu svatby vašemu Simíkovi zbývá jen připravit ten nejjednodušší dort – piškotový dort. Vícevrstvé mistrovské dílo však bude na oslavě vypadat mnohem krásnější a elegantnější. Nepochybně vám poskytne estetické potěšení.

Jak si vzít první kousek dortu na svatbě v Sims 4?

Toto je jedna z fází slavnostního ceremoniálu, která mezi hráči vyvolává mnoho otázek. Jak si vezmete první kousek dortu na svatbě v Sims 4, když ve hře prostě žádná taková akce není? Ale všechno je jednodušší, než si myslíte.

Ve skutečnosti je to výsledek špatného herního designu. Jen k tomu vývojáři nepřidali samostatnou akci. Ale můžete si vzít první plátek na svatbě poté, co se postavy vdají. Klikněte na dort a vezměte si část. Připraveno!

Kde najdu svatební oblouk ve hře Sims 4?

Dalším nedílným atributem slavnostní svatby je oblouk. Je těžké si bez ní představit krásnou svatbu. Pokud se hráč dobře orientuje ve všech poskytnutých kartách, otázka, kde koupit svatební oblouk v Sims 4, nevyvstane.

Tipy pro plnění úkolů na svatbě:

Děkuji za pozornost. Napište do komentářů, jak se vám svatba povedla a jaké hodnocení jste dostali. Uvidíme se v dalších průvodcích!

Sims 4 kódy pro vztahy

Negativní
Jednoznačně

K navázání vztahu mezi dvěma Simíky existuje modifikační kód vztahu. Tento článek popisuje, jak a co je třeba udělat.

Jak uspořádat svatbu v Sims 4

K uspořádání dokonalé svatby v The Sims 4 potřebujete:

 1. Uspořádejte svatební místo a kupte svatební oblouk.
 2. Upečte dort a položte na něj svatební figurky.
 3. Připravte občerstvení pro hosty a položte je na stůl.
 4. Umístěte na místě bar s nápoji a najměte si barmana.
 5. Nainstalujte hudební nástroj a pozvěte hudebníka.
Zajímavé:  Jak spustit 32bitové Sims 4.

Každý bod popíšu podrobněji.

Místo konání svatby v The Sims

Oblouk na svatbu

Kde koupit oblouk na svatbu v The Sims 4

Jak vyrobit svatební dort

Svatební dort v The Sims 4 musí být vyroben samostatně, Simík potřebuje pouze úroveň 1 kuchařské dovednosti. Pro přípravu dortu klikněte na sporák. V rozbalovací nabídce klikněte na tlačítko vařit a vyberte libovolný dort, který máte rádi.

Na svatbu se hodí cokoliv: čokoláda, piškot, zimní dort, jahodový dort, konfetový dort a dokonce i hamburgerový dort. Aby byl dort považován za svatební dort, musíte na něj umístit svatební figurky pomocí nabídky interakce.

Jak si vybrat svatební oblečení v Sims 4?

Neméně důležitým bodem, bez kterého bude svatba v Sims 4 neúplná, jsou svatební šaty. Outfit musí být určitě úchvatný, protože taková událost se neslaví každý den.

Bohužel tam prostě není samostatná sekce se svatebními šaty. Proto budete muset přejít do režimu vytváření postavy a přidat druhý oficiální outfit. Dejte své postavě svatební šaty a oblečte se do nich na svatbě.

The Perfect Sims 4 Wedding: Všechny vaše otázky zodpovězeny

Proto si dnes povíme, jak uspořádat dokonalou svatbu v Sims 4 a pokusíme se odpovědět na všechny otázky, které hráče zajímají.

sims 4 vztahy mezi sims

Ke všemu potřebujete znát jméno a příjmení (IF) u dvou postav, úroveň vztahu, který hodláte navázat (od nuly do sto procent) a typ vztahu (romance_main nebo friend_main).

modifikace vztahu [IF číslo 1] [IF číslo 2] [úroveň vztahu v číslech] [zamýšlené vztahy]

Navrhuji, abyste zvážili, jak se to dělá: máme Sim Simovich a Simka Simkovich, ať se milují, to znamená, že úroveň by měla být vysoká, například 90, takže kód bude takový:

Jak naplánovat svatbu v The Sims 4

Svatební úkoly a odměny

Během psaní tohoto průvodce jsem si svatbu několikrát přehrál, abych vyzkoušel všechny možnosti. Níže jsem popsal nejlepší pořadí, jak splnit úkoly k oslavě zlaté svatby v The Sims 4 a získat hodnotné svatební odměny.

Zajímavé:  Jak snížit hlad, když vypijete lektvar The Sims 4.

Jak uspořádat svatbu v Sims 4

Svatba Luciuse a Lily Freeman v Sims 4

Jak zapojit Simíky

Aby se vaši Simíci mohli v The Sims 4 oženit, musí se zasnoubit. Musí mít dobré přátelství a romantické vztahy. Nejprve se Simíci musí stát párem, to je možné na úrovni vztahu 40 %, poté se v nabídce „Romance“ objeví položka „Staň se párem“. Aby se postavy mohly zapojit, musí být úroveň jejich postoje alespoň 60 %.

Okamžitě jsem upgradoval svůj vztah na 100 %, abych se vyhnul odmítnutí! K pumpování jsem použil romantické prostředí, které lze snadno vytvořit pomocí různých figurek ulovených při rybaření.

 • Což je lepší fifa nebo pubg mobile
 • Jak zvýšit úroveň vraha v Medieval 2 Total War
 • Jak vyrobit malého zombie z minecraftu
 • Diablo 2 andariel kde najít
 • Jak létat s vrtulníkem v neotočeném stavu

The Sims 4: Jak se oženit

Autor Marusya Doba čtení 5 min Zhlédnutí 173 Publikováno 17. června 2023

Romance se Simíkem v The Sims 4 je poměrně jednoduchý proces. Oženit se s jedním z nich však vyžaduje trochu více úsilí.

The Sims 4 umožňuje hráčům vytvářet pro své Simíky jedinečné zážitky, utvářet jejich životy a určovat, jak budou komunikovat s okolním světem. V některých případech mohou být hráči spokojeni se životem svého Simíka a věří, že k dosažení úplného štěstí nepotřebují romantického partnera, ale ti, kteří si myslí opak, mohou svému Simovi pomoci vstoupit do romantického vztahu.

Romantika se Simíkem může vést k různým výsledkům, ale manželství je obvykle konečným cílem. Vdát se za Simíka The Sims 4, hráči budou muset najít vhodného partnera pro svého Simíka a pomoci páru, aby se zamiloval. Jak se metr romantiky zvyšuje, zpřístupňují se nové možnosti a hráči si nakonec budou moci vzít svého Simíka, pokud učiní správnou volbu.

Zajímavé:  Ve kterém městě se nachází nemocnice v The Sims 4.

POKRAČOVÁNÍ V OBSAHU POKRAČUJTE PŘEJÍMÁNÍM

Jak se zasnoubit se Simíkem v The Sims 4

The Sims 4: Jak se oženit

Než se Simík může oženit, musí mít milostný vztah s vhodným partnerem. . To lze provést poměrně snadno interakcí se Simíkem a výběrem nejromantičtějších možností, ale obvykle je to lepší ignorujte romantické možnosti, dokud nebudou oba simíci přátelé.

Jakmile budou položeny pevné základy, mohou hráči začít romantický vztah se Simíkem, kterého chtějí, aby si jejich Simík vzal, výběrem možností v Romance. kategorie. Při interakci se Simíkem se zvýší výběr romantických a koketních možností metry romantiky, které hráčům umožňují přístup nové romantické tipy.

The Sims 4: Jak se oženit

Jakmile je míra romantického vztahu dostatečně vysoká, přejděte do části „Romantické vztahy“ v nabídce interakce. Hráči by se měli před výběrem této možnosti ujistit, že jejich Simík má poměrně silné romantické spojení se Simíkem, se kterým se baví, protože nebude to fungovat, pokud je růžový indikátor romantiky příliš nízko.

The Sims 4: Jak se oženit

Jakmile budou věci oficiální, v nabídce interakce bude možnost navrhnout, ale pouze v případě, že oba Simíci nejsou manželé. Pokud se Simík snaží mít poměr s vdanou osobou, musí tuto možnost vybrat «Přesvědčit, aby opustil svého manžela»pro odemknutí funkce «Učinit nabídku».Dokud je skóre romantiky dostatečně vysoké, návrh je považován za úspěšný a hráči mohou začít plánovat svatbu.

Jak se oženit v The Sims 4

Ti, kteří se chtějí vyhnout potížím s plánováním svatby, tak mohou učinit interakcí se svým Simíkem. #39; romantický partner a volba Možnost „Utéct s (Simovo jméno)“., ale ti, kteří doufají, že promění manželství v něco jako podívanou, si mohou vybrat «Naplánujte svatební událost». začít připravovat.

The Sims 4: Jak se oženit

Výběrem možnosti „Naplánovat svatební událost“ se hráči přesunou na obrazovku, kde mohou naplánovat svatbu svého Simíka. Zde si mohou vybrat jaké pozvat hosty a jaké servery, mixology a hudebníky chtějí na akci najmout.

Zajímavé:  Jak přidělit více paměti RAM v Sims 4.

Pro začátek na svatebních hráčích Musíte pozvat alespoň dva hosty, ale nemusí najímat servisní pracovníky, pokud nechtějí. Hráči si poté musí vybrat místo pro svatbu, a jakmile tak učiní, všichni Simíci účastnící se obřadu budou převezeni tam, kde se svatba koná.

Jak mít úspěšnou svatbu v The Sims 4

Během svatby budou mít hráči možnost splnit určité úkoly. Hlavním cílem je vdát se, ale ti, kteří doufají, že zážitek zrealizují, to mohou udělat splněním několika nepovinných úkolů.

Někteří hráči však mohou zjistit, že tyto úkoly nejsou schopni dokončit kvůli nedostatku požadovaných dovedností nebo předmětů. Aby se tomu zabránilo, musí hráči před zahájením ceremonie provést několik dalších příprav.

The Sims 4: Jak se oženit

Svatební dort nutnost pro ty, kteří doufají, že úkol dokončí «Vezmi si první sousto», takže by si ho hráči měli upéct, než začnou plánovat svatební událost. K tomu musí Sim dosáhnout Úroveň 5 v dovednosti vařeníco se otevře gurmánská dovednost. Poté mohou komunikovat s troubou a upéct koláč umístěte na něj výzdobu svatebního dortu.. Tento dort pak může být přidán do inventáře Simíka a umístěn na světě během svatby.

Hráči musí také ujistěte se, že jejich svatební místo má bar, protože získat zlatou medaili někdy vyžaduje mixolog.vyrobte jedinečný nápoj. Mít v blízkosti troubu nebo ledničku je také dobrý nápad, protože vám to pomůže dokončit práci. «Jíst jídlo» Simíci musí mít přístup k něčemu jedlému.

The Sims 4: Jak se oženit

Když jsou hráči připraveni, aby jejich Simíci uvázali uzel, mohou kliknout na partnera svého Simíka a vybrat si «Vdat ​​se (Simovo jméno)».volba. To způsobí, že si oba Simíci vymění sliby a vezmou se a hráči si mohou užít zbytek obřadu.

Zajímavé:  Jak zvýšit popularitu v kódu Sims 4.

«Pozvěte hosty, aby sledovali obřad.»lze snadno dokončit okamžitým výběrem úkolu „Vdat se (Simovo jméno)“. možnost při dostavení se na místo svatby. Je to proto, že všichni hosté se objeví na stejném místě, takže je pro ně docela obtížné nevidět oba Simíky, jak se žení. Pokud chtějí hráči zvýšit pravděpodobnost, že jejich hosté uvidí svatbu, měli by si zakoupit Svatební oblouk a umístěte jej tak, aby jej hosté viděli. Svatba pod svatebním obloukem přiměje hosty, aby se přišli podívat.

Všechny svatební odměny v The Sims 4

Na konci svatby hráči obdrží bronz, stříbrný nebo Zlatá medaile podle toho, jak se akce vydařila. Každá medaile přichází s jiným oceněním, z nichž většina bude přidány do rodinného inventáře.

 • Pokud byli hráči po dokončení svatby oceněni bronzovou medailí, obdrží knihu dovedností Charisma Volume 1: Diplomacy for Dummies.
 • Po obdržení stříbrné medaile obdrží hráči Kvetoucí středobod и Svatební sloup s květinovými košíky.
 • Po obdržení zlaté medaile obdrží hráči Osobní konvička Čajová magie, Food Destroyer и Čajový set Royal Crabtree. silný>.

The Sims 4 k dispozici na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»