Jak

Jak změnit jazyk The Sims 4

Změna jazyka v The Sims 4 není tak snadná, jak by se na první pohled mohlo zdát. V tomto článku vám vysvětlíme, jak změnit jazyk hry a vyjmenujeme prvky, které tento proces určují.

Stáhl jsem si Sims 4 a stává se, že hra je ve španělštině, pokud mám Origin účet nastaven na angličtinu. Jak mohu změnit jazyk hry? Děkuji!

Jak změnit jazyk The Sims 4

Nejprve byste měli vědět, že to závisí na tom, kde jste hru zakoupili. Pro rychlé připomenutí, ne všechny verze The Sims 4 obsahují všechny jazyky.

Tyto informace si můžete ověřit v položce Sims 4 na stránce místního obchodu. Nyní, pokud je skutečně uvedeno více jazyků, ale nemůžete najít ten svůj, zavřete hru a poté ji odinstalujte v klientovi Origin.

Nyní změňte nastavení jazyka klienta Origin na preferovaný jazyk a restartujte klienta Origin. Po restartu nainstalujte hru znovu a nyní by měla být ve vašem požadovaném jazyce. Opět platí, že toto zástupné řešení platí pro případ, kdy byl tento jazyk k dispozici na stránce obchodu.

Ostatní uživatelé potvrdili, že následující řešení funguje dobře:

  1. Přejděte na Start > napište «spustit» > spusťte Regedit
  2. Přejít na HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Wow6432Node Maxis The Sims 4
  3. Změňte hodnotu Locale na požadovaný jazyk. Například přidejte pt_BR pro brazilskou portugalštinu.

Mějte však na paměti, že toto řešení nefunguje pro všechny hráče.

Pokud se vám nelíbí úprava registru, můžete si upravit soubor RIdOrigina.ini. Přejděte do složky, do které jste nainstalovali The Sims 4, a poté otevřete Game Bin RldOrigin.ini pomocí programu Poznámkový blok. Najděte řádek «Jazyk» a na začátku řádku byste měli vidět středník.

Zajímavé:  Jak dělat nelegální graffiti v The Sims 4.

Jednoduše odstraňte středník a aktivujte jazyk podle svého výběru. Jazyk můžete změnit také pomocí následujících kódů:

en_US = Americká angličtina

es_ES = španělština (Španělsko)

fr_FR = francouzština (Francie)

pt_BR = portugalština (Brazílie)

zh_TW = čínština (tradiční)

Uložte soubor, spusťte hru a je to.

Stojí za zmínku, že v zemích SNS je The Sims 4 k dispozici pouze v ruštině a polštině. To znamená, že hráči nemohou změnit jazyk hry.

Změňte jazyk The Sims 4 bez přeinstalace.

Nejnovější aktualizace Originu přichází se skvělou novou aktualizací pro The Sims 4! Jazyk The Sims 4 můžete snadno změnit, aniž byste museli znovu instalovat celou hru a měnit jazyk Origin. To je skvělé pro bilingvní lidi, jako jsem já, kteří chtějí snadno zkontrolovat něco v angličtině, ale raději hrají v holandštině!

Nejnovější aktualizace Originu přichází se skvělou novou aktualizací pro The Sims 4! Jazyk The Sims 4 můžete snadno změnit, aniž byste museli znovu instalovat celou hru a měnit jazyk Origin. To je skvělé pro bilingvní lidi, jako jsem já, kteří chtějí snadno zkontrolovat něco v angličtině, ale raději hrají v holandštině!

Zde jsou kroky ke změně jazyka:

1. V Origin klikněte pravým tlačítkem na The Sims 4 a vyberte ‘Vlastnosti hry’

2015-06-02_19-47-28

2. V části Jazyk hry vyberte požadovaný jazyk

3. Hra poté opraví vaši instalaci a aktualizuje jazyk.

2015-06-02_22-15-35

A je to! Velmi snadné!

Pár poznámek na okraj:
1. I když máte tutoriál ve hře vypnutý pomocí –no_tutorial, bude to považovat změnu jazyka za přeinstalaci, a proto se výukový program spustí znovu. Ještě jsem to nezkusil, pokud přepnete zpět nainstalovaný předchozí jazyk.

2. Změnou jazyka můžete vytvořit novou složku ve složce Electronic Arts. (Pokud byste ji například měli nainstalovanou v holandštině, byla by to předtím „De Sims 4“, po změně jazyka na angličtinu přidá novou složku do „The Sims 4“). To znamená, že možná nemáte své staré uložené hry. Spusťte hru a zkontrolujte, zda tam jsou, pokud nejsou, zkuste toto:
Pro tento příklad používám situaci, kdy byla hra poprvé nainstalována v holandštině a jazyk byl změněn na angličtinu.

  • Otevřete složku, kterou jste měli před změnou jazyka. (například DocumentsElectronic ArtsDe Sims 4)
  • Zkopírujte celou složku „Saves“ (DocumentsElectronic ArtsDe Sims 4saves)
  • Otevřete složku vaší nové jazykové hry (DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4) a vložte složku ‘Saves’, kterou jste zkopírovali v předchozím kroku.
    Může se stát, že se vás zeptá, zda chcete přepsat, zrušit nebo sloučit. Pokud nemáte žádné nové uložené hry v novém jazyce, můžete je jednoduše přepsat.
  • Znovu otevřete hru a zkontrolujte, zda jsou tam uložené hry.
Zajímavé:  Jak zavolat konzoli v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»