Jak

Jak porazit The Sims 4 StrangerVille

Mapa Strangerville se sběratelskými předměty

Podrobné mapy StrangerVille z herního setu The Sims 4 StrangeVille se sběratelskými předměty a body spawnu označenými pro jejich nalezení.

Návrat k hlavní recenzi Sbírání v The Sims 4 a rozšíření

Moodlety z herního setu The Sims 4 StrangerVille

3. listopadu 2019 9865 Dara_Savelly

Seznam moodletů z herního setu Sims 4 Strangeville

 • Různé
 • Mateřská rostlina
 • Charakteristické znaky
 • Vojenská kariéra (vojenský zaměstnanec)
 • Moodlety z cheatů

Vlastnosti ze sady The Sims 4 StrangerVille

18. srpna 2019 9407 Rirun

Popis běžných a odměnových charakterových vlastností z herní sady The Sims 4 StrangerVille: „Paranoid“, „Infected“, „Hero of StrangerVille“.

Zpět na hlavní recenzi «Charakterové rysy v The Sims 4 a rozšíření»

Životní cíl ze sady The Sims 4 StrangeVille

18. srpna 2019 9491 Rirun

Popis životního cíle z doplňku The Sims 4 StrangerVille: «Tajemství StrangerVille.»

Zpět na hlavní recenzi «Životní cíle v The Sims 4 a rozšíření»

Všechny typy pozemků a veřejných míst v The Sims 4

6. října 2017 63847 Lamare

Všechny typy pozemků a veřejných míst v The Sims 4

Seznam typů obytných a veřejných pozemků v The Sims 4. Všechny typy přístupných a skrytých pozemků ve hře, včetně těch z herních balíčků a rozšiřujících balíčků. Požadavky na výstavbu veřejných zařízení, zásady klubových schůzek a další vlastnosti herních nemovitostí.

Zajímavé:  Jak krást v The Sims 4.

Smrt, duchové a vzkříšení v The Sims 4

21. srpna 2017 734243 Dara_Savelly, Rirun, KostyaRiKi, Stranger, Danny California

Smrt, duchové a vzkříšení v The Sims 4

Smrt v The Sims byla mezi hráči vždy předmětem zájmu a experimentů. Zvažte požáry v místnostech bez dveří a bazénech bez schodů. Můžeme ale Simíky nadále zneužívat nebo je naopak chránit před nečekanou smrtí pomocí starých metod? Přesto je smrt v The Sims 4 znatelně odlišná od předchozích dílů hry. A abychom s jistotou věděli, před kterými smrtícími věcmi bychom se měli mít na pozoru a které použít v našich zákeřných zájmech, dávám do pozornosti přehled všech typů smrti, duchů a metod křísení postav ve hře The Sims 4 .

Sims 4 StrangerVille Návod: Kostým, obchod a tajemství

Pomocí karty s klíčem otevřete zamčené dveře v laboratoři. Takže se ocitnete v tajném suterénu.

Sims 4 StrangerVille Návod: Kostým, obchod a tajemství

1636750862-1

Průchod Sims 4 StrangerVille zajímá mnoho hráčů, protože se ve hře poprvé objevil plnohodnotný příběhový quest! A dostat se přes to není tak snadné.

Přece jen budete muset sbírat důkazy a naverbovat tým dobrovolníků. Získejte jedinečné předměty a informace — čestným nebo ne tak férovým způsobem. Ale pojďme mluvit o všem popořadě.

Varování!
Tento návod bude obsahovat spoilery. Proto je vhodné nečíst ji předem – informace o zápletce se dozvíte až postupem času.

Chcete-li vytvořit objekty, ujistěte se, že máte dostatek dílů, náhradních dílů a barev, v převodníku vyberte možnost „Vytvořit. “ a v seznamu, který se zobrazí, typ a barvu požadovaného objektu. Obecně nic složitého, vše je úplně stejné jako při výrobě svíček. Na samém začátku budete mít přístup k 8 objektům, které můžete vytvořit, ale jako vždy, jak se vaše dovednosti vyvíjejí, budou k dispozici nové typy. Položky vytvořené na převodníku najdete v zavazadlech vaší rodiny.

Jak rozvíjet produkční dovednost

Dovednost Production má 10 úrovní a rozvíjí se jako obvykle – buď čtením knih, které je nudné a nezajímavé, nebo praxí vytvářením nových předmětů a ručně vyráběných svíček, což je mnohem zábavnější a výnosnější. V každém případě zvládnutí dovednosti bude vyžadovat, aby postava byla extrémně Všímavost .

Zajímavé:  Jak uložit hru Sims 4 na PS4.

Knihy pro výuku dovedností lze objednat jako obvykle prostřednictvím jakékoli knihovny:

 • Vlastní výroba. Svazek 1. Termoplast ve vašem životě
 • Vlastní výroba. Svazek 2. Aditivní technologie
 • Vlastní výroba. Svazek 3. Post-processing

K rozvoji této dovednosti v praxi budete potřebovat Převodník „Bez blokování“ и Stůl na výrobu svíček «Von Wick» – Můžete je zakoupit v nákupním katalogu. Kromě toho by nebylo zbytečné Domácí recyklátor «Gundtach», se kterou můžete získat díly a náhradní díly potřebné k výrobě. Všechny tyto jednotky zabírají poměrně dost místa, takže se ujistěte, že to vaše stránky umožňují. V opačném případě bude muset dílo využít všech svých vlivů k vytvoření Vernisáže v kolektivním prostoru, kde budou všechny potřebné předměty pro pohodlnou práci.

Související článek: Dishonored, jak odstranit zbraně z rukou

1636750862-2

Úroveň výrobních dovedností

Úroveň 1 Sim začíná cestu do světa vlastní produkce! Výrobní dovednost si zvýší vytvářením předmětů v transformátoru nebo svíček — na stole na tvorbu svíček. Čím vyšší výrobní dovednost, tím více předmětů a druhů svíček bude k dispozici
Úroveň 2 Simíci nyní mohou v Převaděči vytvářet křesla a terasové židle a svá řemesla mohou dávat jako dárky
Úroveň 3 Sim nyní může vytvářet šatní skříně v transformátoru a válcové svíčky — na stole pro vytváření svíček
Úroveň 4 Simíci nyní mohou v konvertoru vytvářet jídelní stoly, jídelní židle, díly pro upgrade instalatérství, díly pro upgrade kuchyňských spotřebičů a díly pro upgrade spotřebiče
Úroveň 5 Sim nyní může vytvářet stojací lampy v transformátoru a obdélníkové svíčky — na stole pro vytváření svíček
Úroveň 6 Sim nyní může v konvertoru vytvářet samostatné postele
Úroveň 7 Sim nyní může vytvářet manželské postele v konvertoru a vyřezávané svíčky — na stole na výrobu svíček
Úroveň 8 Sim nyní může v konvertoru vytvářet dětské postýlky
Úroveň 9 Sim nyní může vytvářet terasové pohovky a zahradní mříže v transformátoru a svíčky s emocionální atmosférou — na stole na výrobu svíček
Úroveň 10 Sim nyní může vytvářet dekorace na zeď v konvertoru

Název „praktická magie“ mluví sám za sebe – jsou to kouzla, která vám pomohou v každodenním životě. Patří mezi ně kouzla pro teleportaci, vaření nebo opravu rozbitého vybavení.

Jak se dostat na vyšší úroveň jako čaroděj

Zaklínač může jít čtyřmi cestami – lektvary, praktická magie, zlomyslná magie a nezkrotná magie. Je na vás, zda se zapojíte do všech čtyř oblastí nebo jen do jedné, ale nejrychlejší způsob, jak porozumět výšinám čarodějnictví, je dělat vše najednou.

Zajímavé:  Jak naprogramovat Sims 4 pro dítě.

Související článek: Kdo je Anduin Lothar z Warcraftu

Vše, co souvisí s čarodějnictvím, najdete na kartě interakce „Čarodějnictví“, když kliknete na libovolnou postavu. Chcete-li se začít učit kouzla, musíte kliknout na svou postavu, přejít do kategorie „Magic“ a vybrat akci „Learn magic“. “, a pak — škola magie, kterou potřebujete. Mějte ale na paměti, že ne všechna kouzla budou ze začátku k dispozici ke studiu – složitější se vám budou odhalovat, až se zvýší vaše čarodějnická úroveň, a ta nejsložitější se můžete naučit pouze od mudrců!

Pro milovníky čtení je tu příjemná možnost zakoupit si v knihkupectví v kouzelnickém světě některá kouzla, která se učí prostřednictvím knih. Doporučeno pro knihomoly!

1636750863

Postupem času můžete odemykat bonusy, které urychlí dosažení nových kouzelnických úrovní, a také požádat o pomoc při výcviku zkušenější kouzelníky. Když potkáte čaroděje nižší úrovně, než je ta vaše, můžete jim sami nabídnout své lekce. A když si budete jistí svými schopnostmi, můžete vyzvat na souboj další postavy – jen tak nebo pro nějakou užitečnost!

The Sims 4 je hra simulující život se spoustou nastavení. Hráči mohou navrhnout a postavit jakékoli prostředí, ve kterém by jejich Simíci mohli žít. V The Sims 4 má hráč k dispozici mnoho předmětů, ale nemusí vždy odpovídat kreativní vizi jednotlivých hráčů. To je důvod, proč můžete změnit orientaci a další atributy objektů. V této příručce vám ukážeme, jak zvětšit položky v The Sims 4 pomocí klávesnice nebo ovladače.

Zvětšení velikosti položek v The Sims 4

Prvním krokem k tomu, aby věci perfektně zapadly do vašeho domova, je naučit se otáčet předměty v The Sims 4. Ale i tak mohou hráči chtít změnit velikost předmětů, aby byl jejich domov nebo město dokonale vyzdobené. Položky lze zvětšit na téměř libovolnou velikost, kterou si hráč může přát, a poté ji znovu zmenšit, pokud se nehodí. Možné velikosti předmětů v The Sims 4 jsou omezeny pouze hranicemi samotného herního světa.

Zajímavé:  Jak se vyhnout chybám Sims 4.

Související článek: TOP 10 tajemství a triků Warframe – Tipy pro začátečníky, které změní vaši hru

Na počítači

Pro PC přehrávače používající myš a klávesnici lze ke zvětšení položek použít specifickou kombinaci kláves. Stejným způsobem můžete zmenšit velikost. Po výběru konkrétní položky Shift +] položku zvětší. Chcete-li získat opačný efekt, Shift + [ zmenší velikost prvku. Jednoduchost těchto klávesových příkazů je příkladem toho, proč se někteří fanoušci rozhodli hrát The Sims na PC.

Na PlayStation a xBox

Konzolové přehrávače mohou také měnit velikost položek pomocí specifického vstupu ovladače. Na ovladači PS4 podržte L2 + R2 a stiskněte nahoru nebo dolů na D-padu, abyste věci zvětšili nebo zmenšili. Na ovladači Xbox podržte LT+RT a stiskněte nahoru nebo dolů na D-padu, abyste získali přesně stejný efekt. Zatímco některé akce vyžadují složité vstupy kvůli omezenému počtu tlačítek na ovladači, konzolisté mohou hrát The Sims 4 stejně efektivně jako na PC.

1636750864

Předměty lze zvětšit do směšných velikostí, což vám umožní vytvářet v The Sims 4 extrémně unikátní sestavení. Je třeba poznamenat, že zatímco předměty lze zmenšit, jakmile se zvětší, nelze je zmenšit pod svou původní velikost.

The Sims 4 dává hráčům neuvěřitelnou flexibilitu, pokud jde o vytvoření vysněného scénáře pro jejich postavy Simíků. Aby bylo možné neustále rozšiřovat možnosti hry, přidávají rozšiřující balíčky obrovské množství obsahu, se kterým mohou fanoušci experimentovat. The Sims 4 má něco pro každého kreativního člověka, od futuristických témat až po chatovou krajinu.

 • https://simszone.ru/articles/prohozhdenie-sims-4-strejndzhervil-kostjum-lavka-i-tajny/
 • https://simsmix.ru/2020/06/navyk-proizvodstva-v-the-sims-4-ekologichnaya-zhizn/
 • https://thesimsclub.ru/17125-charodejstvo-v-the-sims-4-mir-magii
 • https://wol.su/guides/6974-kak-uvelichivat-predmety-v-the-sims-4.html

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»