Jak

Jak obnovit hrob v Sims 4

Nemohu to dostatečně zdůraznit. Proveďte zálohy, buďte připraveni to zkusit znovu. Mám několik kopií v různých fázích procesu, každou jasně pojmenovanou podle fáze procesu, takže se mohu v případě potřeby vrátit zpět, nanejvýš pár hodin (v reálném čase), možná uplynul jeden nebo dva Sim Day, takže nic příliš drastické na zotavení.

Tento proces využívá MC Command — mod pro Sims, který lze získat z modulů MC Command Center pro The Sims 4 — používá se také několik cheatů pro konzolové příkazy, které lze snadno napsat do okna konzoly nebo zkopírovat a vložit z tohoto dokumentu.

Mám několik otázek ohledně možnosti obnovení náhrobků bez použití MC Command. Udělal jsem pár zkušebních jízd a nemyslím si, že je to úplně možné. Spoléhám na to, že MCC odhalí skryté domácnosti, zdá se, že zde jsou duchové umístěni, když se nepotulují po pozemcích. Skryté domácnosti jsou přístupné přes poštovní schránku pomocí MC Command a po kliknutí se zobrazí řada bezejmenných duchů, které lze přidat do užitkové domácnosti pro vytvoření náhrobků, které lze poté uvolnit nebo umístit v závislosti na tom, co s nimi chcete dělat. Více podrobností níže. Někteří duchové se při příležitosti objeví ve skrytých domácnostech, kteří již byli vypuštěni přes náhrobní kámen, dokud je systém nevyčistí. Tyto duchy nelze vyvolat, i když jsou přidány do domácnosti, a zůstávají pouze neaktivní a nepřístupní.

Zajímavé:  Jak porodit 2 děti v The Sims 4.

Bezejmenní duchové ve správě domácnosti po odhalení skrytých domácností

Použijte mezeru a upravte ducha

vyjděte zpět a duch bude mít jméno

Navrhoval bych to udělat pomocí užitkového/vyhazovacího simíka, nebo jak jsem to udělal zde, existuje podzemní domov a můj užitkový simík je šťastně schovaný daleko od krveprolití a hraje na klavír bez ponětí, co se děje. nad ní. Když jsem to poprvé udělal, nastavil jsem svůj pozemek jako obytný, pak jsem ho změnil na obecný a vyzdobený jako hřbitov. Teď naložím pomocnou sim do prázdného pozemku, cestuji na hřbitov a pošlu ji dolů ke klavíru.

Podzemní prostor pro Utility Sim

Je trochu složité vědět, kdo může vyzvednout náhrobek, v závislosti na tom, kdo je ten simík, který zemřel, a na jejich vztahu k tomu, kdo kámen vyzvedává. Prošel jsem několika uloženími a záložními kopiemi, které jsem vyřešil, a navrhuji vytvoření zálohy před provedením důležitých kroků se simíky/duchami, které nechcete trvale ztratit. Nejlepší možností, kterou jsem objevil, bylo vyzvednout nově vytvořené náhrobky pomocí utilitního simíka poté, co jsem je dokončil, a cestovat do domova simíka, kterého hraji nejčastěji. Pak jsem otevřel svůj inventář a nechal všechny urny na jejím prahu.

Utility Sim doručující vyvolané urny

Potom jsem uložil a odešel, abych mohl spravovat světy, a nahrál jsem svou obvyklou sim. Urny na mě čekaly. Kliknul jsem na každou z nich, umístil do inventáře, pak jsem šel do správy domácnosti, smazal svou pomocnou sim (nechtěl jsem, aby se objevila se všemi přízračnými vazbami a přidala je do své rodiny, aby je přivolala/oživila atd.), změnila los na generický, cestoval na to místo se svým obvyklým simíkem, umístil náhrobky, vyzdobil a můj hřbitov je kompletní! Moji simíci teď mají hřbitov, kde oplakávají své předky, a už mě nestraší generace duchů a každou noc mi ničí vodovodní potrubí!

Zajímavé:  Jak se odhlásit ze sítě v The Sims 4.

Obyčejný Simík sbírá přivolané urny

Většinu z toho jsem nechal hru pozastavenou, abych minimalizoval dopad na mé ostatní rodiny. Obrázky jsou zahrnuty, aby pomohly co nejvíce ilustrovat.

Daniel_USA na fóru The Sims vytvořil video pomocí této procházky!

Jeho video jsem vložil sem, dá se najít i na Youtube, je to skvělá ukázka této stránky a velmi oceňuji jeho snahu při tvorbě videa 🙂

Návod k obnově náhrobku

Control+Shift+C pro otevření cheatové konzole

Zadejte — «testingcheats on» (bez uvozovek, měli byste dostat zprávu «Cheaty jsou povoleny»)

Před zahájením přesunu klikání na poštovní schránku a vyberu „Změnit potřeby“, zvolím „Naplnit potřeby (domácnost)“, poté opakuji a zvolím „Zakázat rozklad potřeb domácnosti“. Díky tomu jsou všichni šťastní, zatímco vy manipulujete s věcmi.

Zjistil jsem, že můžete přidat duchy, kteří jsou v okně Správa domácnosti, abyste si tento krok mohli zjednodušit. Pokud se vám zobrazují duchové bez jména (například po použití „zobrazit skryté domácnosti“ u poštovní schránky v MC Command) a nejste si jisti, kdo to je, dejte jim jediné písmeno a poté je upravte a uvidíte jejich jméno, odejdete a přejmenujete ducha, odstraňte je, pokud to není potřeba, nebo jednoduše přidejte do rodiny svého simíka v okně správy a přeskočte krok vyvolání. Můžete udělat 7 najednou, proběhnout všechny kroky, pak se zastavit a sledovat, jak všichni zúčastnění padají v souzvuku.

Pokud používáte Správa domácnosti, PŘESKOČTE

 • Klikněte na poštovní schránku a vyberte „MC Cheaty. » knoflík
 • Vyberte Přivolat Simíka
 • Zadejte celé jméno ducha, který chcete do svého pozemku přijít, měli byste vidět odpověď v okně s upozorněním, že SIM_NAME bude hned přes!
 • Zrušte okno MC Command a krátce zrušte pozastavení hry. měli byste vidět ducha, jak se objeví na chodníku vašeho pozemku
 • Shift Klikněte na vyvolaného Simíka
 • Znovu vyberte „přidat do rodiny“ Pauza, pokud chcete, aby vaše časovače byly na jiné položce
Zajímavé:  Jak najít žraloka v The Sims 4.

PŘESKOČTE sem pro nástroj pro správu domácnosti

 • Vyberte si ducha duchů
 • V okně konzoly zadejte bez uvozovek „traits.remove_trait X“ (kde X = příčina smrti, ve většině případů stáří, více příčin je níže) v případě potřeby zrušte pozastavení, váš simík by měl být znovu naživu a v plných živých barvách! (Pokud chcete, stiskněte znovu Pauza) POKUD stáří neodstraní rys smrti, zkuste jinou možnou příčinu, dokud nenajdete tu, která oživí vašeho simíka. Z jejich chování můžete obvykle získat vodítko k příčině smrti. CARL’S SIMS 4 PRŮVODCE A WIKImá vynikajícího průvodce duchy.

VOLITELNÉ, které jsem používal Aplikace Plum Tree dokumentovat můj rodokmen Simíků a využívali čas, kdy je můj sim naživu, k jejich zachycení obrazovky. Pokud si je chcete udělat mladší, zadejte cheat cas.fulleditmode v okně konzoly.

 • Klikněte na svého simíka
 • vyberte «MC Command Center»
 • «Upravit domácnost v CAS»
 • provést změny,
 • pořiďte si snímky obrazovky
 • (stárnout je zpět do Eldera, než odejdou)

Toto není způsob, jak podvádět a vzkřísit svého simíka, takže pokračujte.

 • Klikněte na svého simíka
 • MC Command Center
 • Vyberte příkazy Sim
 • Vyberte Kill Sim
 • Vyberte si způsob smrti

Grimmie přijde s vámi, vezme vašeho simíka a nechá vám náhrobní kámen/urnu, kterou můžete sebrat se svým pomocným simem a přesunout se na místo, které si vyberete.

Jak vrátit náhrobek ve hře Sims 4. Vrácení náhrobku ve hře Sims 4: rada zkušeného hráče

Když vaše postava zemře v The Sims 4, ano několik způsobů, jak vrátit jeho náhrobek. Mohlo by to být ponechání náhrobku u vás. v domě nebo odeslání do mauzolea. Pokud má vaše rodina duch, můžete ho dokonce „přivést zpět do posmrtného života“. Lze zakoupit náhrobky a pomocí urny buydebug, se nazývají «Zůstává», ale duch se k nim nepřipojí.

Zajímavé:  Jak zrušit lidskou rostlinu v The Sims 4.

Jak vrátit náhrobek v Sims 4

Jak vrátit čas v Sims 4

Jak přivést zpět mrtvou postavu v Sims 4

Základní příkazy v Sims 4

Užitečné tipy a závěry

Pokud chce hráč ve hře „The Sims 4“ vrátit náhrobek, musí nejprve najít náhrobek své zesnulé postavy. Chcete-li to provést, musíte otevřít režim výstavby a najít v inventáři rodiny náhrobek, který lze umístit na obytný pozemek nebo poslat do mauzolea, pokud je ve hře k dispozici. Dále musíte počkat, až se objeví duch zesnulé postavy, který bude kolovat kolem jeho náhrobku. Hráč může interagovat s duchem a vybrat možnost „návrat do posmrtného života“. Poté duch a náhrobek zmizí a postava bude trvale odstraněna ze hry. Tímto způsobem může hráč vrátit náhrobek a dokončit tak příběh své postavy v The Sims 4.

Vrácení předchozího uložení v The Sims 4

Pokud se chcete vrátit k předchozímu uložení v The Sims 4, musíte přejít do složky The Sims 4, která se nachází v My Documents/Electronic Arts. Poté klikněte pravým tlačítkem myši na složku „uloží“ a vyberte akci „Obnovit předchozí verzi“.

Vrácení poslední akce v Sims 4

Ve hře je několik základních příkazů, které vám pomohou vrátit zpět vaši poslední akci:

 1. Esc — otevře hlavní nabídku ve hře
 2. F1 — přepnutí do životního režimu
 3. F3 — přepnutí do konstrukčního režimu, kategorie konstrukce
 4. F2 — přepnutí do stavebního režimu, kategorie nákupu
 5. F4 — otevře domovskou stránku profilu ve hře
 6. Ctrl + Shift + C — otevře konzolu pro zadávání kódů
 7. Ctrl + Z — vrátí zpět poslední akci
 8. Ctrl + Y — vrátí nedokončenou akci

Návrat postavy do The Sims 4

Chcete-li vrátit postavu ve hře Sims 4, můžete použít metodu „ResetSim“. Zadejte „resetSim First Name Last Name“ a stiskněte Enter. Ujistěte se, že jste zadali jméno přesné postavy, kterou chcete restartovat.

Zajímavé:  Jak se stát instalatérem v The Sims 4.

Umístění náhrobku ve hře Sims 4

Pokud chce hráč umístit náhrobek na konkrétní místo, může kliknout na zem a vybrat „Přesunout hrob sem“. Postava se přiblíží k vybranému místu a opustí hrob. Můžete si také vybrat pozemek z města a v režimu nákupu nebo výstavby použít nástroj „Ruka“ k umístění hrobu kamkoli.

Užitečné tipy pro hraní The Sims 4

 1. Nezapomínejte pravidelně šetřit hraabyste se v případě potřeby mohli vrátit do předchozího stavu.
 2. Použijte příkazy zpět akčníabyste se vyhnuli nechtěným změnám ve hře.
 3. Experimentujte s různými způsoby umístění náhrobky и urnadát hře zvláštní charakter.

В jako výsledek, pochopení rysů návratu náhrobky, znaky a předchozí uložení ve hře Sims 4 pomůže baví vás hraní proces a ponořit se hlouběji do virtuálního světa.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»