Jak

Jak zlepšit svou sportovní kariéru v The Sims 4

Specializace (od úrovně 5): kulturista, profesionální sportovec.

Sportovní kariéra je vhodná pro aktivní a charismatické povahy, které nevydrží den bez kondice a chtějí si přivydělat svým koníčkem. Přirozeně se nejprve bude muset osvědčit ve sportovním davu: podávat hráčům nápoje, sbírat jejich vybavení v šatně, chodit ve směšném kostýmu okřídlené lamy a skákat s pomlázkami jako součást týmu roztleskávaček. Aby uspěl, bude muset denně cvičit a chodit do práce ve vzrušené náladě. K úspěchu bohužel nestačí jen svaly, sportovec se musí líbit veřejnosti, takže kromě kondice musí rozvíjet i dovednost šarmu.

Na kariérní úrovni 5 se ctižádostivý sportovec bude moci rozhodnout, co bude dělat dál: jít na fotbalové hřiště nebo odejít od sportu a zlepšit své tělo jako kulturista a osobní trenér. A postava konečně začne plnit skříňku na ceny, kterou dostala na začátku své kariéry.

Profesionální fotbalisté nosí vícebarevné uniformy a dostávají sportovní potřeby a poháry za propagační akce, které navodí vzrušení. Stanou se také majiteli drahého běžeckého pásu. Mohou studovat soupeře v televizi a online (to je jejich každodenní povinností) a také diskutovat o sportovních statistikách v rozhovorech.

Kulturisté mohou vést cvičební rutiny ostatních Simíků, i když nedosáhli úrovně zdatnosti 10, diskutovat o cvičení v rozhovorech, mohou inspirovat ostatní Simíky ke cvičení a musí chodit do práce v sebevědomé náladě. Paralelně se svou hlavní prací se účastní prestižní soutěže pro kulturisty Pan „Solar System“, za kterou obdrží nejprve druhé místo a na 10. kariérním stupni první místo. Tyto poháry zaujmou své místo na polici s trofejemi a vytvoří vzrušující prostředí. Kulturista dostane jako dárek i drahé posilovací zařízení.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims City 4.

Rutina je důležitá pro všechny sportovce, takže pracovní rozvrh v této kariéře se mění velmi zřídka. Obecně jsou obě specializace velmi podobné, ale fotbalisté vydělávají o něco více. Pan Solar System vydělává § 500 za hodinu, ale pracuje pouze 3 dny v týdnu, a členové Síně slávy vydělávají § 333 za hodinu, ale pracuje 5 dní v týdnu.

Kariérní kroky

Kariérní úrovně: Kulturista

Postava může dohlížet na trénink ostatních postav (jako u úrovně zdatnosti 10), ale úroveň zdatnosti studenta musí být nižší.
Postava může doporučit cvičení v rozhovorech.

Úrovně kariéry: Profesionální sportovec

Postava může v rozhovorech diskutovat o sportovních statistikách. To mu dá náladu „Statistical Feal“ (vzrušení + 2 na 4 hodiny).

Obrázky

Sims 4: Uniforma mužského maskota týmu.

Mužský týmový maskot.

Sims 4: Uniforma maskota ženského týmu.

Uniforma maskota ženského týmu.

Sims 4: Uniforma kapitána mužského tanečního týmu.

Uniforma kapitána mužského tanečního týmu.

Sims 4: Uniforma kapitána ženského tanečního týmu.

Uniforma kapitána ženského tanečního týmu.

Sims 4: Dámská uniforma osobního trenéra.

Dámská uniforma osobního trenéra.

Sims 4: Dámská hvězdná trenérská uniforma.

Dámská hvězdná trenérská uniforma.

Sims 4: Kulturisté musí denně řídit tréninky jiných lidí.

Kulturisté musí denně zvládat tréninky jiných lidí.

Sims 4: Odměny za kariéru kulturisty: No Sweat No Dust Mat, Zen Sports Trainer, Umělecké dílo myši a Dva poháry.

Odměny za kariéru kulturisty: koberec „No Sweat and No Dust“, posilovací stroj „Zen Sports“, obrázek myši a dva šálky.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»