Jak

Jak nahradit hlavní hudbu v Sims 4

The Sims 4 je oblíbená hra, která vám umožňuje vytvářet si vlastní postavy, stavět domy a žít jejich životy. Jedním z důležitých aspektů hry je hudba na pozadí, která vytváří atmosféru a podporuje náladu postav. V tomto článku budeme hovořit o tom, jak nastavit a změnit hudbu na pozadí v The Sims 4.

Nastavení hudby na pozadí v Sims 4

Než začnete měnit hudbu na pozadí, musíte se ujistit, že máte přístup k internetu. To vám umožní stahovat nové skladby z online obchodu Sims 4.

Chcete-li začít, otevřete hru a přejděte do nabídky Nastavení. Poté vyberte sekci Zvuk a najděte možnost Hudba na pozadí. Zde můžete zakázat nebo povolit hudbu na pozadí podle vašich preferencí.

Po každé úpravě nezapomeňte změny uložit.

Můžete také upravit hlasitost hudby na pozadí posunutím posuvníku doprava nebo doleva. To vám umožní upravit úroveň zvuku podle vašich preferencí.

Změna hudby na pozadí prostřednictvím online obchodu Sims 4

Jedním ze způsobů, jak změnit hudbu na pozadí v The Sims 4, je stáhnout si nové skladby z online obchodu hry. Chcete-li to provést, otevřete nabídku „Nastavení“ a vyberte část „Nabídka stahování“. Poté najděte sekci „Hudba“ a klikněte na tlačítko „Zobrazit vše“.

V online obchodě si můžete procházet velký výběr skladeb a alb, které lze zakoupit za peníze ve hře nebo za skutečné peníze. Vyberte skladbu, kterou potřebujete, a klikněte na tlačítko „Koupit“. Poté bude skladba automaticky přidána do vaší knihovny hudby na pozadí.

Zajímavé:  Jak nahradit člověka čarodějem v The Sims 4.

Vezměte prosím na vědomí, že pro používání internetového obchodu musíte mít aktivní internetové připojení a účet Origin.

Použití vlastních stop

Dalším způsobem, jak změnit hudbu na pozadí v The Sims 4, je použití vlastních skladeb. Chcete-li to provést, můžete si stáhnout své oblíbené skladby ze své osobní knihovny v počítači.

Chcete-li začít, otevřete nabídku „Nastavení“ a vyberte část „Nabídka stahování“. Poté najděte sekci „Hudba“ a klikněte na tlačítko „Zobrazit vše“. V pravém horním rohu obrazovky uvidíte tlačítko „Nahrát soubor“. Klikněte na něj a z počítače vyberte skladbu, kterou potřebujete.

Ujistěte se, že formát souboru splňuje požadavky Sims 4 (MP3 nebo WAV).

Jakmile je soubor stažen, bude automaticky přidán do vaší knihovny hudby na pozadí. Nyní si ji můžete vybrat a hrát ve hře.

Výkon

Jak můžete vidět, nastavení a změna hudby na pozadí v The Sims 4 je docela jednoduchá. Můžete si vybrat hotové skladby z online obchodu nebo nahrát vlastní skladby. To vám umožní vytvořit ve hře jedinečnou atmosféru a přizpůsobit se náladě postav.

Nebojte se experimentovat a přizpůsobte si hudbu na pozadí tak, aby vyhovovala vašim preferencím. Hrajte a užívejte si život virtuálních postav spolu se svou oblíbenou hudbou!

Jak přidat vlastní hudbu do The Sims 4

wikiHow je „wiki“ podobná Wikipedii, což znamená, že na mnoha našich článcích je spoluautorů více autorů. Na vytvoření tohoto článku pracovali dobrovolní autoři na jeho úpravě a vylepšení v průběhu času.

Tento článek byl ověřen fakty, což zajišťuje přesnost všech citovaných faktů a potvrzuje autoritu jeho zdrojů.

Tento článek byl zhlédnut 108,282 XNUMX krát.

Pokud nejste fanouškem hudby na herním stereu nebo ji chcete jen trochu zamíchat, existuje způsob, jak do hry vložit vlastní hudbu. Tato wikiHow vás naučí, jak přidat vlastní hudbu do The Sims 4.

Zajímavé:  Jak zemřít v Sims 4.

Krok 1 Najděte požadovanou hudbu.

Najděte hudbu, kterou chcete. Do hry můžete přidat pouze soubory .mp3 a ty nesmějí být větší než 320 kbit/s. [1] X Zdroj výzkumu

Krok 2 Otevřete složku Custom Music.

Přístup ke složce Custom Music. Pokud jste hru nainstalovali do výchozího umístění, vaše složka Custom Music se bude nacházet v Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Vlastní hudba (bez ohledu na to, zda používáte Windows nebo Mac). [2] X Výzkumný zdroj

Krok 3 Vyberte stanici, ve které chcete hudbu přehrávat.

  • Pokud například chcete, aby se skladba přehrávala na stanici Pop, umístěte soubor do složky Vlastní hudba > Pop .
  • Vložení hudby přímo do složky Custom Music nebude fungovat, stejně jako vytvoření nové složky. Budete muset vybrat již existující žánr.

Krok 4 Zkopírujte hudební soubor(y) z původního umístění.

  • Nemůžete vytvořit zástupce zvukového souboru – hra jej nemůže přečíst.

Krok 5 Vložte soubor(y) do podsložky žánru.

Vložte soubor(y) do podsložky žánru. Otevřete podsložku ve složce Vlastní hudba a klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte Vložit nebo stiskněte Ctrl + V (⌘ Cmd + V na Macu). Soubory, které jste zkopírovali, by se měly objevit ve složce. [4] X Zdroj výzkumu

Krok 6 Spusťte hru.

  • Možná budete muset upravit hlasitost sterea, abyste slyšeli hudbu.
  • Někteří hráči mohou svou vlastní hudbu najít a otestovat tak, že vstoupí do Nastavení hry a poté klepnou na kartu Hudba. Ostatní hráči však hlásí, že se soubor nezobrazuje nebo se zobrazuje s prázdným názvem. Pokud se vám to stane, vyzkoušejte to na stereu.

Tip: Vaše vlastní hudba bude sdílena s již existujícím zvukem pro danou stanici, ale tyto stopy lze jednotlivě zakázat v nabídce „Nastavení hry“.

Odborné otázky a odpovědi

Vyhledávání
Dotaz na zboží
Zbývá 200 znaků
Uveďte svou e-mailovou adresu, abychom vám po zodpovězení této otázky zaslali zprávu.
Inzerát
Tipy

Nemůžete vytvářet nové složky pro rozhlasové stanice, ale můžete přidat vlastní hudbu do složky již existující stanice a poté již existující hudbu na této stanici zakázat.

Zajímavé:  Jak nainstalovat bazén v The Sims 4.

Díky
Odeslat tip
Všechny zaslané tipy jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány
Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Mohlo by se vám líbit

Přidejte do hry Sims vlastní hudbu

jak na to
Přidejte do hry Sims vlastní hudbu

Stáhněte si vlastní obsah na Sims 4

jak na to
Stáhněte si vlastní obsah na Sims 4

Vytvořte si Simíky

Cheat kódy Sims 4: Jak naplnit potřeby svých Simíků

Udělejte věci většími v Sims 4

Jak změnit velikost objektů v Sims 4

Změňte svého Simíka

jak na to
Změňte vlastnosti a vzhled svého Simíka v The Sims 4

Nainstalujte si The Sims 4

Jak nainstalovat The Sims 4: Mac, PC, PlayStation a Xbox

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»