Jak

Jak inspirovat své dítě v The Sims 4

Inspirovaní a vysoce inspirovaní Simíci mohou vytvářet úžasná umělecká díla, chutná jídla a nejprodávanější knihy a také prosperovat ve své tvůrčí kariéře. S těmito pěti jednoduchými způsoby, jak dosáhnout této neuvěřitelně obohacující nálady, si okamžitě uvědomíte potenciál svých Simíků, což je může učinit populárními, úspěšnými a bohatými!

The Sims 4 pokračuje v tradičním přístupu hry: můžete vytvářet, upravovat své Simíky a žít jejich životy, stavět jim domy a města, pomáhat jim postupovat v kariéře, zlepšovat jejich dovednosti, pomáhat jim najít lásku a přátelství, zakládat rodiny. Někteří hráči rádi vytvářejí dokonalé Simíky, kteří žijí v krásných domovech a mají úspěšnou kariéru, zatímco jiní z nich rádi dělají zlé a dokonce je přinutí strašlivě zemřít pro zábavu!

Tato zábavná a časově náročná série her se postupem času zlepšuje. The Sims 4 přidali funkce, jako je nálada, osobní aspirace a rozmary, které jsou navrženy tak, aby obohatily herní zážitek, než aby je jen posílaly do práce a uspokojily základní potřeby (hlad, sprcha, hygiena, komunikace, zábava a spánek).

Jak najít inspiraci ve hře Sims 4?

Typy nálad, jako je „sebevědomý“, „energický“, „šťastný“, „koketní“, „hravý“ a „inspirovaný“, poskytují silnou podporu určitým aspektům života Simíků, ať už se zabývají sociálními vztahy nebo se snaží zlepšit své profesionální dovednosti nebo si přejí získat větší odměnu za své úsilí, ať už jde o míchání koktejlů, vaření pokrmů, vytváření nejprodávanějších románů nebo uměleckých děl hodných vystavení v galeriích.

Zajímavé:  Jak to udělat, aby vyhovovalo potřebám v The Sims 4.

Nálada „inspirace“ umožňuje Simíkům úspěšněji dosahovat tvůrčích úspěchů, a to i v oblasti vaření, malování, psaní a hraní na hudební nástroje. Zde je pět snadných a zábavných způsobů, jak své Simíky inspirovat nebo je přimět, aby se cítili velmi inspirováni.

Kreativní vlastnost

jak-vyrobit-svého simíka-inspirovaného-v-sims-4

Zisk: +1
Délka: 4 hodiny

Všichni Simíci mají čtyři vlastnosti, které si můžete vybrat během fáze návrhu Simíka v „režimu vytváření“. Ovlivňují jejich celkové aspirace (které lze kdykoli změnit bez ztráty pokroku). Kreativní vlastnost přirozeně dělá Simíky lepšími ve hře na hudební nástroje, talentovanějšími v psaní, vaření a malování a poskytuje jim náhodné výbuchy inspirace, když by ostatní Simíci byli klidní, vystresovaní nebo dokonce trapní.

Fan Club Stardew Valley na Telegramu

Tato užitečná vlastnost by měla být dána těm Simíkům, kteří se snaží uspět na poli umění a chtějí si vybudovat kreativní kariéru.

Sprcha inspirace

jak-vyrobit-svého simíka-inspirovaného-v-sims-4

Zisk: +1
Délka: 4 hodiny

Když se hygienická úroveň vašeho Simíka sníží (ačkoli na to nemusíte čekat – můžete se osprchovat kdykoli), vyberte nabídku „Sprcha“ a klikněte tam na možnost „Chytrá sprcha“. Ujistěte se, že to uděláte ve známé, vysoce kvalitní sprše, abyste se vyhnuli negativním důsledkům nekvalitní instalace.

To okamžitě přidá inspiraci do nálady vašeho Simíka. Optimální by bylo udělat to bezprostředně před odchodem do práce (pokud Simík buduje kreativní kariéru — umělce nebo umělce), stejně jako předtím, než se pustí do malování, hudby nebo psaní knihy.

Inspirativní umění

Zisk: +1
Délka: 4 hodiny

K tomu budete potřebovat stůl, židli a počítač. Vyberte počítač svého Simíka, poté vyberte „Síť“ a poté „Zobrazit umění“. Váš Simík se bude cítit více posílený, nabitý energií umění, které síť nabízí, a bude se cítit inspirován na několik dalších hodin.

Zajímavé:  Jak se zbavit sportovců Sims 4.

Sebeinspirace

jak-vyrobit-svého simíka-inspirovaného-v-sims-4

Zisk: +1
Délka: 8 hodin

Vhodné, pokud máte dovednosti ve hře na jakýkoli hudební nástroj dostupný v The Sims 4 (kytara, klavír, housle a varhany, pokud máte rozšíření The Sims 4 Upíři).

Chcete-li se inspirovat, vyberte si vybrnkávání (kytara), vybrnkávání (klavír) nebo smyčce (housle). Efekt inspirace zde trvá celých osm hodin a zlepšuje dovednost Simíků s tímto nástrojem, takže je to skvělá možnost, jak se dostat do velmi inspirované nálady.

Nechte tvůrčí šťávu proudit

jak-vyrobit-svého simíka-inspirovaného-v-sims-4

Zisk: +1
Délka: 4 hodiny

Každý inspirovaný Simík s mixologií úrovně 5 nebo vyšší může udělat nápoj „Próza a rekvizita“ za 80 Simoleonů. Po vypití tohoto nápoje získá váš Simík +2 inspiraci a +2 štěstí.

Váš Simík už musí mít inspiraci k jeho vaření. To je dobrý impuls, užitečný v situacích, kdy se snažíte dosáhnout nejvíce inspirovaného stavu. Pokud je vaše úroveň mixologie nízká, najměte si mixologa a požádejte ho, aby vám tento nápoj vyrobil. Nezapomeňte, že pití nápojů negativně ovlivní močový měchýř vašeho Simíka, takže věnujte zvýšenou pozornost úrovni jeho hygienických potřeb. Bottoms Up!

Emocionální uvědomění a emocionální výbuch v The Sims 4 Snowy Expanses

Podíl na Tumblr

Tweet o tom na Twitteru

Podíl na VK

V článku věnovaném chůze, zmínili jsme to navíc The Sims 4 Zasněžené rozlohy postava bude schopna dosáhnout stavu zvláštního stavu Emocionální uvědomění. Dnes se blíže podíváme na tuto funkci, která vám umožní nejen zcela ovládat emoce postavy, ale také je měnit podle vašeho výběru pomocí speciální možnosti Emocionální výbuch.

Emoční uvědomění je schopnost identifikovat a konstruktivně vyjádřit emoce.

Získání emocionálního povědomí trvá v průměru několik hodin ve hře – přesné číslo závisí na tom, kolik nepřetržitého času jste ochotni věnovat tomu, aby vaše postava „dostala zen“, a také na tom, jak toho dosáhnete. Celý proces probíhá ve dvou fázích a vyžaduje určité akce.

Zajímavé:  Jak začít pracovat jako technik v The Sims 4.

Způsoby, jak dosáhnout emočního uvědomění

Jedním ze způsobů, jak dosáhnout prvního emočně bdělého stavu, jsou klidné procházky po jedné z komorebiských turistických stezek. Přečtěte si více o procházkách, překvapeních, která na vás čekají, a preventivních opatřeních zde.

Ale přispějí k tomu i některé klidné aktivity. Můžete kreslit, hrát na hudební nástroj, číst, rybařit, tvarovat bonsai (stejně jako ořezávat a kontrolovat), vytvářet kytice (Dodatek „Roční období“) si můžete dát perličkovou koupel nebo inspirativní sprchu a samozřejmě relaxovat v horkém prameni.

Pokud máte nainstalovaný playset «SPA Day», pak k dosažení emocionálního uvědomění můžete cvičit jógu, meditovat, relaxovat v sauně nebo se vykoupat s jakýmkoliv plnivem. Nejrychlejšími způsoby jsou ale asi jóga a meditace (pouze dokud se Simík nenaučí levitovat, moodlet se při levitaci neobjeví) – k úplné kontrole emocí vám bude stačit hodina a půl.

První etapa

Jakmile Sim dosáhne první fáze, obdrží náladu Emotional Awareness, která mu dá +4 do neutrálního stavu a bude trvat tak dlouho, dokud bude Simík vykonávat nějakou uklidňující aktivitu. Pokud neprovedete potřebné akce, moodlet po čtyřech hodinách zmizí.

V této fázi se objeví několik nových uklidňujících aktivit. Když například kliknete na stojan, jakýkoli obraz nebo sochu, můžete nyní „Přemýšlet“ a když kliknete na Simíka, můžete „Procházet se a ponořit se do myšlenek“.

Druhá etapa

Pokračujte v provádění výše uvedených akcí a postava brzy dosáhne druhé fáze a obdrží nový moodlet „Emoce pod kontrolou“. Nahradí „Emotional Awareness“ a dá postavě +10 bodů do neutrálního stavu na 6 hodin a schopnost v ní způsobit „Surge of Emotions“, což je to, o co jsme vlastně směřovali.

Emocionální výbuch

Klikněte na svou postavu a vyberte možnost „Surge of Emotions“. Poté si v nabídce, která se otevře, můžete vybrat jeden z patnácti možných emočních stavů!

Zajímavé:  Jak změnit rozlišení obrazovky v Sims 4.

Názvy se trochu liší od emocionálních stavů, na které jsme zvyklí, ale díky barevnému označení vedle názvu každého z nich se snadno orientujete:

 • Extáze — čistá blaženost, jen ty nejlepší vzpomínky. Sim obdrží náladový letáček Extáze (štěstí +4 na 12 hodin)
 • Odvaha — Nezůstalo ani stopy po stydlivosti. Změnili jste se a jste připraveni vzít býka za rohy. Sim obdrží moodlet „Odvaha“ (sebevědomý +4 na 12 hodin)
 • Klid — jste odhodlaní a připraveni dokončit jakýkoli úkol. Sim obdrží moodlet „Composure“ (pozorný +4 po dobu 12 hodin)
 • Čas na zábavu — zapomeňte na vážné věci. Je čas se bavit! Sim obdrží moodlet „Čas na zábavu“ (hravý +4 na 12 hodin)
 • V pohotovosti — nic tě nemůže zastavit! Jste jako malý hlodavec — připraveni spěchat vpřed a jen vpřed! Sim obdrží moodlet «Alert» (nadšený +4 na 12 hodin)
 • Vášeň — není to jen vášeň. To je neodolatelná touha po romantice, ochota zamilovat se a ztratit hlavu v jednu chvíli. Sim obdrží náladový letáček Passion (flirtující +4 na 12 hodin)
 • Klam — někdo by mohl říci, že získáním emocionálního vědomí můžete obnovit vzpomínky a vnést do svého života jasnost. Ve skutečnosti tomu tak není a vede to pouze k větší mylné představě. Sim obdrží náladu Delusion (ohromená +4 na 12 hodin)
 • Depresivní nálada — někdy je dobré být smutný — časem se budete cítit lépe. Sim obdrží náladu „Depressed Mood“ (smutné +4 na 12 hodin)
 • Apatie — veškeré snahy o získání citového uvědomění vedly k jedinému — naprosté nudě a nechuti cokoliv dělat. Sim obdrží Apathy moodlet (nuda +4 po dobu 12 hodin)
 • Škoda — když se všechny nepříjemné a trapné vzpomínky najednou vyplavily zpět, pohltil tě bolestivý stud. Sim obdrží moodlet „Hanba“ (zahanbený +4 na 12 hodin)
 • Na pokraji — i poté, co získáte emocionální povědomí, můžete zažít nadměrný stres. Sim obdrží náladu „Na hraně“ (stresující +4 na 12 hodin)
  Vynalézavost – Vaše mysl může být zahlcena stovkami nápadů, ale ke změně všeho stačí jeden skvělý nápad. Sim obdrží moodlet Ingenuity (inspirovaný +4 na 12 hodin)
 • Rozptýlená pozornost — udělali jste tolik práce ve snaze získat emocionální vědomí, a přesto pocit nepohodlí nezmizí. Sim obdrží náladu „Rozptýlená pozornost“ (nepohodlí +4 na 12 hodin)
 • Vztek — Vracely se vzpomínky na nenávist, bolest a nespravedlnost, připravené zažehnout plameny vzteku. Sim obdrží náladu Rage (rozzlobený +4 na 12 hodin)
Zajímavé:  Jak získat oblečení Strangyl v Sims 4.

Jakmile spustíte emocionální výbuch, nebudete již moci používat tuto možnost, dokud neuděláte novou cestu do stavu emocionálního uvědomění. Každý nový moodlet z návalu emocí nahrazuje ten předchozí.

Ale můžete prodloužit účinek moodletu z návalu, pokud se po jeho přijetí znovu zapojíte do dosažení emočního uvědomění. Například poté, co Simík obdržel inspirační moodlet „Vynalézavost“ na 12 hodin a okamžitě se posadil k meditaci, obdrží znovu moodlet „Emotional Awareness“, který prodlouží účinek „Vynalézavosti“ na 24 hodin (moodlet říká 2 dnů, ale ve skutečnosti tomu tak není). Na druhý neutrální moodlet je lepší nečekat – zablokuje inspiraci a opětovným použitím burstu dostanete opět jen 12hodinový moodlet.

Varování! Využijte tuto příležitost opatrně. Pokud už váš Simík má nějaké pozitivní nebo negativní nálady, mohou výrazně zlepšit emocionální stav získaný od Surge. To platí zejména pro hravé, vzteklé a trapné nálady, které mohou přerůst v hysterii, vztek nebo depresi a vést k tomu, že postava umírá smíchy, rozpaky nebo vztekem.

Své dojmy a dotazy týkající se této příležitosti můžete sdílet na našem fóru. Přeji dobrou hru!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»