Jak

Jak se dostat do vesmíru v The Sims 4

Popadněte Simíka, zabalte si oběd a vydejte se do vesmíru! The Sims je jedna z těch her, kde můžete hrát hodiny v kuse a necítit se u toho špatně. Je zábavné změnit jejich životní styl nebo je nechat prozkoumat krásné světy na dovolené; něco, čeho se všichni snažíme dosáhnout. Co kdybychom vám řekli, že můžete vzít svého Simíka do vesmíru? Naskočil byste na kariéru astronauta? V tomto průvodci vám řekneme, jak dosáhnout ke hvězdám a prozkoumat intergalaktický svět.

Vydejte se na vesmírnou misi na Sims 4

Sims 4 nabízí vašim Simíkům různé kariéry, ze kterých si můžete vybrat. Pohybují se od spisovatele, lékaře a dokonce i astronauta. Chtěli jste někdy do vesmíru, ale příliš jste se báli opustit svůj pokoj? Chcete přeskočit všechna školení NASA? Zde je návod, jak se můžete vydat na vesmírnou misi na Sims 4.

  • Staňte se astronautem (samozřejmě)
  • Kupte si vesmírnou loď (tato se nachází v režimu stavby/nákupu pod aktivitami/dovednostmi
  • Utraťte 5,000 XNUMX simoleanů za Steampunk Flyamajig a nastavte jej na svůj pozemek
  • Utraťte 1,000 simoleanů na stavbu vesmírné lodi
  • Volitelná volba: Trénujte své dovednosti v oblasti raketové vědy, abyste zvýšili rychlost a upgradovali svou raketu
  • Vyberte si raketovou loď a prozkoumejte vesmír

Vesmírné scénáře k dokončení

Ve hře je několik scénářů, ve kterých musíte odpovědět na vyskakovací text. Některé scénáře budou vyžadovat, abyste si přesně vybrali správnou volbu, zatímco u této mise ovlivní výběr určitých scénářů výsledky pouze na základě vaší úrovně dovedností simíka, nálady a vylepšení vaší rakety. Pokud jste plně vyčerpali svou raketu, bude schopná uniknout z vesmíru, pokud dojde ke katastrofě. Existuje několik scénářů, které můžete odemknout, a některé z nich sahají od únosu, ztráty v mlhovině nebo něčeho živého! Po dokončení scénáře se někdy vrátíte domů a dostáváte odměny. To není vše, co můžete ve vesmíru dělat. Je tu také skrytý svět, který můžete odemknout, a pokud použijete nějaké cheatové kódy, můžete tam nechat svého simíka bydlet.

Zajímavé:  Jak používat mixér k vytvoření oblečení pro Sims 4.

Prozkoumejte Hidden Planet Sixam

Cesta do vesmíru je jedna věc, ale nalezení planety druhá. Sims 4 nabízí několik skrytých světů, které můžete objevit, pokud zvýšíte své dovednosti. V tomto případě se Planeta Sixam odemkne, když zvýšíte svou dovednost raketové vědy. Když vstoupíte na vědeckou dráhu a vyberete si obor raketové vědy, můžete do své rakety přidat generátory červích děr. K sestavení generátoru červích děr potřebujete dva neobvyklé krystaly/kovy a dva prvky. Dalším krokem je vstoupit do vaší raketové lodi a odpálit na Planetu Sixam. Na této planetě můžete najít vzácné květiny a ovoce pro zahradnictví, šestidílnou sbírku geod a další vzácné krystaly a/nebo kovy.

Jste připraveni vyrazit do vesmíru? Pokud jste našli tuto užitečnou příručku, nezapomeňte se podívat na Gamer Journalist, kde najdete další příručky, které pojednávají o populárních herních titulech a kódech, které můžete použít k posílení svého hraní.

Jak dělat vesmírné mise v The Sims 4 – zodpovězeno

Plnění vesmírných misí v The Sims 4 je důležité, pokud si chcete dopřát nějaké skvělé odměny. Zde se dozvíte, jak na to.

By Aniket Maurya Aktualizováno na Února 6, 2024

Jak dělat vesmírné mise v The Sims 4

Při hraní Sims 4, máte příležitost věnovat se kariéře, po které jste vždy toužili, i když je to být astronaut. Slyšeli jste správně, kromě všech možností podnikové a společenské kariéry, jako je lékař nebo právník, se nyní můžete stát astronautem. A jakmile to uděláte, budete moci dokončit vesmírné mise a získat slušnou odměnu. V této příručce vám vysvětlíme, jak přesně se to stane. Takže pokud se chcete naučit, jak se stát astronautem a dělat vesmírné mise v The Sims 4, je ten správný čas začít.

Zajímavé:  Jak požádat hosty, aby sledovali svatby v The Sims 4.

Jak se stát astronautem v The Sims 4

Chcete-li se stát astronautem, budete muset otevřít svůj telefon a vybrat možnost Najít práci sekce. Odtud si můžete vybrat astronauta jako možnost kariéry v Sims 4. Abyste se však mohli stát astronautem, budete muset udržujte svou postavu fit a nabitou energií. To proto, že směna astronauta je dlouhá a únavná, ale také obohacující. Abyste z této příležitosti vytěžili maximum, nezapomeňte zajít do posilovny.

Jak dělat vesmírné mise v The Sims 4

Nyní, když jste se stali astronautem, stačí, když si postavíte odpalovací rampu a kosmickou loď, abyste mohli začít. Chcete-li to provést, budete muset zadat Režim sestavení a zadejte ‘Činnosti a dovednosti‘. Dále postavte a Steampunk Flyamajig, který stojí kolem 5000 Simoleonů, a umístěte jej kdekoli v blízkosti vaší domácnosti.

Poté bude vaším dalším krokem stavba vesmírného plavidla nebo rakety, abyste mohli začít cestovat do vesmíru. Bude vás to stát kolem 1000 Simoleonů na stavbu rakety tak se ujistěte, že máte dostatek finančních prostředků. Jakmile jej dokončíte, můžete do něj naskočit a začít svá vesmírná dobrodružství. Kdykoli jste ve vesmíru, uvidíte na obrazovce nějaké textové pole. Toto jsou Vesmírné mise v The Sims 4, které můžete dokončit výběrem nejvhodnější odpovědi. Tak se dělají vesmírné mise.

Během svého působení ve funkci astronauta se ujistěte, že raketu neustále vylepšujete. Nejen, že vám to pomůže získat dovednosti Rocket Science, ale také zajistí vaši bezpečnost při cestování vesmírem. Nyní, když máte, co potřebujete, staňte se astronautem, jakým si přejete být.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»