Jak

Jak změnit postavu The Sims 4

Osobnostní rysy dodávají postavám individualitu a dělají hru zajímavější a nepředvídatelnější, protože různí Simíci se budou ve stejných situacích chovat odlišně. Poprvé se v The Sims 3 objevily charakterové rysy a přivedly všechny hráče k divoké radosti, i když jim mnozí stále plně nerozuměli.

V The Sims 4 nechybí ani charakterové rysy, ale v mírně pozměněné podobě. Dospělá postava může mít pouze 3 hlavní charakterové rysy, z nichž mnohé znají hráči z předchozí série, jsou mírně přizpůsobeny emocím. Bonusových charakterových vlastností ale může být téměř libovolný počet.

Postava obdrží čtvrtou dodatečnou charakterovou vlastnost, když si vybere svůj první životní cíl. Odpovídá jedné z 12 cílových kategorií a umožňuje postavě rychleji dosáhnout toho, co chce. Během hry lze cíl změnit, ale doplňková vlastnost se nezmění. Za splnění každého životního cíle získá Simík další charakterovou vlastnost (říkejme tomu bonus). Umožní mu to dělat nejrůznější zajímavé věci. Odměny za body štěstí jsou také prezentovány ve formě bonusových charakterových vlastností. A konečně, pokud jsou splněny speciální podmínky, mohou být odhaleny skryté charakterové vlastnosti.

U dětí je to ještě složitější. Děti nemají životní cíle, ale mají svůj vlastní soubor osmi charakterových rysů (můžete si vybrat pouze jeden). Mladší školáci mohou mít k dispozici jednu z „dospělých“ charakterových vlastností a životní cíl z dětství, který neposkytuje další charakterový rys, ale za jeho dosažení mohou získat bonusový charakterový rys. Adolescenti mají dvě dospělé osobnostní vlastnosti a jednu další související s životními cíli a některých cílů lze dosáhnout i před dosažením dospělosti. S hravým balíčkem Sims 4 Parents mohou děti získat několik dalších osobnostních rysů prostřednictvím dobrého nebo špatného rodičovství.

Zajímavé:  Jak mít svatbu v The Sims 4.

Na postranním panelu jsou uvedeny všechny povahové vlastnosti v abecedním pořadí a později v textu jsou rozděleny do kategorií.

Hlavní charakterové rysy

Základní charakterové vlastnosti lze zvolit při vytváření postavy. Pro pohodlí ve hře jsou rozděleny do 4 kategorií. Některé povahové rysy si navzájem odporují. Například dobrá postava nemůže být zároveň zlá a úhledná postava nemůže být flákač. Přídavky a aktualizace občas přinášejí nové charakterové vlastnosti.

 • Emoce: aktivní, veselý, geniální, citlivý, blázen, romantický, sebevědomý, tvůrce, zasmušilý, cholerik.
 • Záliby: gurmán, umělecký kritik, knihomol, milovník hudby, perfekcionista, excentr.
 • Životní styl: blázen, vegetarián, věčné dítě, kariérista, kleptoman, gaučový povaleč, miluje kočky, miluje přírodu, miluje psy, flákač, nemotorný, nenasytný, praktický, vybíravý, skeptický, taneční stroj, čistotný.
 • Komunikace: hodný, přátelský, tyran, vzteklý, zasvěcený, nestálý, samotářský, paranoidní, proti dětem, žárlivý, zasvěcený, rodinný muž, sebestředný.

Další charakterové vlastnosti spojené se zvoleným životním cílem

Čtvrtý (pro teenagery třetí) charakterový rys lze zvolit pouze jednou – při vytváření nebo dospívání postavy.

Bonusové vlastnosti

Klidný rybář, spořivý, blízký přítel, survivalista, nejvyšší moc, znalý, veselý chlapík, obnova lidskosti, každému oblíbenec, hrdinská přítomnost, hlava rodiny, dar komunikace, dlouhověký, trenér, dudák, pravidelný návštěvník muzea, zlý génius, gambler, ideální organizátor, skutečný mistr, chytrák, mistr lektvarů, mistr všech řemesel, mistr tavení, mučitel, přírodovědec, moralista, hledač pokladů, odhadce, básník, přirozený vůdce, profesionál, přemýšlivý, posvátné pletení, sysadmin, tvůrčí talent, duševní nadání, fyzická dokonalost, mistrovský génius, expresionista, já jsem mistr.

Skryté bonusové vlastnosti

Charakterové rysy batolete

V bezplatné aktualizaci z 12.01.2017. ledna XNUMX se do hry vrátily děti (batolata), které mají jeden jedinečný charakterový rys: andělský, rozmarný, lehkovážný, zvídavý, nezávislý, neposedný, okouzlující, přilnavý.

Zajímavé:  Jak se toulat bludištěm v The Sims 4.

Bonusové charakterové vlastnosti, které lze získat jako dítě

Dar komunikace, ideální dítě, šťastné dítě, kreativní nadání, duševní nadání, fyzická dokonalost.

Bonusové charakterové vlastnosti, které můžete trénovat

Zodpovědnost a nezodpovědnost, dobré a špatné mravy, kontrola nad emocemi a nekontrolované emoce, prostředník a argumentátor, sympatie a lhostejnost.

© 2010–2021 Simovodovy poznámky. Všechna práva vyhrazena.
Citování materiálu je povoleno, ale s povinným umístěním aktivního odkazu na sims3notes.ru.

Jak upravit Simíky v Sims 4

Hledáte způsob, jak upravit své Simíky v Sims 4? Zde je vše, co potřebujete vědět, pokud chcete na své postavě udělat pár větších či menších změn.

By Titus D’souza Aktualizováno na 20. 2024

Jak upravit Simíky v Sims 4

V této hře budou mít hráči plnou kontrolu nad životy svých postav. To zahrnuje možnosti přizpůsobení fyzického vzhledu jejich Simíků. Stejně tak mnoho hráčů přemýšlelo, jak mohou své Simíky upravovat Sims 4. Abychom vám s tím pomohli, zde jsou všechny kroky, které budete muset podniknout, ať už chcete provést několik drobných úprav ve vzhledu své postavy, nebo pokud chcete provést více změn a plně upravit své Simíky.

Jak upravit stávající Simíky v Sims 4

Zde je vše, co potřebujete vědět, pokud chcete ve svých Simících provést pár vylepšení nebo drobné změny. Tato možnost vám může pomoci upravit účes postavy, doplňky a oblečení. Výsledkem je, že k němu můžete rychle přistupovat a měnit vzhled svých Simíků pomocí těchto několika jednoduchých kroků:

 • Jakmile jste ve hře a vaše postava je se svou rodinou, podržte ‘směna‘klíč a levé kliknutí na vašem Simíkovi současně.
 • Tímto způsobem se ‘Upravit v CAS‘ vyskočí možnost.
 • Kromě toho můžete k této možnosti také přistupovat kliknutím na zrcadlo, šatní skříň nebo komodu a výběrem možnosti „Plánujte oblečení‘ nebo ‘Změnit Simíka‘ možnost, která se objeví na obrazovce. Navíc tato možnost otevře CAS menu stejně.
 • Poté, co vstoupíte do této nabídky, budete moci provést několik drobných změn ve vzhledu vašich Simíků.
Zajímavé:  Jak odstranit mimo dosah v Sims 4.

Jak používat cheat Sims 4 CAS Plný režim úprav

Vzhledem k tomu, že možnosti přizpůsobení jsou při otevírání možnosti CAS značně omezené, hráči mohou získat přístup k úplnému režimu úprav pomocí cheaty v sims 4. Zde je úplný proces, který musíte dodržet, abyste získali přístup k této možnosti úprav:

 • Nejprve povolte cheaty stisknutím „CTRL+SHIFT+C” na klávesnici a stiskněte všechna 4 tlačítka na nárazníku pro konzole.
 • Jakmile se otevře okno cheat boxu, zadejte příkaz „testy jsou pravdivé«.
 • Nyní budete muset zadat „cas.fulleditmode«a stiskněte»vstoupit«.
 • Po opuštění okna cheat boxu stiskněte ‘směna‘ a levé kliknutí na vaší postavě (O+X současně na PlayStation a Xbox hráči podržte B + A a stiskněte B). Nyní klikněte naUpravit v CAS“, abyste mohli volně provádět všechny požadované změny a upravovat své Simíky.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli upravovat Simíky v Sims 4, abyste mohli změnit vzhled své postavy. Pokud vás tato hra zaujala, nezapomeňte se podívat, jak na to Vesmírné mise a jak můžete psát písničky v Sims 4, zde na Gamer Tweak.

Ne, Titus to nemyslí tak vážně, jak tento obrázek naznačuje. Začal si říkat hráč poté, co si jako dítě vypálil oči při hraní Road Rash. Nějak se mu podaří dostat headshot ve hře Counter Strike ještě před začátkem kola. A taky je fotograf.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»