Jak

Jak stáhnout útulek pro kočky a psy Sims 4 do hry

Všechny způsoby, jak si pořídit zvířátko v Sims 4

S rozšířením Kočky a psi mají nyní Simíci možnost vlastnit domácího mazlíčka. Zvířata dodávají našim životům barvu a jak můžeme promeškat tuto příležitost mít je ve virtuálním světě? Ale místo toho, abyste si je kupovali ve zverimexu, Sims 4 vám je umožní adoptovat z útulku a stanou se součástí vaší rodiny, pouze pokud si nějaké koupíte. Ale jsou i jiné způsoby.

Prozradíme vám všechny způsoby, jak získat zvířátko ve hře.

CAS

Nejjednodušší způsob je vytvořit si v CAS zvířátko podle svých představ. Můžete si přizpůsobit vše od hlasu po barvu srsti, vzor, ​​velikosti, oblečení a tak dále. Nejjednodušší, nejspolehlivější, ale pečlivá metoda.

Všechny způsoby, jak si pořídit zvířátko v Sims 4

Nákup domácího mazlíčka

Pro ty z vás, kteří si „nevytvořili domácího mazlíčka“ v CAS, si můžete pořídit domácího mazlíčka v Sims 4 podle následujících kroků:

  • Klikněte na počítač nebo telefon své postavy.
  • Pokud používáte počítač, přejděte do sekce „Rodina“ a vyberte „Přijmout jako rodinu“.
  • Budete mít dvě možnosti: kočky a psy. Vyberte si kteroukoli z nich za 200 Simoleonů.
  • Pomocí telefonu přejděte na kartu „Domů“ a vyberte „Objednat službu“.
  • Po skončení hovoru vyberte Adoptovat psa nebo Adoptovat kočku.

Můžete si vzít až tři z nich. Adopční agent navštíví váš domov spolu s vašimi mazlíčky.

Budete mít příležitost komunikovat s novými účastníky a dozvědět se jejich vlastnosti. Jakmile uděláte konečné rozhodnutí, vyberte si zvíře, které bude vaším chlupatým přítelem, a klikněte na tlačítko „Přijmout“.

Adoptujte si zvíře bez domova

Pokud nechcete utrácet peníze za zvíře, můžete si toulavé zvíře adoptovat. Pokud zvíře nikdo nevlastní, na cedulce s jeho jménem bude červeným písmem napsáno „zatoulaný“. Ale abyste tuto možnost plně vlastnili, musíte se s ním spřátelit a dělat pokroky v měřiči vztahů, dokud se neobjeví možnost „hostitel“. Udělejte to a přidejte je do své rodiny.

Zajímavé:  Jak zakázat Woohoo v The Sims 4.

I když, pokud jejich potomci nejsou na vašem seznamu, pak adopce domácího mazlíčka nemusí být tou správnou volbou, protože toulaví mají tendenci se množit. V útulku jsou téměř vždy kastrovaní jedinci.

Ve vašich světech může být také mnoho psů, kteří nemají majitele ani domov, ve kterém by mohli žít. Proto možná budete chtít zvážit adopci toulavého psa. Nebude vás to stát žádné peníze a budete mít krásného chlupatého kamaráda.

Ale můžete také použít cheaty k jejich přidání do vaší rodiny v závislosti na tom, zda je chcete nebo ne.

Podvádět kódy

Pomocí cheatů můžete také rychle přidat toulavé zvíře.

Klikněte na mazlíčka Shift+LMB a vyberte „Přidat do rodiny“.

To vám umožní vyhnout se dlouhé komunikaci a rozvoji přátelství.

Všechny způsoby, jak si pořídit zvířátko v Sims 4

Ostatní zvířata

Rozšíření Můj první mazlíček a Život na venkově přidala další zvířata: různá hospodářská zvířata a hlodavce v klecích. To vše se získává přímo prostřednictvím stavebního módu a při hraní na farmě. Tito. hned si koupíte Křečka, nebo v případě farmaření: chlév, kurník. Ale to nejsou plnohodnotní mazlíčci, nebudou to členové rodiny, na rozdíl od koček a psů.

Všechny způsoby, jak si pořídit zvířátko v Sims 4Všechny způsoby, jak si pořídit zvířátko v Sims 4

Výkon

Rodinný portrét doplňují zvířata. Jedná se o vzrušující přírůstek do rodiny, ať už jste si adoptovali zvířátko nebo si ho zakoupili prostřednictvím funkce Adoptujte si zvířátko v Sims 4. Vyzkoušejte je a uvidíte, jak zábavný je s nimi celý herní zážitek.

Pokud najdete chybu, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»