Jak

Jak rychle vypěstovat psa ve hře Sims 4

The Sims 4: Jak stárnout domácí mazlíčci (kočky a psi)

Mít domácí mazlíčky v The Sims 4 skutečně dodává hře novou úroveň realističnosti a každý má rád balíček domácích mazlíčků jako The Sims 4: Kočky a psi. Někdy jsme však našimi mazlíčky příliš posedlí a chceme, aby žili věčně a mohli je zestárnout, nebo je potřebujeme stárnout od koťat nebo štěňat, aby mohli dělat víc.

V tomto článku budeme hovořit o tom, jak zestárnout domácí mazlíčky v sims 4 a jak je zestárnout, abyste si své mazlíčky mohli nechat navždy.

Simík sedí se svým psem na zelené židli a hladí psa

Stárnutí mazlíčků s pamlsky

Abyste mohli zestárnout zvířátko bez použití cheatů v The Sims 4, budete potřebovat přístup k Dr. Magi-Heal’s Medicine Craft-o-Matic. Páni, jak divný název předmětu ve hře.

Tuto položku najdete ve veterinární klinice, která je v Brindleton Bay nebo si ho můžete skutečně koupit domů v sekci hobby režimu nákupu nebo vyhledáním názvu položky.

Aby mohl váš simík ve hře vytvořit pamlsek pro stárnoucí nebo stárnoucí mazlíčky, musí dosáhnout úrovně 6. veterinářská dovednost. K získání této dovednosti můžete použít totéž Dr. Magi-Heal’s Medicine Craft-o-Matic a klikněte na něj a vyberte si dělat laboratorní práci a váš simík se bude se strojem jen šťourat a získá tak dovednost.

Jakmile váš simík dosáhne úrovně 6 veterinářské dovednosti, odemkne schopnost vyrábět pamlsky, které potřebujete, abyste stárli nebo stárli domácí mazlíčky. Můžete kliknout na craft-of-matic a vybrat si řemeslo > pamlsky a zvolte zacházet s věkem.

Zajímavé:  Jak nainstalovat doplňky na The Sims 4.

Když váš simík dokončí výrobu tohoto pamlsku, objeví se v jeho inventáři a vy můžete kliknout na zvířátko a rozhodnout se, že mu dáte veterinární pamlsek, a během několika sekund zestárne.

Stárnutí mazlíčků pomocí cheatů

Pokud se vám nechce zkoušet ve hře dovednosti veterináře, abyste si vyrobili pamlsek, můžete také stárnout mazlíčky pomocí úplný režim úprav ošidit. Tento cheat vám umožňuje vstoupit a upravit vše pro simíky a domácí mazlíčky (včetně věku, vzhledu a dalších), které normálně v CAS nemůžete upravovat.

Chcete-li vstoupit do plného režimu úprav, abyste zestárli zvířátko, musíte otevřít cheat box klepnutím ctrl + shift + c na klávesnici a poté povolte cheaty zadáním testy jsou pravdivé a stiskněte enter.

Poté ve stejném dialogovém okně můžete zadat cheat v plném režimu úprav, což je, cas.fulleditmode a stiskněte enter. To by vám mělo umožnit vstoupit do úplného režimu úprav. Poté můžete podržet Shift a kliknout na svého mazlíčka a vybrat si upravit v CAS.

Když se otevře vytvoření simíka, můžete pro svého simíka vybrat jiný věk a poté kliknout na zaškrtnutí a budou mít jiný věk.

Stárnutí Zvířata

Nemusíte je používat jen k stárnutí domácího mazlíčka, ale máte také možnost stárnout své mazlíčky pomocí obou výše uvedených metod, abyste své milované mazlíčky mohli mít u svých simíků déle.

Budete jen muset přimět svého simíka, aby vytvořil věk dolů léčit místo toho stárnout léčbě, pokud používáte metodu vet dovedností, a zvolte nižší věk, pokud zvolíte metodu plného režimu úprav.

Závěrečné myšlenky

Všichni milujeme své mazlíčky jak v reálném životě, tak v Simících, takže si možná budeme chtít nechat naše simíky déle nebo je zestárnout dříve, aby se s nimi snadněji hrálo. Pomocí těchto metod můžete jednoduše zestárnout své mazlíčky, aniž byste se o to starali!

Zajímavé:  Jak změnit svou tvář v The Sims 4.

Taylor O’Halloran

Hraji The Sims od vydání první hry, když mi bylo pouhých 5 let. Je to moje obrovská vášeň už dvě desetiletí a miloval jsem každou jeho minutu. Také miluji psy. A sendviče s grilovaným sýrem. A myslím, že já a Bob Pancakes bychom mohli být přátelé.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»