Jak

Jak mluvit v Sims 4

Animace konverzace a mluvení pro lepší interakci v TS4!

Chtěli byste, aby byly sociální interakce v Sims 4 realističtější? Díky neuvěřitelným mluvícím animacím a konverzačním pózám je to víc než možné. Čtěte dále a objevte ty nejlepší animace pro okořenění konverzací!

mluvící animace

20 nejlepších mluvících animací Sims 4

Bez ohledu na to, zda se jedná o vtipné žerty, přátelské interakce, mluvení o zájmech nebo výbuchy vzteku, naši Simíci prostě milují být výrazní. Díky tvůrcům kreativního obsahu můžeme přidat vlastní animace, které konverzacím dodají větší hloubku a realističnost.

Díky animacím mohou vaši Simíci při hovoru vypadat zaujatěji a jejich gesta a neverbální komunikace mohou dokonce vypadat snadněji. Takže, bez dalších okolků, tady jsou nejlepší mluvící animace pro vaši hru!

Zajímavé:  Jak si hrát s bleskem v The Sims 4.

1. kampus klábosení představují Pack by Cement

tumblr 476d49ea8b0f70b12560e79715f77f55 16d22b0c 1280

Vaši Simíci se nyní mohou hlouběji propojit a povídat si, zatímco budou odpočívat v kampusu – nebo kdekoli jinde. Díky této animaci vypadají verbální i neverbální výměny mnohem interaktivněji pro všechny postavy, od náctiletých až po starší. Získáte 15 jedinečných mluvících pozic, 10 pro jednotlivé Simíky a 5 pro páry a hrdličky. Získejte balíček zde!

2. Animace Talk Gen A od DeeSims

maxresdefault

Chcete, aby vaši Simíci vypadali tak profesionálně, jako by přednášeli na TEDu, ale přitom super uvolněně a nenuceně, když mluví? Tento animační balíček je vše, co potřebujete. S realistickými gesty rukou a uvolněným způsobem mluvení dokážou přesvědčit kohokoli. Stáhněte si jej do složky mods z této stránky.

3. Little Talks Pose Pack od Cazmari

tumblr 72caebab24badb28fb6f377159ecf802 0f06bf23 1280

Nyní je to perfektní balíček pro veselé žerty! S touto sadou mluvících animací získáte 8 jedinečných pozic v mluvení a sezení pro páry, aby vaši Simíci mohli sdílet, jak se cítí v pohodlném prostředí. Funguje to pro obě pohlaví a kromě mluvení a pozorného naslouchání očekávejte sem tam nějaké náhodné tleskání. Chcete-li to získat, přejděte sem.

4. Animace Talking Happy od Martleta

maxresdefault 1

Pokud vás nebaví příliš expresivní Simíci, je tato hra pro vás. Udělejte si prostor pro nějaké mluvící aminace, které napodobují skutečné rozhovory s T. V tomto balení získáte několik úžasných mluvících pozic, od mluvení ve stoje nebo shrbeného na židli až po sezení u stolu nebo na pohovce. Chcete-li získat tento animační balíček, přejděte sem.

5. Telefonní hovor představuje ratBoySims

Chybí vašemu Simíkovi jejich zamilovanost? Nyní mohou celý den mluvit, co chtějí, a povídat si se svými milenci, přáteli nebo známými s tímto balíčkem realistických mluvících animací. Můžete si to vyzkoušet na sedačce, rozkládacím křesle nebo na pohovce. Jen nezapomeňte vybavit své Simíky speciálním příslušenstvím k telefonu! Chcete-li je získat, stáhněte si je zde!

Zajímavé:  Jak porodit dítě v manželství osob stejného pohlaví v The Sims 4.

6. Balíček konverzací v baru od MoonShinerSims

CF170F37 1090 40A6 99A0 B6798B62607E

Pokud chcete proměnit chatování v baru na hollywoodskou filmovou scénu, kde dvě postavy flirtují a mluví o hlubokých věcech při popíjení whisky, je ten správný čas. Tato sada mluvících póz bude vyžadovat sklenici na whisky a sklenici na víno CC, takže si je nezapomeňte pořídit. Stahujte zde!

7. Animační balíček pro pár argumentů od Utopia_cc

maxresdefault 2

Dost těch pohodových konvojů! Uvolněte místo pro nějaké prudké hádky! Tento animační balíček zajišťuje dokonalou smyčku pro mimiku a pohyby těla a přináší osm animací – čtyři pro dámy a čtyři pro pány. Na tvářích svých Simíků určitě uvidíte zamračení a zášť. Chcete-li získat tyto mluvící animace, přejděte sem!

8. Talking animations pack #20 od Sovasims

maxresdefault 3

Toto je pro konverzace, které nejsou snadné. Balíček dává vašim postavám šanci říct prosit o odpuštění, říci, že je pro ně obtížné vysvětlit, jak se cítí, a dokonce vyjádřit zklamání. Obsahuje animace poslechu i mluvení, takže Simíci mohou tyto komentáře dávat i přijímat. Chcete-li stáhnout, přejděte sem.

9. Kolekce póz sedících a mluvících od RatBoySims

tumblr c10ad67c99c041bd93830c80f3bcb193 5ec4025d 1280

Vaši Simíci mohou zaujmout až 40 nových konverzačních pozic a vyjádřit své emoce, ať už jde o hněv, štěstí, smutek nebo neutrální emoce. Uvidíte to na jejich tvářích a v jejich gestech. Je ideální pro posezení v komunitních kavárnách a barech, ale také pro rodinné rozhovory u jídelních stolů. Chcete-li jej získat, přejděte na tuto stránku.

10. Balíček póz Let’s Talk od Sim_Plyreality

tumblr p5kk726QWz1wfab9bo4 1280

Pomozte svým Simíkům sdílet jejich myšlenky a pocity efektivněji a vyzkoušejte tyto neuvěřitelné mluvící pózy! Balení obsahuje 1 skupinovou pózu až pro 5 mluvících Simíků, 2 pózy pro páry a 16 póz pro jednotlivé Simíky. Stahujte zde!

Zajímavé:  Jak změnit rozlišení obrazovky ve hře Sims 4.

11. Talking animation pack #16 od Sovasims

maxresdefault 4

Není všechno jen slunce a duha! S těmito mluvícími animacemi se vaši Simíci stanou hnilobou, začnou verbalizovat vše, co se jim na jiném Simíkovi nelíbí, obviní je TAK z podvádění a dokonce si jejich provinění spočítají na prstech! Při rozhovoru s nudným Simíkem se budou chovat znuděně, bez zájmu a dokonce i vyloženě naštvaní. Získejte to zde!

12. Sad Talk Animation Pack od Steven Studios

maxresdefault 5

Vyjádřete svůj smutek organicky a bez filtrů pomocí těchto super realistických mluvících animací. K dispozici je 5 jedinečných mluvících výrazů, které pomohou vašemu Simíkovi dát najevo, jak se skutečně cítí, přičemž všechny jsou navrženy pro situaci, kdy se cítí modře. Navíc se vám bude líbit, jak bezvadná je smyčka animace. Chcete-li stáhnout, přejděte sem!

13. Animace ve stoje od Luky

maxresdefault 6

Důvěra se vždy projevuje verbální výměnou a gesty a tento balíček pomůže vašemu Simíkovi prosadit se odvážně, ale klidně. Díky detailům, jako je animace úst a mrkání, vypadá tato sada animací neuvěřitelně realisticky. Chcete-li si je stáhnout, stáhněte si je zde.

14. Animační balíček Sezení talk od Luky

maxresdefault 7

Bez ohledu na to, zda jsou vaši Simíci ve škole nebo odpočívají doma, tato sada mluvících animací se vám bude více než hodit. Řeč těla a mimika jsou na místě a dokonale se hodí pro smutnou a vážnou konverzaci. Může být použit pro jednoho nebo dva Simíky a chcete-li získat svého, přejděte sem.

15. Sims 4 ‘Talking Animation’ Pack 1 a 2 od REDUX

1fad3fdf8b3d74a55ac0867e78896609

Tento obsahuje dva dílčí balíčky animací, které pomohou vašim Simíkům efektivněji komunikovat. Získáte tři normální mluvící animační pózy, normální, sebevědomou, úzkostnou a nejistou. Váš Simík se může během konverzace rozčilovat, smutnit, ptát se a dokonce se dívat doleva nebo doprava. Jděte si pro ně!

Zajímavé:  Jak funguje ladění v Sims 4.

16. Talking Emotions MEGA Pack od Steven Studios

maxresdefault 8

Tato sada mluvících animací je zvláštní díky neuvěřitelnému toku pohybu. Simíci s lehkostí gestikulují a smyčka animace je skvělá. Postavy nyní mohou dívčí řeči, rozčilovat se se zkříženýma rukama, sebevědomě se vyjadřovat, bát se, chovat se, jako by jim to bylo jedno, chovat se šťastně, ustaraně nebo nejistě. Chcete-li získat svůj, jděte sem!

Proč investovat do čističky vzduchu?

Předání zprávy kterémukoli Simíkovi není jen o tom, co se říká slovy, ale také o tom, co se říká mimikou a řečí těla. Mluvící animace může zlepšit vzhled vašich postav, když sdílejí myšlenky a emoce. Koneckonců, socializace je velkou součástí zážitku ze hry Sims 4, tak proč ji neudělat realističtější? Vyzkoušejte je sami a šťastné Simming!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»