Jak

Jak upgradovat jyecs v Sims 4

Jak se stát Symfluencerem v The Sims 4: Střední škola

Prozkoumejte vedlejší podnikání Symfluencer v rozšíření High School pro The Sims 4. Toto rozšíření pro Sims 4 přináší spoustu nových her. Pokud vás baví více hry než stavění nebo CAS, pak si určitě zamilujete vše, co nabízí, a přidáte svým Simíkům osobitý nádech.

Průvodce prací jako Symfluencer

V tomto průvodci vás provedeme vaší novou kariérou Symfluencera, abyste přesně věděli, do čeho jdete. Takže pokračujte ve čtení a dozvíte se více!

kariéra

Kariéra Symfluenceru nezabere vašemu Simíkovi mnoho času, a proto je považována spíše za práci na částečný úvazek než za práci na plný úvazek. Takže pokud je váš Sim často zaneprázdněn věcmi, jako je péče o děti, zahradničení nebo opravování věcí kolem domu, je to právě to, co potřebují jako odpočinkovou práci.

Symfluencerem se můžete stát tak, že se připojíte ke kariéře Symfluenceru jako ke kterékoli jiné kariéře otevřením telefonu svého Simíka a výběrem možnosti „najít práci“.

Poté jednoduše přejděte dolů a vyhledejte „Symfluencer“. Dále si budete muset vybrat mezi denní (5:30 až 7:30) a noční (9:11 až XNUMX:XNUMX) směnami a můžete buď pracovat z domova, nebo chodit do práce. Jako Symfluencer nemáte nárok na dovolenou, ale máte neděle a středy volné a můžete se kdykoli ohlásit nemocen.

Kariérní úrovně

Prvním krokem ve vaší kariéře Symfluenceru je pozice Nano-Symfluencer: Vyděláte 36 Simoleonů za hodinu a můžete být povýšeni, jakmile dosáhnete úrovně 2 v dovednostech Entrepreneur a Charisma. K dispozici jsou pouze tři kariérní pozice, což znamená, že po firemním žebříčku můžete stoupat pouze dvakrát.

Zajímavé:  Jak restartovat Simíka v The Sims 4.

Jakmile dosáhnete úrovně 2, stanete se Macro Symfluencerem, což vyžaduje, abyste své podnikání a charisma dostali na úroveň 4. Zde získáte 55 Simoleonů za hodinu.

Konečně, jakmile dosáhnete úrovně 3, můžete se stát Mega Symfluencerem. Vyděláte 74 Simoleonů za hodinu a jako Mega Simfluencer budete čas od času dostávat komerční dárky poštou. Váš rozvrh se s postupem nezmění, změní se pouze to, kolik vyděláte.

Rada: Můžete také chtít maximalizovat dovednost Podnikatel (úroveň 5), protože zvyšuje množství peněz, které vyděláte za hodinu. Pokud jste Mega Symfluencer, budete vydělávat od 74 Simoleonů za hodinu do 96 Simoleonů za hodinu.

Obecné tipy

Chcete-li být povýšeni rychleji, vždy dokončete svůj denní kontrolní úkol. Můžete to udělat kliknutím na položku a výběrem interakce Take Lifestyle Review. Nezobrazí se u všech položek, ale měli byste to vyzkoušet u všech, které si zaslouží recenzi. Jakmile napíšete svou recenzi, otevřete svůj inventář a objeví se pevný disk, stačí jej načíst.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»