Jak

Jak přimět někoho, aby se do vás zamiloval v The Sims 4

Proč v The Sims 4 nejsou žádné romantické aktivity Proč v The Sims 4 nejsou žádné romantické aktivity?

Ve hře Sims 4 pokud postavy se snaží vstoupit do romantických vztahů postoje a jejich pohlaví neodpovídá romantickému prostředí sima, pak je Sim odmítne. Je možné se také setkat znakyŽe aromatický a neprojevují žádný zájem o romantické vztahy.

 1. Proč mohou v Sims 4 chybět romantické aktivity
 2. Jak přidat romantické vztahy do Sims 4
 3. Jak změnit romantické akce v Sims 4
 4. Jak se nadchnout v Sims 4
 5. Užitečné tipy a závěry
Zajímavé:  Jak podvádět hacknutou hru Sims 4 a připojit se ke galerii.

The Sims 4 neumožňuje romantické interakce mezi postavami, jejichž pohlaví neodpovídá romantickým preferencím jiné postavy. Pokud se postava pokusí navázat romantický vztah se Simíkem, který nesdílí jejich preference, takový vztah odmítne. Ve hře je nyní možné si vybrat nejen obě pohlaví pro romantické interakce, ale můžete si vytvořit i postavu, která nemá vůbec žádné romantické city. Hra tak vytvořila příležitost reflektovat různé preference a orientace postav v romantických vztazích. Nová funkce umožňuje hráčům vytvářet rozmanitější a zajímavější postavy, což otevírá nové možnosti pro rozvoj příběhů a vztahů ve hře.

Jak budovat romantické vztahy v Sims 4

Chcete-li změnit vztah mezi postavami ve hře, existuje speciální kód pro úpravu vztahu. Při použití tohoto kódu musíte zadat úplná jména obou znaků, úroveň vztahu (od 0 do 100) a typ vztahu, který chcete vytvořit.

Jak vytvořit romantický vztah v kódu The Sims 4

Chcete-li vytvořit romantický vztah pomocí kódu v Sims 4, můžete použít vývojářské kódy testingcheats true a poté použít příkazmodifyrelationship.

Jak vrátit akci v Sims

Pokud jsou postavy ve hře Sims 4 zamrzlé, lze je znovu načíst pomocí příkazu „resetSim“ v okně pro zadávání cheatů. Tím obnovíte normální fungování postav.

Kde jsou skripty v Sims 4?

Chcete-li vybrat scénář ve hře Sims 4, musíte kliknout na tlačítko „Nový scénář“ v hlavní nabídce. Poté vyberte požadovaný scénář a zadejte soubor uložení, který chcete použít. Rodinu můžete také vytvořit v editoru tvorby postav, přičemž zohledníte všechny jejich požadavky a preference.

Užitečné tipy a závěr

 1. Použití cheatů umožňuje změnit vztah mezi postavami ve hřevčetně vytváření romantických vztahů.
 2. V takovém případě může pomoci načtení znaků pomocí příkazu „resetSim“. jejich zamrznutí nebo poruchu.
 3. Výběr a vytváření scénářů ve hře Sims 4 umožňuje hráči ovládají hru proces a vytvořit zajímavé a různé dějové linie.
Zajímavé:  Jak přidat nový charakterový rys do The Sims 4.

Tak, za budování romantických vztahů v The Sims 4, nutné vzít v úvahu vlastnosti každého z nich charakter a používat dostupné nástroje ke změně vztahy a vytváření zajímavých herních příběhů.

Sims 4 Vztahové cheaty (květen 2024) Upravit, Romantika

Sims 4 Cheaty na vztahy ([nmf] [cy]) Upravit, Romantika

Chcete zažít všechny každodenní životosprávy? Sims 4 je místo, kde to najdete. S trochou hraní rolí lze v této hře dělat, co chce život. Můžete dokonce vytvořit celý vztah s někým pouhým hraním!

Vztahy s ostatními Simíky mohou být tím nejvděčnějším a časově nejnáročnějším aspektem The Sims 4. Chtěli jste se někdy ve světě Sims 4 sblížit s jiným Simíkem? Nejsi sám.

V dnešním článku si projdeme některé kódy cheatů na vztah Sims 4, které vám pomohou udělat vztahy tak snadné nebo obtížné, jak chcete. Přečtěte si tedy pozorně celý článek, protože se může jednou hodit.

The Sims 4 – Rychlý úvod

The Sims 4 je videohra vyvinutá americkou společností Maxis. Lze ji hrát jako singleplayer nebo multiplayer a je to zatím jedna z fascinujících her tohoto století.

Sims 4 - Rychlý úvod

Nejprve si vytvoříte svou vlastní postavu – její jméno, věk, povahové rysy atd., poté ji provedete životem od dětství do dospělosti, abyste utvářeli, kdo půjde do dospělosti.

Pro nejlepší vztah v Sims 4 budete muset dát opravdu práci. Naštěstí pro nás všechny líné hráče Sims, kteří mají rádi rychlé řešení, lze cheaty použít na vztahy.

V tomto článku se podíváme na to, jak používat tyto skvělé cheaty na vztahy Sims 4 a posouvat váš herní zážitek od příjemného hraní The Sims 4 na nové úrovně s úžasnými schůzkami, které vás určitě nezklamou.

Aniž bychom ztráceli další čas, přejděme k cheatům pro vztah The Sims 4.

Zajímavé:  Jak vyhrát boj s upíry v The Sims 4.

Vztahové cheaty na All The Sims 4 (květen 2024)

The Sims 4 je velmi oblíbená hra, kterou zřejmě hraje každý. Jedním z důvodů jeho popularity je to, že nabízí tolik funkcí a jedna z těchto funkcí vám umožňuje navázat vztahy s ostatními simíky ve vašem městě pomocí cheatů.

Vztahové cheaty na All The Sims 4 (květen 2024)

Pokud vám to zní jako něco zajímavého, uvedli jsme zde některé cheaty na vztah Sims 4. Vyzkoušejte je a zjistěte, zda změní, jak zábavná může být vaše hra!

 • modifikace vztah Bella Goth Mortimer Goth 100 LTR_Friendship_main – Bella a Mortimer jsou nyní nejlepší přátelé
 • modifikace vztah Bella Goth Fluffy Goth 100 LTR_SimtoPet_Friendship_main – Udělejte si z Belly přátele s jejím mazlíčkem, pokud hrajete na kočky a psy.
 • modifikace vztah Bella Goth Mortimer Goth -100 LTR_Friendship_main – díky tomu se Bella a Mortifer dostanou až k nepřátelům
 • modifikace vztah Bella Goth Mortimer Goth 100 LTR_Romance_main – Jsou nyní spřízněné duše, pokud mají také vysokou úroveň přátelství
 • modifikace vztah Bella Goth Mortimer Goth -100 LTR_Romance_main – Vypusťte jejich romantický bar až do červena

Jak používat cheaty na vztahy The Sims 4?

The Sims 4 je skvělá hra, ale může být frustrující, když se snažíte věci dotáhnout do konce. Existuje jedna věc, kterou každý potřebuje, aby jeho život šel hladce: Vztahové cheaty Sims 4.

Jak používat cheaty na vztahy The Sims 4?

Naučit se, jak tyto práce fungují, vám také nemusí zabrat všechen čas. Zde jsou čtyři jednoduché kroky potřebné k tomu, aby každý hráč chtěl rychle a snadno lepší vztahy s ostatními simíky.

Chcete-li používat cheaty na vztah sims 4, postupujte podle následujících kroků:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»