Jak

Jak dělat vše v Sims 4

Jak mohu přimět svou postavu, aby dělala všechno rychleji v The Sims 4?

Váš problém bude vyřešen změnou toku času ve hře. To lze provést pomocí kódů nebo pomocí MSSS Command Center.
Okamžitě vás varuji, že tento postup musí být proveden velmi opatrně, protože svátky, narozeniny a další události se posouvají. A to souvisí například s rozvrhem výuky na univerzitě.
Nebude hezké, když univerzitní zkoušky vašeho Simíka připadnou na sobotu nebo neděli a on se jich prostě nebude moci zúčastnit.
Přemístění dovolené — když je vaše novoroční dovolená uprostřed léta. To je ale jednodušší – stačí přepnout trvání sezón v nastavení hry. (například máte trvání sezóny 7 dní, přepněte na 14, uložte, pak znovu přepněte na 7 dní a vše se vrátí do normálu).
Hodnoty v MSSS jsou standardně nastaveny od 25 (výchozí) do 1000. S maximální hodnotou 1000 bodů se čas ve hře bude rovnat skutečnému. To znamená, že jedna minuta ve hře se bude rovnat minutě v reálném životě. Tento extrém opravdu NEDOPORUČUJI, protože kvůli velkému množství odehrávajících se událostí může hra vážně seknout nebo něco horšího. Doporučené hodnoty jsou od 30 do 60. Obvykle hraji na hodnotě 45 a moji Simíci zvládnou vše za den.
Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že jak se čas ve hře prodlužuje, rychlost učení dovedností se znatelně zpomaluje a Simíci obecně začínají VŠECHNO dělat mnohem pomaleji. takže opravdu nemá smysl nastavovat hodnoty vyšší než 60.
K tomu budete potřebovat modul MSSS Command Center (doufám, že nemusím vysvětlovat, kde stahovat a jak instalovat mody, v případě potřeby napište, nikdy nevíte).
Ve hře kliknete na počítač na stránce (pokud nemáte počítač, tak si ho kupte ve stavebním režimu), vyberete Command Center — Základní nastavení — Nastavení hry — Změna toku času ve hře. V okně, které se otevře, zadejte požadovanou hodnotu. Uložte a restartujte hru.

Zajímavé:  Jak používat kód ve hře Sims 4.

Černykh AnnaMaster (1185) před 1 rokem

Postava nebude dělat nic rychleji, herní den se prostě prodlouží. A díky tomu budete mít čas dělat si domácí úkoly a poflakovat se po klubech s přáteli.

Máša Abashkina Studentka (52) Chernykh Anna, a když budu dělat všechno pečlivě, svátky a události se neposunou?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»