Jak se stát

Jak se stát DJem v Sims 4

Do hry byla přidána dovednost DJ Mixing The Sims 4: Dejte se dohromady což byl druhý rozšiřující balíček v sérii. Tento balíček přidal spoustu zábavných věcí, které můžete dělat se svými přáteli, včetně zábavných klubů, kde můžete poslouchat DJe nebo se jím stát sami.

DJ mixovací dovednost je zábavná dovednost, kde můžete vytvářet mixové pásky, vzrušovat lidi a začít tančit a cítit se skvěle.

Jak získat dovednost DJ mixování

Dovednost DJ Mixing má pouze jeden způsob, jak si ji vydělat, a to je skutečně začít s DJingem. Nejste schopni tuto dovednost získat knihy dovedností které si můžete zakoupit jako většinu ostatních dovedností. Budete muset dostat do rukou DJ stánek, který najdete v katalogu sestavení a umístit ho u vás doma, nebo můžete jít do veřejného klubu ve Windenburgu a tam bude dj stánek.

Zajímavé:  Jak se stát upírem v kódu The Sims 4.

Když se chcete začít učit dovednost, budete chtít kliknout na DJ Booth a cvičit, abyste se začali učit dovednost. , jak se dostanete výše v dovednosti, nakonec získáte různé schopnosti.

Úrovně DJ Mixing Skill

Váš simík může získat 10 úrovní dovednosti DJ Mixing. Jak budete neustále získávat dovednosti, odemykáte nové schopnosti a vylepšení, které můžete udělat pro DJ Booth.

DJ úroveň mixování 1

Na úplně první úrovni dovednosti je jedinou schopností, kterou budete mít, cvičit na DJ stánku.

DJ úroveň mixování 2

Když se dostanete na úroveň 2 dovednosti DJ Mixing, odemknete dva nové hudební žánry: Machine a Groovin.

DJ úroveň mixování 3

Na úrovni 3 dovednosti odemknete hudební žánr Chip Tune a budete moci diskutovat o technikách DJ s ostatními simíky.

DJ úroveň mixování 4

Když dosáhnete úrovně 4 dovednosti, odemknete žánr chill out.

DJ úroveň mixování 5

Simík, který dosáhne úrovně 5 této dovednosti, odemkne žánr break beats, který může hrát.

DJ úroveň mixování 6

Na úrovni 6 dovednosti odemknete možnost začít vylepšovat svůj stánek pomocí prvních dvou vylepšení: Dynamic Surge Protection a Advanced Heat Sink. Budete také moci hrát remixované a používat nechat se nadchnout interakce.

DJ úroveň mixování 7

Na úrovni 7 bude váš simík moci hrát žánr house music na DJ stánku. Odemknou také dvě nová vylepšení, generátory částic a plazmový displej.

DJ úroveň mixování 8

Na úrovni 8 dovednosti odemknou vylepšení telesplosion a hip-hopový žánr. Konečně budete moci začít psát své vlastní mixové pásky za peníze.

DJ úroveň mixování 9

Když jste na úrovni 9 dovednosti DJ Mixing, odemknete dva nové typy mix pásek a také odemknete žánr drum and bass.

DJ úroveň mixování 10

Když simík dosáhne úrovně 10 dovednosti, dostal se na nejvyšší úroveň dovednosti a nyní může vytvářet nové typy smíšených pásek. Chystají se také odemknout aktiva CAS Robo přilba kromě toho, že umí hrát hudební žánr zvaný The Noise.

Zajímavé:  Jak se stát populární v kódu The Sims 4.

Jak ošidit DJ Mixing Skill

Se vším dovednosti v The Sims 4 existují dovednostní cheaty které můžete použít k rychlému posunu vpřed. Než budete moci vložit cheat na dovednosti DJ Mixing, musíte nejprve povolit cheaty bít ctrl + shift + c na klávesnici a zadejte testy jsou pravdivé a stiskněte enter. Hra vám dá vědět, že jsou povoleny cheaty.

Pak budete chtít zadat dovednostní cheat zadáním stats.set_skill_level major_djmixing X a nahradíte x v cheatu libovolným číslem mezi 1 a 10, abyste si vybrali, jakou úroveň dovednosti chcete. Například, pokud byste chtěli úroveň 5 dovednosti, kterou můžete zadat stats.set_skill_level major_djmixing 5 a stiskněte Enter pro získání úrovně 5.

Uvolnění mix pásek

Když je váš simík na úrovni 8 dovednosti, odemknete možnost začít vytvářet vlastní míchat pásky. Tento projekt trvá přibližně 8 hodin, takže je to slušná časová investice pro vašeho simíka. Jakmile budete hotovi s mix páskou, můžete jít do poštovní schránky a zvolit licenci na svou skladbu, což znamená, že budete každý den v 10 hodin po celý týden vydělávat licenční poplatky.

Nepříjemně, tohle licence systém funguje úplně stejně jako s kytara or housle kde můžete licencovat pouze jednu skladbu za týden, což znamená, že licenční poplatky nebudou tak vysoké jako v případě psaní. Díky tomu si nemůžete vydělat slušný příjem z DJ Mixing v The Sims 4, což není cool, ale tak to prostě funguje.

Tipy na výdělek

Když hrajete hudbu na DJ Booth v jakémkoli veřejném prostoru, můžete hrát o tipy, abyste získali příjem od ostatních simů. Při hraní náhodných simů vám budou dávat tipy kolem 20 $ najednou, dokud nepřestanete hrát. S tím se neuživíte, ale o víkendech si tím můžete přivydělat.

Zajímavé:  Jak se stát mágem v The Sims 4.

Vylepšení vašeho DJ stánku

Pokud opravdu chcete maximalizovat svůj zážitek s DJ Skill ve hře, ujistěte se, že upgradujete svůj stánek. Budete muset začít získávat dovednost šikovnosti, abyste si mohli zakoupit nějaké upgradovací díly, ale nemusíte mít vysokou šikovnost schopnost provádět tyto upgrady.

Čím dále budete ve své dovednosti DJ Mixing, tím více vylepšení. Na DJ Booth můžete provést celkem 6 upgradů:

  • Pokročilý chladič: Zabraňte požárům
  • Dynamická ochrana proti přepětí: Brání DJ Boothovi v rozbití
  • Plazmové generátory: Přidá laserová světla
  • Plazmový displej: Zvyšuje atraktivitu displeje DJ Booth
  • Zvláštní efekty: Přidá mlhový stroj, světla a další
  • Telesploze: Způsobuje, že televizory v blízkosti stánku reagují na hudbu

Závěrečné myšlenky

Tato dovednost nemusí být tou nejvzrušující ve hře a nemůžete ji skutečně použít k vydělávání peněz dlouhodobě, ale může to být pořádné množství zábavy, se kterou si jednou nebo dvakrát zahrajete. Je docela zábavné jít dovnitř a hrát své DJské dovednosti v klubu. Veselé hraní!

Taylor O’Halloran

Hraji The Sims od vydání první hry, když mi bylo pouhých 5 let. Je to moje obrovská vášeň už dvě desetiletí a miloval jsem každou jeho minutu. Také miluji psy. A sendviče s grilovaným sýrem. A myslím, že já a Bob Pancakes bychom mohli být přátelé.

Jak zvládnout hudební kariéru The Sims 4

Hudební kariéra Sims 4

Kromě věcí jako volné noze, vlastnictví pozemků pro maloobchod nebo restaurace, prodej sběratelských předmětů atd. The Sims 4 má nesčetné množství kariér na plný úvazek, kterých se může váš sim zúčastnit, aby vydělal simoleony. Existuje vašich typických 9-5 pracovních míst, jako je obchod, právo a inženýrství, ale existují také pobočky pro kreativnější simíky, jako je hudební kariéra. Talentovaný hudebník sim může vydělat více než 9,500 XNUMX § XNUMX za týden navíc k jakémukoli příjmu z licencí nebo buskingu, který by mohl vydělat vedle!

Zajímavé:  Jak se stát slavným v kódu The Sims 4.

Dělejte hudbu, abyste vydělali peníze

Začněte posilovat své hudební schopnosti pomocí různých nástrojů, které má váš sim k dispozici, a dostaňte je na cestu k lukrativní hudební kariéře! Toto je skvělá kariéra pro simíka, který raději žije v noci, protože všechny úrovně práce 2-10 začínají směny v poledne nebo později.

Poznámka k varhanám: The Sims 4 Vampires představili nový hudební nástroj, varhany, do hry v roce 2017, ale bohužel nebyla hudební kariéra dovybavena tak, aby byla rozpoznána. Simíci mohou stále používat varhany k hraní tipů nebo licenčních písní, takže i když to není užitečné pro kariérní dráhu, hráči mohou stále vydělávat peníze jako hudebník varhan tím, že si rozšíří své dovednosti.

Více o SNOOTYSIMS: 32+ Magical Music CC a mody pro The Sims 4 (nové nástroje)

hudební mody

Začněte jako bavič

obrázek 50

Chcete-li začít svou cestu do hudební kariéry, váš simík se musí nejprve připojit ke kariéře baviče. Budou muset vyšplhat na úroveň 4 v kariéře, an Zahajovací akt:

Úroveň Název práce Popis práce Potřebné pro povýšení na další úroveň
1 Amatérský bavič Když se v komediálním klubu řekne vtip a nikdo tam není, aby ho slyšel, vydává to zvuk? Jako amatérský bavič se to [Váš Sim] chystá zjistit. Alespoň tam nejsou žádné hesse nebo projektily! Žádný; dokončete každodenní úkoly pro zvýšení celkového výkonu
2 Otevřete Mic Seeker [Váš Sim] se narodil, aby vystupoval. Je to napsáno ve hvězdách! Samozřejmě, že hvězdy jsou jeho jedinou referencí, otevřené mikrofony jsou jedinou schůdnou cestou [Vašeho Simíka] k objevu a slávě. Nejtěžší na tom je utrpení všech těchto amatérů, kteří si mohou rezervovat pouze otevřené mikrofony! Dosáhněte úrovně 2 houslových nebo kytarových dovedností
3 C-Lister C-List je lepší než žádný seznam! Proč, [Váš Sim] dokonce začíná rezervovat několik koncertů. V tomto bodě může být jejich schopnost bezostyšně se propagovat větším přínosem než jakýkoli skutečný talent! Dosáhněte úrovně 2 komediálních dovedností
4 Zahajovací akt Dveře se začínají otevírat pro [Vašeho Simíka]. A začínají se otevírat pro některé docela skvělé činy. Diváci se vlastně smějí, když se mají. Potlesk není neslýchaný (ani neslýchaný). Možná není čas vyzkoušet staré «Nevíš, kdo jsem?» zatím trik, ale přichází… Dosáhněte úrovně 3 v dovednostech komedie a housle nebo kytary
Zajímavé:  Jak se stát narkomanem v The Sims 4.

nejlépe platící sims 4 snootysims cc 1

Postup do hudební kariéry

obrázek 51

Jakmile je váš sim zaměstnán jako Zahajovací akt a když dokončí potřebné úkoly, aby získali další povýšení, budete vyzváni, abyste si vybrali, kterou větev kariéry v zábavě chcete sledovat. Právě zde dostanete svého simíka na správnou cestu v hudební kariéře výběrem pobočky Hudebník. Odtud je k dokončení hudební kariéry 6 úrovní:

Úroveň Název práce Popis práce Potřebné pro povýšení na další úroveň
5 Jingle Jammer Kdo potřebuje rozpoznání jména, když každý pozná vaši píseň? [Váš Sim] bude mít plné ruce práce s vytvářením znělek, které samy zapadnou do lidských mozků tak pevně, že by to vyžadovalo vysoce invazivní operaci, aby je dostali zpět. Co když se tedy týkají žrádla pro kočky nebo čističe záchodů? Nikdo je nemůže spláchnout, nikdy ne! Dosáhněte úrovně 2 klavírních dovedností a úrovně 4 houslových dovedností
6 Seriózní hudebník [Váš Sim] vždy věděl, že jsou víc než jen kus lásky/krásné tváře. Mají TALENT. A jakmile se jejich prsty dotknou kláves klavíru nebo strun kytary, všichni v místnosti to vědí. V těchto dnech mají dokonce koncerty, aby to dokázali. Dosáhněte úrovně 4 klavírních dovedností a úrovně 5 houslových nebo kytarových dovedností
7 Profesionální pianista Od luxusních soukromých večírků přes foyer nákupního centra až po svatby pro unavené webové stránky, [Váš Sim] je velmi žádaný. Ať už jejich klient chce, aby hosté tančili, kupovali si beznadějně drahé cetky nebo kouřili, dokud neřeknou svůj slib, [Váš Sim] má melodie, aby dosáhl výsledků. Dosáhněte úrovně 6 klavírních dovedností a úrovně 6 houslových nebo kytarových dovedností
8 Přehrávač symfonických strun Celý svět je jeviště a [Váš Sim] si na něm vydobyl své místo. Na svatbách a soukromých večírcích si stále dávají chleba do džbánu, ale seznam hostů a šmejd se pokaždé zlepšuje a občas si zvednou náladu uspokojivým působením v méně známých symfonických orchestrech. Dosáhněte úrovně 8 klavírních dovedností a úrovně 7 houslových nebo kytarových dovedností
9 Instrumentální zázrak Struny, větry, dřeva, mosaz. [Váš Sim] je všechny zvládl a jejich pozoruhodné dary se často zmiňují. Sláva je jejich a oni pracují na bohatství. Jen nemají dost štěstí na to, aby řekli ne té webové spouštěcí párty. Maximální úroveň klavírní dovednosti a úroveň 8 houslové nebo kytarové dovednosti
10 Koncertní virtuos Bravo, [Váš Sim]! Zvednou dav na nohy téměř na každém vyprodaném představení. Potlesk? Růže? Klíče od pokoje? Tyto věci jsou nyní nabízeny [Vašemu Simovi] pravidelně. Přídavek! Žádný; gratuluji k dosažení vrcholu hudební kariéry!
Zajímavé:  Jak se rozejít v The Sims 4.

Výborně! Váš simík dosáhl úrovně 10 a nyní má lukrativní hudební kariéru. Mohou si užívat práci 4 dny v týdnu a trávit svá rána doma odpočinkem nebo vyděláváním peněz jinými způsoby, z nichž některé lze dělat jako doplněk k jejich současné práci…

Jiné způsoby, jak vydělat Simoleany jako hudebník

Ve dnech volna nebo během dopoledne se váš sim může věnovat jiným zájmům nebo aktivitám. Některé z těchto činností mohou využít jejich již vypilovaný hudební talent, což znamená, že nemusíte ztrácet čas zdokonalováním se v jiných oblastech, abyste získali další příjem.

Hraní o tipy

Pokud má váš simík alespoň úroveň 3 dovedností v hudebním nástroji, může hrát o tipy prakticky kdekoli. Vše, co musíte udělat, je ujistit se, že nástroj je v jejich inventáři, kliknout na něj a vybrat „Play“. Můžete je také nechat hrát na bezobslužný nástroj, který je již na pozemku, jako je klavír (i když piana potřebují dovednost úrovně 4, aby mohli hrát za tipy). Stačí si vybrat místo a začít hrát, a pokud budou podávat dobré výkony, mohou vydělat docela dost peněz!

Není překvapením, že nejlepším místem, jak to udělat, je někde rušné místo, jako je festival nebo populární Community Lot. Neexistuje žádné minimální množství času, které musí váš simík strávit vystoupením, takže je to příjemný způsob, jak trávit čas výrobou simoleonů, kdykoli má náladu.

Licencování hudby

Jakmile jsou jejich dovednosti na dostatečně vysoké úrovni, mohou simíci licencovat 1 skladbu na nástroj týdně a získávat licenční poplatky za jakoukoli skladbu, kterou licencují. Vyberte „Napsat píseň“ na nástroj dle vašeho výběru a jakmile bude skladba hotová, najdete ji v inventáři vašeho simíka. Přejděte do poštovní schránky a klikněte na „License Song“ a pak se pohodlně usaďte a nechte peníze proudit!

Zajímavé:  Jak získat dort v The Sims 4.

Připomenutí: Pipe Varhany lze použít ke hraní a psaní písní stejně jako základní herní hudební nástroje!

Cheat na zpěv

Zavírání Coda

Jak vidíte, hudebně nadaný simík si může svými instrumentálními schopnostmi vybojovat pěkné živobytí. Lezení v hudební kariéře a zvyšování úrovně v různých nástrojích jdou ruku v ruce a simíci mohou nadále pracovat na svých dovednostech při hraní na veřejnosti a/nebo prostřednictvím svých schopností skládat písničky a zároveň si vydělávat další příjmy. Je to práce snů pro kreativního simíka, který usměrňuje své múzy prostřednictvím hudby, a mít takový talent je pro něj přínosem v mnoha ohledech. Pokud jste to ještě neudělali, rozhodně vyzkoušejte skladbu hudební kariéry. Bavte se a šťastné simming!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»