Jak se stát

Jak získat vlčí kořeny ve hře Sims 4

WREGUIDEfunkce

The Sims 4 Vlkodlaci přichází s jednou novou kolekcí s názvem Moonwood Relics. Celkem je k sesbírání 12 kusů a od Build/Buy lze zakoupit speciální výstavní polici, do které se vejdou všechny relikvie. Po přetažení na polici se kusy automaticky zasunou na určené místo.

To, co dělá tuto kolekci jedinečnou, je to, že skrývá dlouho ztracená tajemství o historii Moonwood Mill, která nemůže rozluštit jen tak někdo. Tato příručka je úplným průvodcem hledáním těchto relikvií a učením se dekódovat jejich skrytý význam.

Hledání relikvií

Ideální je, nepřekvapivě, nechat vlkodlaka lovit relikvie. Lidští Simíci mohou při prozkoumávání města tu a tam narazit na relikvii, ale pouze vlkodlaci jsou schopni určit přesnou polohu možných relikvií se správnými schopnostmi a pouze vlkodlaci se mohou naučit dešifrovat ztracený jazyk, který je na nich napsán.

Průvodce sbírkami v The Sims 4 Werewolves

Existují dva hlavní způsoby, jak získat relikvie; vyklízením půdy a prozkoumáváním podzemního tunelového systému Moonwood Mill. Pokud jste součástí smečky, můžete také občas najít kousky relikvií ve skrýši vaší smečky.

Průvodce sbírkami v The Sims 4 WerewolvesPrůvodce sbírkami v The Sims 4 Werewolves

Vlkodlaci v hodnosti štěně si mohou koupit Prohledávat schopnost pro sebe, která jim umožní kopat kdekoli na zemi v naději, že najdou relikvii, ale častěji nenajdete nic. Pokud zvýšíte svou hodnost na Runta, můžete si zakoupit Vylepšená vůně schopnost. To bude extrémně užitečné při hledání relikvií pomocí úklidu. Váš vlkodlak bude moci tuto schopnost využít k vyčmuchání konkrétních oblastí, kde je něco pohřbeno pod zemí. Po použití schopnosti Enhanced Čich hledejte místa, která vydávají páchnoucí výpary; když tam budeš šmejdit, zaručeně něco najdeš. Ne vždy to bude relikvie, ale i tak najdete relikvie mnohem snadněji s touto schopností než bez ní.

Zajímavé:  Jak získat korunu The Sims 4.

Průvodce sbírkami v The Sims 4 Werewolves Průvodce sbírkami v The Sims 4 WerewolvesPrůvodce sbírkami v The Sims 4 Werewolves

Systém tunelů pod Moonwood Mill může prozkoumat kdokoli, nejen vlkodlaci, ale pokud jste vlkodlakem alespoň na úrovni Prime, můžete si Noční vidění schopnost pro sebe. To vám pomůže najít předměty v těchto temných tunelech. Ne vždy najdete relikvii, ale stále výrazně zvyšujete své šance tím, že máte tuto schopnost. Kolem Moonwood Mill jsou tři vchody do tunelu; starý bunkr vedle domácnosti Volkovů, nočníky u portálu poblíž řeky ve městě a kanalizační mříž poblíž hangáru Wildfangů. K dispozici je také vchod do tunelu, který si můžete zakoupit v Build/Buy a umístit na svůj pozemek, který vás spojí s tunelovým systémem.

Průvodce sbírkami v The Sims 4 WerewolvesPrůvodce sbírkami v The Sims 4 Werewolves

Nezapomeňte často kontrolovat zdroje svého balíčku na jejich hangoutu! V skrýši můžete najít relikvie, které si můžete nárokovat pro sebe.

Dešifrování relikvií

Když poprvé najdete relikvii, nebudete schopni číst nauku, kterou obsahuje. Je to ve velmi starém jazyce složeném z tajemných symbolů a naučit se ho číst může jen vlkodlak.

Průvodce sbírkami v The Sims 4 Werewolves

Vlkodlaci mají spící schopnosti, které lze odemknout v jakékoli hodnosti. Každá spící schopnost má jiný požadavek na její odemknutí. Budete muset odemknout Lunární Epiphany spící schopnost být schopen dešifrovat starověký jazyk na relikviích, které najdete.

Průvodce sbírkami v The Sims 4 Werewolves

Chcete-li to provést, věnujte spoustu času čtení jakékoli knihy o vlkodlacích v Moonwood Mill. Nejsou to knihy dovedností a vypadají stejně jako kterékoli jiné knihy ve hře, ale názvy a shrnutí budou odkazovat na vlkodlaky. Knihovna v Moonwood Mill bude mít slušný výběr těchto knih, ale každá knihovna v Moonwood Mill bude mít několik těchto knih. Více knih lze vyčistit pomocí Vylepšená vůně schopnost. Můžete je také najít v tunelech nebo ve skrýši vaší smečky.

Zajímavé:  Jak přestat být hercem v The Sims 4.

Odemknutí může chvíli trvat Lunární Epiphany schopnost, ale pokračujte ve čtení tolika knih o vlkodlacích, dokud tuto schopnost nezískáte.

Průvodce sbírkami v The Sims 4 Werewolves

Jakmile budete mít schopnost dešifrovat relikvie, klikněte na relikvii a vyberte Decipher Engraving. Váš Simík stráví krátkou dobu studiem relikvie s malým perem a poznámkovým blokem. Až budou hotové, budete moci najet kurzorem na relikvii, abyste viděli nápovědu, která vysvětluje kus tradice spojené s relikvií.

Sbírejte a dešifrujte všechny kousky relikvií, abyste získali nezkrácenou historii Moonwood Mill a zjistili, odkud vlkodlaci pocházejí!

Seznam relikvií

Průvodce sbírkami v The Sims 4 Werewolves

Níže je uveden úplný seznam relikvií, které lze nalézt. Nezahrnuli jsme tradici, kterou lze rozluštit z každé relikvie, aby se hráčům vše nezkazilo, ale budete moci vidět, které kousky vám ve vaší sbírce chybí, jejich vzácnost a hodnotu.

Pro hráče, kteří mají rádi spoilery, sledujte náš článek o tradici shrnující celou tradici Moonwood Mill, který vyjde brzy během příštího týdne nebo dvou!

Pozůstatek Rarita Hodnota
Mooncaster Pot Shard: «Učíme se» Společný 50
Zkrocená cowplant Jawbone Společný 75
Zkrocená lebka kravské rostliny Společný 75
Známá figurka psa: «Brutus» Méně časté 125
Známá figurka psa: «Verity» Méně časté 100
Mooncaster Pot Shard: «Výsadba» Méně časté 75
Mooncaster Pot Shard: «Soustružení» Méně časté 75
Myšupotámská tableta: Zkrocení kravské rostliny Méně časté 125
Myšupotamská deska: Moudrý vlkodlak Méně časté 125
Známá figurka psa: «Gibby» Vzácný 250
Známá figurka psa: «Renga» Vzácný 200
Víko hrnce Mooncaster Vzácný 125

Už jste rozluštili všechny relikvie? Dejte nám vědět v komentářích!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»