Jak se stát

Jak získat korunu The Sims 4

Jen teď, jen pro vás! Božská koruna z The Sims 4 Cesta ke slávě!

Jen teď, jen pro vás! Božská koruna z The Sims 4 Cesta ke slávě!

Sul-sul, drazí přátelé! Vítejte v SimStore na pohovce. Pro všechny majitele Sims 4 Path to Glory máme jedinečnou nabídku pouze za §100.

Mění se váš emoční stav rychleji, než když se olovnice točí kolem své osy? Nemáte dostatek času na rozvoj svých dovedností, ale váš život se stal úplným uspokojením potřeb? Božská koruna vám umožní přehodnotit vaše priority a dostat se z tohoto začarovaného kruhu.

Božská koruna v The Sims 4 Cesta ke slávě

Božská koruna v The Sims 4 Cesta ke slávě

Efekty božské koruny


Samotná Božská koruna nemá zvláštní hodnotu, ale při interakci s krystaly se její funkčnost výrazně rozšiřuje a je doplněna skutečně užitečnými vlastnostmi, o nichž více podrobností naleznete v následující tabulce.

Varování! Krystaly nejsou součástí sady a je nutné je zakoupit (nebo vytěžit) samostatně. Více o tom v recenzi Sběratelské předměty v The Sims 4: Krystaly.

Jak vidíte, účinky každého krystalu jsou skutečně rozmanité. Zbavit Simíka řady emocionálních stavů vám nejen umožní odstranit aktuální nálady s uvedenou emocí, ale také zabrání vzniku nových. Uspokojení potřeb také okamžitě naplní uvedenou stupnici a zabrání její další změně. Kromě toho krystaly ovlivňují rychlost rozvoje dovedností, počet získaných bodů štěstí, produktivitu kariéry atd.
Zvláště bych rád poznamenal možnost odstranění speciálních charakterových vlastností hvězdných postav. Tento efekt mají všechny vzácné krystaly, stejně jako Krandestin a Nitelite. Vezměte prosím na vědomí, že po této interakci je krystal okamžitě zničen, což vede k negativním důsledkům, o kterých bude řeč později.

Zajímavé:  Jak se stát pronajímatelem v The Sims 4.

Božská koruna v The Sims 4 Cesta ke slávě

Božská koruna v The Sims 4 Cesta ke slávě

Návod k použití

Chcete-li aktivovat prospěšné vlastnosti Zlaté přilby, musíte ji umístit na hlavu vaší postavy. Chcete-li to provést, stačí kliknout na korunu v zavazadle vašeho Simíka a vybrat příslušnou položku. Navíc budete muset na helmu přidat krystal s požadovaným efektem. Tuto akci lze provést kliknutím na drahocenný kámen nebo na božskou korunu v Simíkově zavazadle a také kliknutím na samotnou postavu (pokud ji již nosí) v příslušné podnabídce.

Vezměte prosím na vědomí, že když je korunka aktivována, rozsvítí se na ní kontrolky (zelená, žlutá a červená), které odrážejí aktuální úroveň síly krystalu.

Božská koruna se zeleným indikátoremBožská koruna se zeleným indikátorem Božská koruna se žlutým indikátoremBožská koruna se žlutým indikátorem Božská koruna s červeným indikátoremBožská koruna s červeným indikátorem

  • Zelený indikátor znamená, že nabití krystalu je plné a máte asi 4 hodiny aktivní interakce s korunkou;
  • Žlutý indikátor znamená, že krystal je napůl vyčerpaný. Zbývají vám ještě asi 2 hodiny;
  • Červený indikátor indikuje, že nabití krystalu je nulové a brzy se zlomí. Na jeho odstranění máte doslova 5-10 minut.

Vedlejší efekty

Každá akce má svou reakci. Přesně to nás učí hodiny fyziky a svět Sims. Bohužel ne každý Sim tuto korunu dokáže ocenit a bude se vaší postavě otevřeně vysmívat, čímž ji zanechá v rozpačitém stavu. Snad celá pointa je v tom, že posměváč takovou korunu prostě nemá a tady je potřeba se jen smířit s jeho výsměchem.
Dalším negativním důsledkem je nekonzistentní působení božské koruny. Pokud byl krystal vyčerpán, téměř okamžitě se rozbije a postižený Simík ztratí jednu nebo více náhodně vybraných potřeb. Navíc některé krystaly, když se rozbijí, budou mít negativní vliv na emocionální stav vašeho Simíka, což se projeví na jeho moodlet panelu. Přečtěte si více o jejich metodách získávání v recenzi Moodlety z rozšiřujícího balíčku The Sims 4 Path to Glory.

Zajímavé:  Jak se stát populární v The Sims 4.

Božská koruna s rozbitým krystalem v The Sims 4 Path to Glory

Božská koruna s rozbitým krystalem v The Sims 4 Path to Glory

Zajímavosti

  • Božskou korunu mohou používat všichni Simíci od školního věku;
  • The Crown neomezuje svůj rozsah na mystické postavy. Rostomani, upíři, čarodějnice, mimozemšťané a mořské panny mohou oprávněně používat tento předmět;
  • Do zavazadla své postavy nemůžete umístit více než jednu Božskou korunu;
  • Korunu nelze přesunout do zavazadla postavy „boží rukou“. Totéž platí pro jeho přenos z jedné postavy na druhou. Simíci si jej musí sami umístit do zavazadla. A abyste ji přenesli mezi dvě postavy, musíte ji buď přesunout do světa, odkud si ji může vzít jiná postava, nebo ji přenést přes interakční menu mezi sebou;
  • Božská koruna automaticky nezmizí z hlavy postavy, ani když spí nebo se sprchuje. Chcete-li jej odstranit, musíte vybrat příslušnou akci;
  • Poté, co koruna přestala působit na postavu (krystal se zlomil, byl odstraněn nebo byla odstraněna koruna), potřeby, které byly obnoveny na maximální úrovně, zaujmou svou původní pozici.

Božská koruna v The Sims 4 Cesta ke slávě

Božská koruna v The Sims 4 Cesta ke slávě

Tím naše nabídka končí. Doufám, že vás zaujala a že ji využijete. Určitě se podělte o své dojmy na forum. Využíváte toto zařízení? Nebo jste o tom nikdy ani neslyšeli? Vaši zpětnou vazbu velmi rádi uvidíme. A to je vše! Doufám, že se brzy uvidíme, váš „Sim Store na gauči“.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»