Jak se stát

Jak napsat článek v The Sims 4

Chcete-li se ve hře The Sims 4 stát slavným novinářem, který píše o životech jiných postav, musíte se nejprve naučit základy plnění tohoto každodenního úkolu a postupu ve své kariéře. Pojďme si promluvit o tom, jak psát články v The Sims 4.

Jak psát články v The Sims 4 – Průvodce kariérou spisovatele

Chcete-li psát články jako novinář v The Sims 4, musíte to nejprve udělat rozhovor se Simíky pro váš příběh, než se vydáte na a počítač, výběrem «Napsat» kategorie a psaní buď a pozitivní nebo negativní článek o té osobě.

Dokončení každodenního úkolu kariéry bude vyžadovat, abyste to opakovali několikrát s různými Simíky. Pozvání několika lidí najednou a rozhovory s nimi vám pomůže vyřadit tyto články v krátkém čase. Případně můžete někoho požádat, aby přišel po jednom, napsal článek, pak ho poslal domů a pozvěte dalšího Simíka, pokud se snažíte, aby se vaše postava soustředila na rozhovor.

PODOBNÉ ČLÁNKY
PODOBNÉ ČLÁNKY
Jak úspěšně propagovat věc v The Sims 4

Jakmile uděláte rozhovor s postavou, můžete o ní napsat pozitivní nebo negativní článek. Napsání pozitivního článku zlepší váš vztah se Simíkem, zatímco negativního sníží vaše přátelství. Buďte opatrní s tím, který z nich vyberete pro každého dotazovaného!

Jako bonus vám psaní článků mírně zvýší slávu, pokud máte rozšiřující balíček Get Famous pro The Sims 4. Zatímco efekty jsou zpočátku nenápadné, v době, kdy na maximum využijete dovednost, bude vaše postava pravděpodobně celebritou dobře známou pro svou pozitivitu nebo negativitu.

The Sims 4 je k dispozici na PC, Mac, Xbox One a PlayStation 4. Chcete-li se o hře dozvědět více, podívejte se, jak postavit strašidelný dům v The Sims 4, nebo klikněte na štítek níže a prozkoumejte náš rostoucí seznam článků.

Zajímavé:  Jak se stát video bloggerem v The Sims 4.

Štítek příspěvku:
The Sims 4

Prima Games podporuje naše publikum. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našich stránkách, můžeme získat malou provizi pro partnery. Zjistěte více

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»