Jak se stát

Jak se stát archeologem v The Sims 4

Doporučený obrázek archeologické dovednosti

Nebojte se ušpinit si ruce a možná objevíte nějaké cenné artefakty! Pokud máte Sims 4: Dobrodružství v džungli Po instalaci může váš Simík studovat starověké předměty a učit se archeologické dovednosti. Tato dovednost je celá o vykopávkách, kopání starověkých sběratelských předmětů v džungli a studiu archeologických materiálů. Zaměřuje se na sbírání a ověřování artefaktů a výrobu některých mocných relikvií, a to vše, zatímco váš Simík prožívá dobrodružství v džungli. I když se mohou o archeologii absolutně dozvědět z knih, aby si zlepšili své dovednosti, nejlepší a nejzábavnější způsob, jak se to naučit, je získat praktické zkušenosti a skutečně začít kopat. Pokud to zní lákavě a chtěli byste vědět více, pojďme si projít vše, co potřebujete vědět o této dovednosti!

Učte se jako své hledání a studium artefaktů!

Schopnost archeologie 2

Hlava do Selvadorada a začněte prozkoumávat Selvadoradskou džungli a začněte svou cestu učení. Když budete prozkoumávat džungli a chrámy, hledejte náhodné shluky nečistot a zvolte ‘Vybagrovat’. Vykopete se předměty pokryté špínou které je třeba vyčistit a poté ověřit. Začátečníci je mohou poslat pryč k ověření, ale jakmile dosáhnou úrovně 3, Simíci to zvládnou sami u archeologického stolu.

V Puerto Llamante můžete použít jeden z těchto stolů Tržiště, nebo si jej můžete zakoupit od prodejců zde. Pokud chcete jít na profesionála, můžete si také pořídit tento přenosný stůl, v tom případě jen hledejte Vyskakovací pracovní stůl pro archeologii v sestavení/koupit. Budete jej používat doma nebo v půjčovně k ověřování, analýze nebo rafinaci krystalů.

Zajímavé:  Jak se rozejít s dívkou v The Sims 4.

Jakmile dosáhnou úrovně 4, váš Simík odemkne schopnost plodit hromady hlíny kdekoli v Selvadoradě Průzkum pro Dig Piles interakce. A na úrovni 6 budou schopni Zřídit místa výkopů kopat s ostatními a získat více předmětů z jedné hromady. Jak váš Simík s dovedností postupuje, odemkne více interakcí, které nezahrnují kopání, jako např ověřování a analyzování artefaktů.

Více o SNOOTYSIMS: Milují vaši Simíci objevování salvadoradské džungle? Dobře, ujistěte se, že jsou vybaveni správnými nástroji a základními cheaty na dobrodružství Jungle, které jim pomohou!

Jungle Adventue Cheaty Doporučený obrázek

Použijte dovednost archeologie k výrobě simoleonů!

Všechny předměty a sběratelské předměty, které vykopete, najdete v inventáři vašich Simíků. I když váš Simík objeví nějaké cenné sběratelské předměty, jako Starověké Omniscan Artefakty a Pozůstatky, získají při hloubení i hromadu dalších předmětů, jako jsou kameny nebo nože. Pokud náhodou vykopete cenné věci, vězte, že čím vyšší je vaše dovednost, tím vyšší je šance na získání vysoce kvalitních artefaktů.

Autentifikace je nezbytná pro prodej artefaktů, protože odhaluje, zda předmět je originální nebo ne. Přestože autentické selvadorejské artefakty jsou mimořádně cenné, ne všechny artefakty budou pravé. Pokud váš Sim náhodou získá padělek objekt, moc nevydělají. Kromě toho mohou být vykopané předměty různé kvality a vzácnosti, což také ovlivňuje, kolik za to můžete získat. Běžné, vzácné, a Vzácný artefakty nemají stejnou hodnotu.

Naučit se archeologické dovednosti může být ziskové, ale bude vás to stát výlety do Selvadorady, protože tam můžete pouze vykopávat. Můžete prodávat přímo ze skladu, nebo si získat prodejní stůl ze sestavení/nákupu, nastavit své ceny, zahájit prodej ze dvora a prodávat artefakty a další věci, které vykopete.

Archeologické dovednosti se odemykají

Schopnost archeologie 1

Ideální nálada pro zlepšení této dovednosti je Focused. I když to může být těžké udržet v džungli, zjistíte, že je snazší dostat je do správné nálady, jakmile začnou pracovat u archeologického stolu doma nebo v jejich pronájmu. V chrámech je umění a Simíci mohou také využít Studie pro historické poznatky interakci, jakmile dosáhnou úrovně 2, aby zůstali soustředěni po dobu 2 hodin. Nyní se podívejme, co můžete očekávat od jednotlivých úrovní dovedností, a vězte, že všechny odemčené interakce jim pomohou zdokonalit dovednost, dokud nebudou na maximum.

Zajímavé:  Jak získat vlčí kořeny v Sims 4.
ARCHEOLOGIE
ÚROVEŇ DOVEDNOSTÍ
DOVEDNOST ODEMKNE
Level 1 Simíci mohou Vybagrovat hromady nečistot.
Level 2 Simíci mohou Studie pro historické vhledy. Mohou provádět tuto interakci nebo umění a artefakty.
Level 3 Simíci mohou Ověřovat artefakty u Archeologického stolu sami.
Level 4 Simíci mohou Průzkum pro kopat piloty.
Level 5 Simíci mohou Založte místo výkopu, kde mohou kopat s více Simíky.
Level 6 Simíci mohou Zřídit místo výkopu, kde mohou kopat s více Simíky.
Level 7 Simíci mohou Vylepšit krystaly u Archeologického stolu.
Level 8 Simíci mohou Pište knihy o archeologii pomocí PC.
Level 9 Simíci obdrží poštu od sira Vincenta Skullfindera ze Simsonian Institute ověřovat artefakty.
Level 10 Simíci nyní mohou dát Přednáška z archeologie. Je u nich také větší pravděpodobnost najít vysoce kvalitní artefakty.

Zabalíme to!

Pokud je váš Sim srdcem dobrodruh, učení se archeologickým dovednostem pro něj bude přirozené. Výběrem můžete hodně těžit Aspirace archeologa, zvláště pokud plánujete strávit spoustu času vykopávkami a dobrodružstvím, protože to také vyžaduje naučit se této dovednosti. Užijte si kopání a šťastné simming!

Stáhnout Archeology Career Sims 4 Mod

Archeologická kariéra pro The Sims 4

„Čím více víte o minulosti, tím lépe jste připraveni na budoucnost. Tato slavná slova nikdy nebyla pravdivější a úkolem archeologa je prozkoumat minulost a naučit se vše, co je v jejich silách, aby každého připravil na budoucnost světa Sims.“ ~ Připojit text

Když Jungle Adventure zahrnovalo archeologickou dovednost, byl jsem potěšen, ale když jsem zjistil, že to nemá kariéru, byl jsem zklamán. Zvlášť když Discover University zavedla studium historie, tak jsem se rozhodl, že tu práci udělám sám.

Čím se liší?
Vím, že tam jsou i jiné archeologické kariéry, takže jsem chtěl udělat tuhle trochu jinou. Takže tato kariéra má požadavky na titul pro povýšení! (Více o tom níže).

Zajímavé:  Jak se stát znovu mladým v The Sims 4.

Technické detaily
Kariéra má 10 úrovní a žádné další větvení. K dispozici je 10 domácích úkolů, pokud je chcete použít, a nejsou zde žádné denní úkoly.

Úkoly práce z domova:
Studium Archeologické nálezy Cvičení Programování
Pište dvě hodiny
Pořiďte 5 fotografií
Výzkum místní historie
Studujte selvadoradskou kulturu
Aktualizace webových stránek Archeologické společnosti
Studujte archeologické fotografie
Pište archeologické poznámky
Uspořádejte přednášku o archeologii

Kariéra vyžaduje Discover University a Jungle Adventure.
Na každé úrovni Simíci postupují směrem ke dnům dovolené o něco rychleji (výchozí hodnota je 0.2; nastavil jsem ji na 0.4). Důvod, proč jsem to udělal, je ten, že archeolog Sim bude muset hodně cestovat do Selvadorady, takže jsem považoval za spravedlivé, že mohou získat dny dovolené o něco rychleji.

Vlastní interakce
Abychom vám poskytli lepší zážitek, když vaši Simíci pracují z domova, vytvořil jsem malou sadu 7 vlastních interakcí na počítači, které se používají jako úkoly nebo požadavky na propagaci práce z domova. Ty lze nalézt v nabídce Kariéra/Archeologická studia v počítači. Tyto jsou:
✔ Prostudujte si archeologické nálezy
✔ Prozkoumejte místní historii
✔ Studujte selvadoradskou kulturu
✔ Aktualizujte webovou stránku archeologické společnosti
✔ Studujte archeologické fotografie
✔ Napište archeologické poznámky
✔ Vytvořte digitální rekonstrukci

Překlady
Kariéra je v současné době v:
~ angličtina (mnou)
~ Ruština (od Taraumary)

Požadavky na stupeň
Nikdy jsem nebyl fanouškem kariérních skoků z stupňů, takže je ve své hře používám jen zřídka. Jsem však zastáncem zahrnutí titulů jako požadavků na postup, takže to jsem udělal tady. Pokud chce váš simík postoupit za úroveň 2 kariéry v archeologii, bude potřebovat titul z historie; navíc, pokud chtějí dosáhnout vrcholu kariéry, budou potřebovat titul Distinguished History. To znamená, že pokud váš Sim nezíská titul Význačná historie, nedosáhne úrovně 10 kariéry.
Ve verzi CustomDegree budou Simíci vyžadovat vzdělání v oboru historie NEBO archeologie. Tato verze vyžaduje Zer0’s Custom Degrees Mod.

Zajímavé:  Jak získat dort v The Sims 4.

1. Dobrovolník ~ Místní archeologická společnost nabírá dobrovolníky a je jedním z nich. Po důležitém výkopu hledají archeologové pomocníky s tříděním nových nálezů a sepisováním zpráv o nich. Neexistuje žádný plat, ale pokud vás práce baví, může se objevit pracovní příležitost.
§10/hod
Otevírací doba: 8.00:5.00 ~ XNUMX:XNUMX
Dny: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek
Cíle: Dosáhněte úrovně 2 psaní
Dosáhněte úrovně 3 logické dovednosti
Dosáhněte úrovně 2 archeologické dovednosti

2. Nadšení studenta archeologie jako dobrovolníka bylo zaznamenáno a úředník zevnitř společnosti doporučený pro kurz archeologie na univerzitě. Takže jako student budete pracovat a studovat ze společnosti a získávat svou kvalifikaci. Dokud budete studovat časopisy poskytované na kurzu, tento titul nebude daleko!
§25/hod
Otevírací doba: 9.00:3.00 ~ XNUMX:XNUMX
Dny: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek
Cíle: Dosáhněte úrovně 3 psaní
Dosáhněte úrovně 4 logické dovednosti
Dosáhněte úrovně 3 archeologické dovednosti
Získejte titul z historie

3. Carbon Dater ~ Po získání titulu v archeologii je prvním úkolem začít datovat nálezy od zkušených archeologů a dodávat informace do systému. Mezi zaměstnáními by mohly existovat nějaké příležitosti cestovat s archeology do míst, abyste skutečně viděli, co ta práce obnáší. Ale vše v pravý čas!
§80/hod
Otevírací doba: 6.00:2.00 ~ XNUMX:XNUMX
Dny: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek
Cíle: Dosáhněte úrovně 4 psaní
Dosáhněte úrovně 5 logické dovednosti
Dosáhněte úrovně 4 archeologické dovednosti

4. Bagr ~ Díky nejnovějším archeologickým nálezům, vykopávkám a seminářům byl konečně pozván na první oficiální vykopávky! Najednou dávají všechny ty letní měsíce hrabat se v písku jako dítě smysl, když si užívá jemného zametání písku od vzácných artefaktů.

§125/hod
Otevírací doba: 7.00:5.00 ~ XNUMX:XNUMX
Dny: pondělí, úterý, středa, čtvrtek
Cíle: Dosáhněte úrovně 2 fitness dovednosti
Dosáhněte úrovně 2 fotografické dovednosti
Dosáhněte úrovně 5 archeologické dovednosti
Vykopávejte kopat piloty

Zajímavé:  Jak zbohatnout v The Sims 4.

5. Analytik ~ Když je písku příliš mnoho, můžete se nyní stáhnout do počítačových systémů a pomáhat s analýzou artefaktů přivezených z vykopávek. Rozsáhlá znalost artefaktů a historie současného umístění bude nanejvýš důležitá, pokud má prokázat jakoukoli míru kompetence v této práci.
§190/hod
Otevírací doba: 7.00:4.00 ~ XNUMX:XNUMX
Dny: pondělí, středa, čtvrtek, pátek
Cíle: Dosáhněte fotografické dovednosti 3. úrovně
Dosáhněte úrovně 6 archeologické dovednosti
Ověřovat artefakty

6. Tomb Explorer ~ S dosavadními zkušenostmi, které získal v kariéře, si konečně vysloužil prestiž stát se Tomb Explorerem. Je to docela prašná třída, ale zisková. Archeologická společnost se dozvěděla o několika v současné době neobjevených hrobkách po celém světě a brzy bude jedním z prvních, kdo do nich vstoupí!
§235/hod
Otevírací doba: 8.00:6.00 ~ XNUMX:XNUMX
Dny: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek
Cíle: Dosáhněte úrovně 5 fitness dovednosti
Dosáhněte úrovně 4 fotografické dovednosti
Dosáhněte úrovně 7 archeologické dovednosti
Odhalte artefakt z hromady špíny

7. Správce výkopového místa ~ s několika neuvěřitelnými objevy, které jmenujme, se stal správcem místa pro řadu důležitých vykopávek ve zcela nové lokalitě. Tisk bude velmi zajímat průběh těchto vykopávek a měl by si lépe oprášit dovednosti charisma, protože brzy proběhne rozhovor!
§300/hod
Otevírací doba: 7.00:5.00 ~ XNUMX:XNUMX
Dny: pondělí, úterý, středa, čtvrtek
Cíle: Dosáhněte dovednosti charisma úrovně 2
Dosáhněte úrovně 8 archeologické dovednosti
Průzkum Pro Kopat Hromadu

8. Digitální rekonstruktor ~ Když jsou objeveny nové artefakty, nejsou vždy v nejlepším stavu. Takže když probíhají vyšetřování, mohou být povoláni, aby pomohli rekonstruovat artefakty pomocí nejmodernější dostupné technologie. Tato dobře placená pozice je neuvěřitelnou příležitostí ponořit se do dávné minulosti a zjistit, jak svět skutečně vypadal před 3,000 lety.
§325/hod
Otevírací doba: 9.00:4.00 ~ XNUMX:XNUMX
Dny: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek
Cíle: Dosáhněte fotografické dovednosti 5. úrovně
Dosáhněte úrovně 2 programovací dovednosti
Dosáhněte úrovně 9 archeologické dovednosti
Vytvořte digitální rekonstrukci

Zajímavé:  Jak se stát hvězdou v The Sims 4.

9. Profesor archeologie ~ Po úspěšné kariéře na předních stránkách vykopávek se rozhodl předat neuvěřitelné znalosti bystrým a zkoumavým myslím mladší generace, těm, kteří se zoufale snaží naučit vše, co mohou o zapojených dovednostech a řemeslech V Kariéře V Archeologii. Užijte si ta léta ve třídě z druhé strany, pane profesore!
§375/hod
Otevírací doba: 9.00:8.00 ~ XNUMX:XNUMX
Dny: pondělí, úterý, čtvrtek, pátek
Cíle: Dosáhněte dovednosti charisma úrovně 4
Dosáhněte úrovně 5 psaní
Dosáhněte úrovně 10 archeologické dovednosti
Získejte titul význačné historie

10. Head of Antiquities ~ Nejlepší pozice v Archeologické společnosti je Head of Antiquity a tuto pozici získal. Kdykoli dojde ve Společnosti k novému archeologickému objevu, očekává se, že se jeho jméno objeví v tiskových zprávách a rozhovorech. Takže by bylo lepší oprášit tyto řečové dovednosti, protože bude mít spoustu řečí! Užívat si!
§425/hod
Otevírací doba: 9.00:3.00 ~ XNUMX:XNUMX
Dny: pondělí, středa, čtvrtek, pátek
Cíle: Dosáhněte dovednosti charisma úrovně 6
Dosáhněte úrovně 7 Dovednosti psaní
Uspořádejte úspěšnou přednášku o archeologii

Známé problémy
Z důvodů, které zná pouze Sims 4, je někdy šéf i přes dokončení všech domácích úkolů zklamán z vykonané práce. Ve skutečnosti nevím, proč se to děje, ale jak můžete vidět s oznámeními výše, peníze dostanete (i když méně, než se očekávalo). Jen upozornění je trochu mimo. Toto je známý problém a zatím neexistuje žádné známé řešení.

Credits
Zerbu pro Mod Constructor
Zer0 pro režim Custom Degrees.
kisakijro za vynikající tutoriál o vytvoření kariéry v Mod Constructor
Zer0 za vynikající návod na přidávání titulů do kariéry
Tvůrci Sims 4 Studio

Autor: missyhissy

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»