Jak

Jak vypěstovat rostlinu, která by vás mohla sežrat v The Sims 4

Mod „Kompletní změny systému generování Simíků na parcelách“ od Zerbu pro Sims 4

Generování postav, jejich vzhled na stránkách nebo „spawn“ je předmětem mnoha problémů a konverzací mezi tvůrci Sims. Velitelské centrum MSSS částečně mění systém, ale ne každý ho používá. Slavný autor představil svou verzi sim generation – komplexní, bohatou a neobvyklou.

Jak funguje mod „Kompletní změna v systému generování Simíků na parcelách“.

Tento mod zcela reviduje způsob, jakým fungují místa spawn v The Sims 4, a umožňuje vám vytvářet plně vybavené víceúčelové oblasti! Ale nejen to. Autor přidal nový typ zápletky!

Jak to funguje

Díky aktualizaci spawnu už většina Simíků není uzamčena na hodně typu, ale místo toho systém je založen na objektech na webu. Nejen, že všechny bary, kiosky atd. budou plně obsazeny, ale zařízení také ovlivní typy návštěvníků, kteří se objeví, a jejich počty. Například spousta věcí do posilovny přiláká Simíky, kteří rádi cvičí, zatímco spousta barových židliček a pár (ale ne mnoho) polic s knihami přitáhne spoustu štamgastů, ale jen pár čtenářů.

Zaměstnanci i návštěvníci se objeví v následujících typech oblastí:

Arts Center, Bar, Pláž, Kavárna, Tělocvična, Karaoke Bar, Knihovna, Salonek, Muzeum, Noční klub, Onsen Bathhouse, Park, Bazén, Lázně, Maloobchod (nevlastněno aktivní domácností), Restaurace (nevlastněno aktivní domácností) , Obchod a kavárna Bubble tea.

Zajímavé:  Jak používat Sims 4 kmera.

Kromě toho budou mít následující typy stránek další zaměstnance, ale počet návštěvníků zůstane stejný: Collaborative Space, Foxbury Common Room, UB Common Room.

Nový typ pozemku – Pronájem

Systém spawn také přidává do hry nový typ lotu s názvem „Rental (Shared)“. Jedná se o pronájem pozemku, kde se Simíci rozmnožují, stejně jako veřejné místo. Lze jej použít k simulaci hotelů a dalších vyprávěcích prostor.

Aby to bylo dostupné v režimu Build, budete potřebovat modul Venue Mod, jako je Změna místa.

Důležité vlastnosti mod

I když tento režim smaže důležitost typů šarží, v některých případech na nich stále záleží.

Kurzy bowlingu a lázní dostupné pouze v místech, kde byly dříve dostupné. To se může v budoucnu změnit, ale v první verzi to nebylo zaměření.

Nelze kombinovat několik druhů podnikání. Ačkoli mod vytvoří simíky v podnicích, které nevlastní aktivní rodina, „primární“ typ musí být stále nastaven na obchodní typ.

Akce jako barové večery a karaoke soutěže jsou stále omezeny typem místa.

Aby se udržely barové večery, Simíci se budou v barech plodit stejným způsobem, jako by to dělali bez modu.

Parky jsou jediným typem oblasti, kde se budou tvořit lehátka.

Pláže a bazény jsou jedinými typy oblastí, kde se plavci objeví, a budou tak činit pomocí stejné logiky jako bez modu. To neznamená, že Simíci v jiných partiích neumějí plavat, znamená to pouze, že nevytvářejí Simíky speciálně pro tento účel.

U rolí, které mají možnosti, které se obvykle objevují na více místech (například barmani a Simíci se obvykle mohou objevit v barech, nočních klubech a karaoke barech), použije mod stejnou možnost jako ve hře Vanilla, i když se všechny mohou stále zobrazovat. .

Zajímavé:  Jak se točit v Sims 4.

Pouze muzea a umělecká centra přitahují návštěvníky speciálně k prohlížení umění, protože pravděpodobně nechcete, aby se tam objevila spousta náhodných Simíků, aby se podívali na dekorace v jiných oblastech.

Konflikty

Tento mod bude v konfliktu s jakýmkoliv modem, který upravuje soubory «Zone Director» pro místa spawn. Mělo by to fungovat dobře s mody, které omezují Simíky na jejich domovský svět, protože sami neupravují zóny.

Požadavky

Mod má ruskou lokalizaci.

Jak nainstalovat mod

Rozbalte obsah archivu do dokumentů Electronic ArtsThe Sims 4Mods.

Stáhnout mod

Pokud najdete chybu, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»