Jak

Jak dávat dárky v The Sims 4

Jak uspořádat narozeninovou oslavu pro Simíka v Sims 4?

The sims 4 – jak zařídit Simíkovy narozeniny v The Sims 4?

štítky: sims 4, narozeniny, sim, sims 4
Kategorie: volný čas a zábava
komentovat
K oblíbeným
5 odpovědí:
Murmu r [23.2 tis.]
3 года назад

Existují dva způsoby, jak oslavit narozeniny herních postav:

  1. Jednoduše upečte dort a poté pomocí nabídky proveďte akci „Položte svíčky na dort“, která stojí 10 Simoleonů. Poté můžete „Vyslovit přání“ nebo „Sfouknout svíčky“, poté postava vyroste a přesune se do další věkové kategorie. Pokud jsou to narozeniny batolete, pak je potřeba pomoc dospělých. V nabídce musíte vybrat „Pomoc sfouknout svíčky“ a vaše dítě. Dospělý Sim zvedne dítě, přinese ho k dortu, batole sfoukne svíčky a vyroste.
  2. Chcete-li tento svátek oslavit velkolepě, uspořádat večírek, musíte použít nabídku telefonu „Naplánovat událost“, kde vyberte „Narozeniny“. Tato událost bude stát vaši postavu 100 Simoleonů, můžete pozvat hosty, kuchaře, barmana nebo pianistu, pokud si to přejete. Pro oslavu si můžete vybrat buď svůj domov, nebo některé další domy a provozovny ve městě (jejich seznam se objeví při plánování akce). Během této párty budete muset splnit určité úkoly, abyste na jejím konci získali příjemné bonusy. Ale jedna věc je nezbytná k narozeninám — „Sfoukněte svíčky“, po kterých oslavenec vyroste.

Pokud zapomenete oslavit narozeniny své postavy a ona automaticky vyroste, bude mít smutnou náladu „Zapomenuté narozeniny“.

autor otázky zvolil tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Ninaa rc [510K]
více než před rokem

Zajímavé:  Jak se zbavit kletby v The Sims 4.

Narozeniny postavy v The Sims 4 jsou významnou a důležitou událostí, proto je vhodné oslavit její plnoletost velkolepým způsobem, aby si to oslavenec užil. Sice to můžete oslavit skromněji, ale vždy dortem a sfouknutím svíček.

Chcete-li oslavit narozeniny ve velkém měřítku, je lepší se připravit předem a je vhodné pozvat na oslavu více hostů. Musíte jednat v následujícím pořadí: klikněte na telefon a poté na kartě „komunikace“ vyberte „naplánovat veřejnou událost“:

Poté vyberte událost a klikněte na šipku. Vezměte prosím na vědomí, že za všechno dobré se musí platit a náklady na oslavu trvající šest hodin budou stát 100 simoleonů.

Nyní můžete začít vybírat hosty, kuchaře, hudebníky, barmany a dort, který se vám líbí. Vybereme místo konání oslavy, poté ji můžete spustit kliknutím na zaškrtávací políčko dole v pravém rohu.

Dort můžete připravit sami, nebo můžete tento úkol zadat specialistovi. Když je narozeninový dort připraven, měli byste na něj umístit svíčky. Chcete-li to provést, klikněte na něj a poté vyberte možnost „přidat svíčky“.

Sfouknutí svíček je hlavním účelem oslavy, protože v důsledku tohoto postupu narozeninový simík vyroste. Ukážeme na objekt a vybereme požadovanou akci — po vyfouknutí se postava přesune do nové životní etapy a zlepší se její nálada. Vedle oslavence uvidíte ikonu štěstí — moodlet.

Mimochodem, pokud je oslavenec malé dítě, pak by sfouknutí svíček mělo být prováděno za účasti dospělého. Postava musí vzít dítě do náručí, poté svíčky zhasnou a dítě přejde do nové etapy života.

Za úspěšné narozeniny můžete získat odměny: zlato, stříbro nebo bronz.

Chcete-li získat zlaté ocenění, musíte použít následující doporučení:

Zajímavé:  Jak pracovat jako kuchař v The Sims 4.

Svátky a sváteční tradice v The Sims 4 roční období

Sezónní rozšíření zavedlo do hry svátky. Lze je zobrazit a přidat do kalendáře. Ikona kalendáře se nachází v herním rozhraní vedle ikony telefonu. Ve výchozím nastavení jsou v kalendáři pouze 4 svátky.

Vyzdobit; sváteční nálada; velká večeře; otevřené dárky, Santa Claus.
Vyzdobit; nálada na večírku; přijít s cíli; odpočítávání do půlnoci.
romantická nálada; dát květiny; jít na rande.
Vyzdobit; sváteční trpaslíci; velká večeře; Vděčnost.

To pro opravdovou zábavu zjevně nestačí! Je dobré, že hráči mohou nezávisle přidávat svátky i na každý den. Každá dovolená má následující parametry:

  • Jméno.
  • Ikona.
  • Témata: bez tématu, jaro, den vyznání lásky, strašidelné věci, zimní dovolená, Silvestr, dožínky.
  • Tradice (od jedné do pěti). Viz tabulka níže.
  • Den volna ze školy a práce: ano nebo ne.

Existuje velmi málo omezení pro přidávání svátků: nemůžete přidat svátek pro aktuální den, dva svátky pro jeden den, svátek a párty pro jeden den. Neexistují žádná sezónní omezení. Kdykoli může přijít na návštěvu například Ježíšek. Svátky slaví všichni obyvatelé města, nejen vybraná rodina, takže když se vydáte do jiných oblastí, můžete vidět sváteční dekorace na domech ve zvoleném svátečním tématu.

Oslava spočívá v dodržování zažitých svátečních tradic, které lze naprogramovat téměř do kteréhokoli ze stávajících svátků. Postavy s určitými osobnostními rysy milují některé sváteční tradice a jiné zcela ignorují. Například touchy-footed ignorují všechny tradice spojené s romantikou a flirtováním, ale romantici je prostě zbožňují. Existují také určitá omezení a preference v závislosti na věku. Navíc některé postavy mají už v předvečer svátku radostnou náladu. Například „Zítra dárky“ (vzrušení + 1) pro děti a dospívající, „V náladě pro romantickou náladu“ (koketnost + 1) pro romantiky, „Velká hostina je za rohem“ (štěstí + 1) pro žrouti atd.

Zajímavé:  Jak zabít Simíka v The Sims 4.

Dovolená začíná v 6 hodin ráno a končí kolem druhé hodiny ranní následujícího dne, kdy se sečtou výsledky. Oslava svátku je do jisté míry podobná klubové schůzce, rozdíl je však v tom, že postavy nebudou prázdninové aktivity provádět samy, hráč je bude muset vést. Čím více tradic postava dodržuje, tím šťastnější bude druhý den. Některé prázdninové akce stačí provést jednou, jiné budou vyžadovat dvě až tři opakování. Při dodržení 2–4 tradic získá postava další den náladový letáček „Velké svátky“ (štěstí + 5 na 3 hodin). Za 12-2 dokončené tradice můžete získat náladu „Dobré svátky“ (štěstí + 3 na 2 hodin) a postava, která svátek ignorovala, bude velmi smutná (nálada „Hrozné svátky“, smutek + 12 na 1 hodin) .

Moodlety související se svátečními tradicemi si můžete prohlédnout zde.

Sváteční tradice

Grilujte nebo snězte jakékoli jídlo.
Působení postavy na sebe.
Možnost „Řekněte slova vděčnosti“ v přátelském rozhovoru.

Hrajte si v dešti nebo v kalužích, plavte se v bazénu, hrajte si s postřikovačem, válejte se v dětském bazénu, bojujte s vodními balónky.

U některých objektů v domě se objeví možnost „Ocenit“. Můžete například obdivovat televizi, postel, nějakou výzdobu, květinářský stůl, stereo systém, rostliny na zahradě atd. Poté bude mít postava moodlet „Co je to za věc!“ (inspirace + 2 na 4 hodiny).

Procvičte si své pekařské dovednosti nebo upečte dort. Jíst pečivo někoho jiného nebude stačit.

Provádějte zlé činy vůči jiným postavám. Na rozdíl od vtipných soubojů (viz níže) stížnosti kazí vztah mezi Simíky.

Nejezte 6 hodin (můžete pít). Po celou dobu bude mít postava náladu „Hunger strike in progress“ (pozor + 1). Mimochodem, aby se tradice počítala, musíte držet půst kratší dobu, ale pokud „přerušíte“ během hladovky, objeví se náladovka „Failed Hunger Strike“ (smutek + 1 na 2 hodiny).

Zajímavé:  Jak zakázat potřeby ve videu Sims 4.

Uvařte jakékoli jídlo na kartě „Vařit velkou večeři“ nebo snězte jídlo uvařené jinou postavou. Mimochodem, po požití slavnostní večeře se mohou objevit nálady „Těžká večeře“ (štěstí + 1 na 2 hodiny) nebo Komatóza z jídla“ (omráčení + 1 na 3 hodiny).

Dejte jiné postavě přátelský, vtipný, drsný nebo romantický dárek. Můžete darovat téměř jakýkoli předmět ze svého zavazadla, stejně jako objednat dárky online.

Tato pohádková postava se v domě objeví přesně ve 8 hodin (pokud je na místě krb, objeví se vedle něj) a zmizí ve 12 hodin, takže byste neměli ztrácet čas a žádat ho o dárky (záložka přátelská komunikace ), protože obvykle jsou dárky velmi dobré. Může vám například darovat drahý sporák. I když občas vystoupí s kusem uhlí. Pokud je v domě ozdobený vánoční stromeček, dá pod něj dárky.
V originále se postava jmenuje «Otec Winter», takže nemusí být nutně starý. Ve městě ho můžete potkat v kteroukoli roční dobu a nejen o prázdninách, můžete ho také pozvat na návštěvu a dokonce mu porodit dítě s bonusovou povahovou vlastností „Baby Santa Claus“.

Akce «Boj!» bude k dispozici pro jakoukoli postavu. Takové rvačky nekazí vztahy, nejsou poražení (obou účastníkům se objeví náladovka „Triumf!“). Na konci boje se soupeři obejmou. Tradice se bude počítat po třech soubojích.

Komunikujte s duchy, upíry, mimozemšťany, vyřezávejte dýně, hrajte na varhany strašidelnou hudbu.

Kinara je speciální svícen používaný během oslav Kwanzaa, afroamerického novoročního festivalu. V kině je sedm svíček: tři červené vlevo, tři zelené vpravo a jedna černá uprostřed.

Menora je speciální držák na sedm svíček, široce používaný v judaismu.
Hrajte počítačové a video hry, hračky, šachy, hrací automaty.

Vyprávějte příběh na přátelské nebo zábavné kartě komunikace, čtěte pohádku dítěti, vyprávějte příběh u táboráku.

Zajímavé:  Jak můžete vydělat peníze v The Sims 4.

Akcí postavy na sebe je „Oblečte si oblek“, poté vyberte jednu z navrhovaných možností.
Plavejte v bazénu, když je venku chladné nebo chladné počasí.
Tančit, zpívat, hrát na hudební nástroje, poslouchat hudbu, kreslit, fotografovat.

Nejprve se musíte připravit — koupit horu dárků nebo novoroční strom ze stavebního katalogu a umístit jej na místo a poté je otevřít (nejlépe s celou rodinou).

Není nutné jít do letoviska, stačí jít do jiné oblasti.

K provedení tradice budete potřebovat televizi. Po 23:00 se na něm zpřístupní možnost „Odpočítávání“.

Vejce lze nalézt v jakékoli trávě, keři nebo pod stromy na vašem domácím dvoře (z Katalogu staveb, ne ze dovednosti Zahradnictví). Uvnitř domu lze vajíčka nalézt na záchodě, lednici, kuchyňských skříňkách, křeslech, pohovkách, komodách, knihovnách atd. V zavazadlech postavy se objeví prvky sbírky malovaných vajíček.

Používejte ošklivé interakce s jinými postavami. V tento den jsou většinou vnímány pozitivně.

V zavazadle musíte mít libovolnou květinu (můžete ji utrhnout z keře nebo koupit jako dárek online) a poté jako obvykle „Dej dárek“.

Pozvěte dalšího Simíka na rande (osobně nebo po telefonu).
Komunikujte s hroby a urnami, komunikujte s duchy.

Rozsviťte světla na vánočním stromku a také provádějte slavnostní interakce s ostatními postavami: „zeptejte se, zda je to špatné nebo dobré“ (přátelské), „smějte se, dokud to nebude bolet“ (zábava), zazpívejte si spolu atd.

Musíte se připravit — koupit vánoční stromek, menoru nebo kináru z katalogu a poté «Zapalte svíčku» nebo «Obdivujte osvětlení.»

Pro začátek se na webu objeví tři různí zahradní trpaslíci, kteří budou pravidelně mizet a objevovat se na jiných místech. Postava má na výběr: uklidnit kouzelné hosty nebo je rozzlobit. Chcete-li trpaslíka uklidnit, musíte mu nabídnout pamlsek nebo hračku. Pokud se nad ním objeví andělská svatozář, tak je vše v pořádku, můžete přejít na další. Pokud je světlo červené, musíte ho prosit o odpuštění a riskovat, že dostanete elektrický šok. Dobří trpaslíci uklízejí dům a nechávají balíčky se semeny na podlaze. Po nějaké době zmizí. Můžete jít jinou cestou a gnoma kopnout. Na stránce se objeví mnoho jeho kamarádů a všichni budou velmi naštvaní. Vzdání se je nemožné, takže je budete muset všechny ušlapat (nebo počkat, až zmizí samy). Zlí trpaslíci zanechávají hromady odpadků a rozbíjejí vybavení. Nejzajímavější ale je, že na místě rozbitého trpaslíka se objevují hromady odpadků s náhradními díly, vzácnými krystaly a kovy a nějaké peníze končí na rodinném účtu (podle pověstí je nepatrná šance získat milion Simoleonů). V přítomnosti hodných skřítků postava občas dostane náladu „Štěstí pro skřítka je štěstí pro domov“ (štěstí + 1 na 2 hodiny) a ti zlí ji znervózňují (moodlet „Gnómové neberou oči off!“, napětí + 1 na 1 hodinu).

Zajímavé:  Jak stáhnout Sims 4 32 bit pirátské.

Vyberte na svém telefonu možnost „Zúčastnit se slavnostního obřadu“ a shromážděte skupinu. Vybrané postavy krátce opustí okraj oblasti a. Všechno. Někdy však mají náladu «Jaký nádherný obřad!» (štěstí + 2 na 2 hodiny).

Musíte pozvat alespoň dva hosty nebo zastavit stejný počet kolemjdoucích a poté si s nimi několikrát popovídat.

Akcí této postavy je „Vytvořte cíl“. Mluvíme o plánech, které se postava zavazuje dokončit během příštího týdne. K dispozici je několik možností: částečně splnit životní cíl, najít si milence, získat více sledujících na sociálních sítích (pouze kariéra bloggera), získat povýšení (pro pracující lidi), vylepšit jakoukoli dovednost, napsat knihu, stát se svalnatým, zhubnout , získat povýšení od skautů (pro děti a teenagery, kteří jsou členy tohoto kroužku). Po jakékoli volbě bude mít postava náladový let „Goal Set“ (inspirace + 1 na 8 hodin) a vybraný cíl se objeví na kartě rozhraní s charakterovými vlastnostmi. Pokud splníte cíl v nadcházejících dnech, Simík bude mít nějakou pozitivní náladu (například „Vylepšená dovednost“, štěstí + 2 na 12 hodin). Pokud zapomenete na své plány, nestane se nic špatného. Poslední den v týdnu bude postava trochu nervózní (moodlet „Tight deadlines!“, napětí + 1) a to je vše.

V televizi.
V televizi.
Zapalte krb, krb nebo hromadu listí a pak pracujte s ohněm.

Postačí jakékoli nápoje: koktejly z baru, mléko a džus z lednice, káva a čaj, soda z podnosu nebo běžná voda z kohoutku. Musíte vypít alespoň 3 sklenice.

Provádějte romantické interakce s jinými postavami.
Dělejte si zahradničení jako obvykle.

Odpoledne se ke dveřím začnou přibližovat děti v karnevalových kostýmech. Musíte si vybrat jednu ze dvou akcí: „Sladkost“ nebo „Ošklivá“. V prvním případě postava obdrží náladičku „Giver of Creepy Treats“ (štěstí + 2 na 4 hodiny), ve druhém případě polechtá dítě a obdrží náladičku „Creepy Mischief“ (hravost + 2 na 4 hodiny). .

Zajímavé:  Jak provádět přátelské akce v The Sims 4.

Bavte se všemi možnými způsoby: zpívejte, tancujte, poslouchejte hudbu, flirtujte, vyprávějte vtipy, pijte nápoje atd.

Vyčistěte dům jako obvykle.

Vybavte si svůj domov svátečními dekoracemi z katalogu nebo použijte dekorační box Celý rok v podkroví k ozdobení průčelí vašeho domova. Tradice bude platit pro všechny členy rodiny. V tento den budou také vyzdobeny všechny budovy ve městě.

Tradice je k dispozici s nainstalovaným rozšiřujícím balíčkem Sims 4 City Living. Ohňostroje by měly být zakoupeny na městských festivalech nebo online a poté zapáleny (nejlépe mimo domov). Tradice se počítá pro každého, kdo byl během ohňostroje na ulici.

Sportujte nebo jógujte, plavte v bazénu, hrajte basketbal.
Na stránce se objeví postava v legračním celorozepínacím obleku. Musíš si s ním trochu popovídat.

Svátky s překvapením

Je čas vyrazit do nějakého podniku, nebo ještě lépe je přepadnout společně s firmou, protože v tento den budou všechny nápoje a občerstvení zdarma.

Zvyšte jakoukoli dovednost o jednu úroveň. Můžete si vzít něco obtížnějšího, protože v tento den budou dovednosti zvládnuty rychleji.

Kupte si los na internetu za 100 Simoleonů (ne více než jeden los na osobu). Je malá šance vyhrát milion Simoleonů. Výsledky se vyhlašují druhý den a poražené postavy jsou naštvané.

Na celý stavební katalog je sleva 10 %, ale se dvěma upozorněními. Za prvé musíte koupit alespoň jednu položku dražší než 500 § a za druhé budete muset koupit za plnou cenu, ale po nějaké době dostanete peněžní náhradu.

Používejte ošklivé interakce s jinými postavami. V tento den jsou většinou vnímány pozitivně.

Interakce s jinými postavami a předměty se nazývají odlišně. Simíci budou smývat mořskou sůl, vařit jídlo, klábosit o vydělávání peněz atd.

Zajímavé:  Jak vstoupit do hry Sims 4 na telefonu.

Akce «Boj!» bude k dispozici pro jakoukoli postavu. Takové rvačky nekazí vztahy, nejsou poražení (obou účastníkům se objeví náladovka „Triumf!“). Na konci boje se soupeři obejmou. Tradice se bude počítat po třech soubojích.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»