Jak

Jak vycvičit kotě na odpadky v The Sims 4

The Sims 4: Mod ovladatelných mazlíčků (hratelní mazlíčci)

Z jakéhokoli důvodu při vývoji The Sims 4: Kočky a psiEA se rozhodlo, že v této verzi hry nedovolí hráčům ovládat své mazlíčky. Jako pro někoho, kdo hrál předchozí sims hry, to pro mě bylo překvapení a vážné zklamání.

Jako vždy u The Sims 4 se moddeři dali do práce a zjistili, že tam byl kód umožňující hratelné mazlíčky, ale pro rozšiřující balíček to bylo zakázáno. To znamenalo, že pro moddera bylo slušně jednoduché vytvořit něco, co vám umožní plně ovládat vaše mazlíčky.

To je místo, kde hratelná mod pro domácí mazlíčky přichází tam, kde můžete ovládat své kočky a psy a říkat jim, kdy mají jíst, kakat, spát a další, což vám dává úplnou kontrolu nad svými zvířaty a udržuje váš dům v čistotě.

Jak funguje The Playable Pets Mod?

Tento mod je vlastně docela jednoduchý na používání, umožní vašim mazlíčkům stát se ovladatelným členem domácnosti a vy si budete moci vybrat, co dělají. Můžete přimět své mazlíčky, aby se najedli, kliknutím na misku s jídlem, kliknutím na psa a přimějte je, aby šli kakat, ať jsou kdekoli v danou chvíli, nebo klikněte na podlahu a vyberte si z možností lehnout, spát nebo sedět na daném místě.

Zajímavé:  Jak zvětšit velikost očí v Sims 4.

Jak nainstalovat Playable Pets Mod

Instalace hratelného modu domácích mazlíčků zahrnuje několik kroků, nejprve musíte jít na tuto stránku a stáhněte si mod a klikněte na tlačítko Stáhnout ve spodní části článku. Jakmile kliknete, dostanete se na jinou stránku, kde si můžete stáhnout mod, a po dokončení se zobrazí ve složce stažených souborů. Spustí se jako soubor zip, chcete tento soubor zip otevřít a uvidíte dvě položky, které pak musíte přetáhnout do složky mods.

Protože se jedná o mod a ne o vlastní obsah, chcete se ujistit, že není hlouběji než o jednu úroveň ve vaší složce modů. Můžete například vytvořit složku ve složce mods s názvem hratelní mazlíčci a vložte ji tam, ale nevytvářejte složku v této složce a mějte ji tak hlubokou, protože nebude fungovat správně.

Než budou mody fungovat, musíte se ujistit povolit mody ve vaší hře, kterou najdete v možnostech hry pro The Sims 4. Otevřete hru a klikněte na tři tečky na domovské obrazovce hry přejděte na ostatní v nabídce možností.

Uvidíte část, která říká povolit mody a vlastní obsah a chcete se ujistit, že je toto políčko zaškrtnuté, pokud je potřebujete zapnout, budete muset restartovat hru, aby nová nastavení správně fungovala.

sims 4 možnosti hry

Videa na The Playable Pets Mod

Jedním z mých oblíbených způsobů, jak zjistit, jak mod pro The Sims 4 skutečně funguje, je sledovat, jak simští youtubeři vytvářejí videa o obsahu. Níže jsou dvě videa z James Turner a pouze abidoang kteří jsou dva skvělí kuřáci, kterým byste se měli podřídit!

Vítejte v Průvodce Ultimate Sims, my jsme nejlepší zdroj pro objevování více o The Sims!

Jmenuji se Taylor, zakladatel tohoto webu a autor Neoficiální kuchařka Sims. Hraji The Sims od roku 2000 a miluji tuto hru natolik, že jsem ji proměnil ve svou kariéru!

Zajímavé:  Jak zobrazit všechny stěny v Sims 4.

Kreslený obrázek osoby s hnědými vlasy, modrýma očima a brýlemi. Mají na sobě černou košili s vrstveným náhrdelníkem a růžový svetr.

Ahoj! Rád vás poznávám!

Od 2019 Pracoval jsem na této webové stránce, abych pomohl hráčům sims vytěžit ze své hry maximum a co nejlépe se bavit při hraní The Sims 4. posedlý s touto hrou a byly po desetiletí a rády se o ně podělily lásko ze hry s vámi všemi.

© 2022: PRŮVODCI ULTIMATE SIMS

Tato webová stránka není oficiálně spojena s Electronic Arts nebo The Sims 4. Jsme fanouškovská stránka, která poskytuje informace a sbírky pro hráče.

© 2024 Průvodce Ultimate Sims

Funkce rozšíření Other Sims 4: Kočky a psi

Kromě zavedení domácích mazlíčků do hry, nové město Brindleton Bay, jedinečná dovednost pro výcvik mazlíčků, navíc Sims 4: Kočky a psi Existují další novinky, které můžete vidět na této stránce.

Nové vlastnosti Simíka

Rozšíření zavádí dvě nové charakterové vlastnosti pro Simíky: „miluje kočky«A»miluje psy» V závislosti na vybrané vlastnosti si váš Simík užije přítomnost vhodného typu domácího mazlíčka a rychleji si s ním posílí vztah. Také takové postavy mají přístup k dalším interakcím ve vztahu k domácím mazlíčkům.

Je třeba poznamenat, že vlastnosti se vzájemně vylučují (Sim může mít rád psy nebo kočky), takže si můžete vybrat pouze jednu z nich. Hra má však také další charakterový rys – “láska ke zvířatům“, díky čemuž si postava rychle buduje vztahy s domácími mazlíčky jakéhokoli druhu.

Nové kostýmy, účesy a doplňky

The Sims 4: Cats and Dogs představuje několik nových halenek, kalhot, oblečení a doplňků (jako jsou šperky). Všechny nové položky šatníku samozřejmě souvisí s tématem domácích mazlíčků. Nechyběly ani nové účesy – hráči dostali ještě více nástrojů k vytvoření Simíka libovolného vzhledu.

Zajímavé:  Jak přimět Simíka, aby se zamiloval do The Sims 4.

Nové pokoje a doplňky pro domácí mazlíčky

Rozšíření také zahrnuje nové vybavení a doplňky pro domácí mazlíčky, jako jsou škrabadla, misky, dávkovače jídla, krmivo pro domácí mazlíčky, hračky a podestýlky. Kromě nich má hra také připravené místnosti, které jsou již vybaveny veškerým potřebným příslušenstvím pro majitele mazlíčků. A abyste svého mazlíčka vycvičili, můžete si na svém dvoře postavit speciální překážkovou dráhu.

Nové vlastnosti pozemku

Rozšiřující balíček The Sims 4: Kočky a psi představuje několik jedinečných vlastností šarže:

  • Místo setkání pro kočky и místo setkání psů — toulavé kočky a psi takové oblasti rádi navštěvují a procházejí se jimi.
  • Komfortní zóna pro kočky и pohodlný prostor pro psy — na takových místech můžete často vidět chodící Simíky odpovídajícího druhu.
  • Oblast chovu — zvířata mají větší šanci získat velké potomstvo (2-3 štěňata nebo koťata v jednom vrhu).
  • cvičiště — v takových oblastech si Simík rychle zvýší své dovednosti při výcviku mazlíčků.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»