Jak nastavit

Jak postavit točité schodiště v The Sims 4

Žebřík bohužel nelze umístit diagonálně. Schody byly od The Sims 1 vždy náročnou součástí stavby. Možností s nimi nebylo nikdy dost.

Je možné v Sims 4 vytvořit zakřivené schodiště?

V The Sims 4 momentálně nejsou žádná točitá schodiště. V Patch 84 jsou schody přizpůsobitelné pomocí dalšího widgetu, který umožňuje hráči ohýbat schody v libovolném směru, což umožňuje vytvoření schodů ve tvaru L, T a U.

Jak vyrobit interiérové ​​schodiště v Sims 4?

Schody se přidávají od spodního patra nahoru a automaticky odebírají požadované podlahové dlaždice pro schodiště. Můžeme také přidat schody do horní úrovně venku. Vyberte schody z nabídky konstrukce a umístěte ukazatel myši na různé styly a vyberte paletu barev pro každý styl.

Jak náročné je postavit schodiště?

Z technického hlediska není na vybudování schodiště na terasu, verandu nebo kůlnu nic zvlášť obtížného. Každý, kdo má základní tesařské dovednosti, dokáže vyrobit potřebné řezy a sestavit díly. A přesto může být stavba schodiště tím nejnáročnějším úkolem, jaký kdy kutilové řešili.

Je možné koupit hotové schody?

Paragon Stairs nabízí širokou škálu prefabrikovaných schodišť, která vyhovují jakémukoli prostředí a typu projektu. Všechna prefabrikovaná schodiště Paragon jsou testována, aby splňovala naše interní standardy kvality a bezpečnosti. S prefabrikovanými schodišti dodanými přímo k vašim dveřím získáte pohodlí, které očekáváte.

Je možné spojit dvě schodnice?

V ostatních případech můžete připojit podélníky, abyste maximálně využili materiály, které máte. Bez ohledu na aplikaci musí použitá metoda poskytovat spolehlivé spojení. Spojení dvou podélníků vyžaduje určité zkušenosti s tesařským nářadím a základním šroubováním.

Zajímavé:  Jak postavit moderní dům v The Sims 4.

Co jsou schody na schodišti?

Nášlapná plocha schodiště je ta část schodiště, se kterou přichází vaše noha do kontaktu při stoupání nebo klesání. Mohou být vyrobeny z různých materiálů včetně dřeva, kovu, skla a zdiva. Tyto hřebeny obvykle pokrývají přední část schodišťového stupně 2 až 4 palce.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»