Jak nastavit

Jak postavit restauraci v The Sims 4

Průvodce pětihvězdičkovými restauracemi Sims 4 – 1. část

The Sims 4 Restaurant Game Pack zavedl do hry restaurace a restaurace. Vaši Simíci mohou stylově stolovat v restauracích, které umístíte po celém světě. Nebo se můžete odvážit a otevřít si vlastní provozovnu.

Můžete postavit nebo koupit restauraci a přizpůsobit kulinářské zážitky svým zákazníkům. Vyberte si menu, personál, dress code a výzdobu. S tolika úkoly, které je třeba zvládnout, se provoz restaurace může zdát ohromující i roky po vydání. Podíváme se, jak fungují restaurace, a nabídneme průvodce, jak dosáhnout tohoto nepolapitelného pětihvězdičkového hodnocení. Přesto, o mnoho let později, jsou v managementu detaily, o kterých se dříve nemluvilo ani si jich nevšimli!

Nákup restaurace

Restaurace jsou oddělené pozemky od domů a váš Simík si je bude muset koupit pomocí svého telefonu. Funguje to jako maloobchod, kde si koupíte stávající budovu nebo prázdný obytný pozemek a poté se mezi nimi přesouváte (nebo pro pohodlí přidáte skrytý byt ve druhém patře vaší restaurace). Jednoduše klikněte na pokladnu v pravém dolním rohu obrazovky a vyberte „Koupit restauraci“.

Když poprvé půjdete do restaurace nebo na pozemek, budete muset převést Simoleony z prostředků vaší domácnosti. Peníze můžete poslat oběma směry pomocí tlačítka vedle částky Simoleonů v levém dolním rohu obrazovky nebo v nabídce možností restaurace. Peníze z restaurací jdou na výstavbu, výzdobu a mzdy, zatímco finanční prostředky na domácnost jdou na účty a vylepšení vašeho majetku.

Budova

Pokud chcete postavit restauraci, budete potřebovat umyvadlo, WC, koutek pro kuchaře, čtyři jídelní kouty (sedačky, ne stoly) a recepci. Zdá se, že Simíci nejedí ve skupinách větších než tři (ve velmi vzácných případech možná čtyři) a většinou večeří sami nebo ve dvojicích. Ve výsledku je kombinace dvojitých a lichých tabulek zcela dostačující.

Zajímavé:  Jak zaplnit díru ve stropě v The Sims 4.

Technicky může restaurace fungovat bez budovy (například venkovní kavárna), ale je zde skryté skóre, které zohledňuje počet zákazníků na základě přitažlivosti vaší restaurace a také vaší reklamy. Proto se doporučuje umístit restauraci do místnosti s okny, dveřmi, stropem a podlahou.

Před otevřením

Pokud jste si zakoupili plně postavenou restauraci, pravděpodobně tam již bude menu, ale stojí za to zkontrolovat. Otevření nastavení restaurace vám umožní upravit několik aspektů vašeho podnikání. Rozbalovací nabídky umožňují nastavit označení, úroveň reklamy a kvalitu přísad. Následuje menu, které si můžete plně přizpůsobit kliknutím na tlačítko upravit menu restaurace. Nakonec si můžete vybrat oblékání svého personálu ze tří přednastavených možností nebo si vytvořit vlastní uniformy v režimu CAS. Můžete si také vybrat dress code pro klienty v závislosti na kategoriích oblečení ve hře.

K otevření je potřeba najmout tři zaměstnance: kuchaře, číšníka a správce. Kliknutím na ikonu pokladníka můžete také najímat a propouštět zaměstnance, prohlížet si statistiky vaší restaurace a otevírat a zavírat schůzky, jak si přejete. Hra vám dá výběr zaměstnanců, které najmete.

Zkontrolujte cenu každého potenciálního pronájmu a úroveň jeho dovedností, abyste zajistili, že získáte profesionály. Možností by byli obyvatelé města, kteří jsou ve světě. Objeví se ve vámi nastaveném oblečení, nikoli ve výchozím oblečení, takže nebudou vypadat nepatřičně.

Tipy pro nastavení

Z velké části jsou nastavení samozřejmá, ale existuje několik způsobů, jak se špatným výběrem můžete dostat do dluhů. Zde je to, co jsme se naučili o vytvoření nejlepší restaurace s občerstvením.

Všimněte si úrovně platu a dovedností lidí, které lze najmout. Vyškolený personál je efektivnější, ale mzdové náklady jsou často vyšší, což může být na škodu, pokud je vaše restaurace malá.

Zajímavé:  Jak uspořádat narozeninovou oslavu v The Sims 4.

Když si přizpůsobíte své menu, všimnete si, že jídla mají úrovně obtížnosti. Pokud máte kuchaře s nízkou kvalifikací, vybírejte jídla s nízkou složitostí, jinak kuchař skončí s připáleným jídlem. Menu můžete kdykoli změnit, takže přidávejte další hodnotu a kvalitu položek, jak roste. Také není nutné vyplňovat celé menu (všech 120 jeho slotů). Často lépe funguje malá sada jídel, o kterých víte, že je váš kuchař dokáže připravit.

Jeden člověk může čekat na číšníka, zatímco obsluhuje asi čtyři stoly, ale dlouhé čekání kvůli velkému počtu stolů bude mít za následek mučení a snížení hodnocení hvězdičkami. Doporučujeme maximálně tři stoly pro dvě osoby a jeden stůl pro čtyři osoby, dokud nebudete moci najmout více serverů.

Instalace myčky může zlepšit efektivitu vašeho servisního personálu.

Dobré rozložení je velmi důležité. Pokud musí zákazníci i zaměstnanci chodit bokem, aby se dostali ke stolům, toaletám atd., výrazně se tím prodlužují čekací doby.

Další personál lze najmout zakoupením slotů s body, ale jejich získání nějakou dobu trvá. Proto je lepší nechat restauraci malou, dokud nebudete mít dobrou pověst a můžete najmout více lidí.

Chcete-li se pokračovat .

Pokud najdete chybu, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»