Jak nastavit

Jak postavit kino v The Sims 4

Sledování filmů s přáteli a rodinou v relaxačním prostředí zpestří životy vašich Simíků. Obrovská obrazovka, nové objekty v konstrukci a režimu tvorby postav ve velkém množství barev a samozřejmě popcorn – to vše vám dá mnoho nových dojmů. Postavte si doma nebo venku domácí kino a užijte si deset filmů různých žánrů – od akčních a komediálních až po romantiku a horor!

dd2639a4ce7at.jpg

Stavební objekty a CAS

qgACuVx.png

Rh8f96q.png

hVH57aF.png

Reakce: MEDI68, Lenka DV, Violet a 13 dalších

Oranžová#1

Ověřeno
Zprávy 99 Úspěchy 145 Ocenění 41

Sice to kino nepůjde, ale cukrárnu jsem se snažil zamaskovat jako jeden Prodáváme housky a zároveň kino, pak pálený popcorn nejsou kulinářští specialisté, zbytek produktů jsou zhruba stejně kvalitní myslel jsem, že zkusím dát do konate televizi, pár židlí a je to, mezi nákupy si sednou a koukají. Tak to ne, zatímco jeden sedá, druhý vstává, Simíci si skoro hrají na honěnou Obecně to nejde, i prodej spálených buchet šel lépe než koukání, ani to nestihli. do konce alespoň jednoho filmu.

Melissa-simka

Ověřeno
Zprávy 4.844 Úspěchy 245 Ocenění 3.945

Tento katalog jsem si ještě nekoupila, ale podle screenshotů se mi nejvíce líbily dámské účesy – realistické a originální.
Nechápu jednu věc — proč křížit téma domácího kina a španělského venkovského nábytku v interiéru?)) obecně mě interiérové ​​předměty pobavily, i když pokud se na ně nedíváte jako na tématický výběr, ale vnímat je jednoduše, pak jsou to docela pěkné předměty.

Reakce: Natlean a Sauris

Heka

Ověřeno
Zprávy 102 Úspěchy 280 Ocenění 21

Zajímavé:  Jak postavit novou nemocnici v The Sims 4.

Nerozumím jedné věci — proč křížit téma domácího kina a španělského venkovského nábytku v interiéru?))

Katalog obsahuje více než jen nástroje pro sledování filmů (a pojídání popcornu). The Sims 4 Home Theatre Stuff obsahuje nový nábytek a dekorace, které dodají barvu vašim již tak úžasným domovům. Můžete přidat nádherné kino do svého domova nebo si ho postavit na dvoře a vytvořit ohromující bohémská atmosféra pro sledování filmů venku.

Reakce: Sauris a Melissa-simka

Steven

pravidelný
Zprávy 3.239 Úspěchy 870 Ocenění 655

Na tomto katalogu se mi nejvíce líbí možnost, aby si Simíci mohli společně pustit opravdu více či méně dlouhý film, a to, že je to nyní možné a jednoduché z běžné televize. Nyní to často používám jako nový způsob trávení volného času s přáteli nebo rodinou – přijít na návštěvu, podívat se spolu na film a probrat to. Vtipné je, že jednomu Simíkovi se může líbit stejný film, ale jinému to může připadat nudné.

Ale nebylo možné vytvořit rozumné kino s tímto modem, Simíci se pohybují ze sedadel a sledují, když stojí v uličce. ale alespoň simulovat romantické rande v kině, to se dá. Společně s hracími automaty z „Pojďme se spolu bavit!“ Celkově to vychází skvěle.

Z nákupního a stavebního režimu mám nejraději stromeček se závěsnými lucerničkami.
Nejlepší způsob, jak zažít veřejné kino, je hrát ve formátu filmového klubu s uvolněnou atmosférou, jako je EA hodně v upoutávce, na ulici, s pohovkami a tak. Pak vám nebude vadit, že někdo stojí a sleduje nebo mění sedadla. Stáhl jsem si tento pozemek z Galerie, přeměnil jsem ho na veřejný pozemek, něco jako volnočasové centrum, venkovský klub, obecně. V prázdných místnostech jsem udělal hudební školu pro dětský klub (hrají na housle) a výtvarný ateliér pro teenagery. A na ulici je kino klub pro všechny věkové kategorie). Pěkný katalog.

Zajímavé:  Jak postavit vodopád v The Sims 4.

ALE — bylo by 10x lepší, kdyby jedna z obrazovek byla obrovská, jako pro kino, byla tam budova kina a sedadla k ní.

Jak postavit kino v The Sims 4

Zprávy
Hra
Video
Tapeta
Kódy
Přírůstky

Hra
Zprávy
Soutěže
Tajemství
Video
Sims příběhy
Desktop
Děláme to sami
Kódy
Přírůstky

Hra
Zprávy
Soutěže
Video
Tajemství
Sims příběhy
Spořiče obrazovky a tapety
Obrázky
Kódy a mody
Děláme to sami
Video lekce
Přírůstky

Zprávy
Video
Kódy a mody
Tajemství
Obrázky
Přírůstky

Zprávy
Video
download

Video
recenze

Velké kino pro Sims 4 od khewitta

Dnes je moderní kino pro vaše Simíky nutností! Kino je obvykle veřejná budova nebo její část s vybavením pro veřejné promítání filmů. Hlavní místností kina je hlediště s velkoplošnou obrazovkou a systémem reprodukce zvuku. Představujeme Vám plně funkční kino s jídelnou, hernou a velmi realistickým posezením. Vaši Simíci nyní půjdou do kina a budou moci vidět to nejnovější nový film . Určitě se jim tam bude líbit, protože tam mohou navazovat nové známosti a přátele, vzít svou „polovičku“ na rande nebo se jen tak skvěle pobavit ve volném čase.

Pozornost! Nemáte oprávnění k zobrazení skrytého textu.

Chcete-li plně provozovat kino ve hře Sims 4, musíte si také stáhnout následující doplňky:

Sedadla v kině, popcorn a nápoje:

Pozornost! Nemáte oprávnění k zobrazení skrytého textu.

Sada filmových materiálů:

Pozornost! Nemáte oprávnění k zobrazení skrytého textu.
Pozornost! Nemáte oprávnění k zobrazení skrytého textu.

Chcete-li nainstalovat tento doplněk do hry, musíte zkopírovat soubory z archivu do složky Tray podél cesty:
Moje dokumentyElektronické uměníThe Sims 4Tray
Přídavná podložka. ze složky Mods se přesuňte do My DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4Mods

Zajímavé:  Jak postavit město Sims 4 v pirátské verzi.

Přijďte do kasina Slava a vyhrajte.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»