Jak nastavit

Jak budovat vztahy v The Sims 4

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

Vztahy v The Sims 4 jsou založeny na společných zájmech, dobrých vlastnostech a náladě. Pomoci mohou i externí akce, jako jsou večírky, kluby a sláva.

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

Budování vztahů v The Sims 4může nudit. Se stovkami Simíků žijících v jednom úložném souboru může být obtížné všechny poznat a spřátelit se s nimi. Existuje však několik funkcí, interakcí a dalších herních mechanismů, které mohou tento proces usnadnit.

I když některé z nejlepších vztahových funkcí jsou v doplňcích Sims 4, je jich stále hodně. možnosti v základní hře. Pro PC hráče je k dispozici také mnoho modů. Díky tomu se mohou Simíci rychle spřátelit, změnit systém vztahů nebo změnit vývoj sousedské zápletky.

VIDEO NA OBRAZOVCE DNE 10 Social Butterfly Kids

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

Dětští Simíci, kteří dokončí úkol Social Butterfly, získají tuto vlastnost Společensky nadaný, která zlepší vztahy a sociální dovednosti po zbytek vašeho života. Aspiraci lze zvolit, když vyrůstáte Sims 4 pro děti, během Create-A-Sim nebo změny v Živém režimu. K dokončení aspirace musí váš Simík potvrdit, že ano «BFF» s jedním Simíkem a spřátelit se s dalšími třemi dětmi a dvěma dospělými.

To dává stávajícím dětem obrovskou motivaci k navazování a udržování přátelství. Dosažení všech aspiračních cílů však může být obtížné během krátké nebo normální délky života. Social Butterfly se snáze vydělává a z dlouhodobého hlediska je mnohem přínosnější.

Zajímavé:  Jak postavit PC pro hraní The Sims 4.

9 Přesuňte Simíky do stejného domu

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

Simíci žijící ve stejném domě se budou mít automaticky rádi. Toho lze rychle dosáhnout na obrazovce Správa světů výběrem Vedení domácnosti v pravém horním rohu a poté Přesunout Simíky mezi domácnostmi.. Rodinu iniciující přesun lze libovolně vybrat ze zobrazených ikon, ale ty, které se přesouvají, jsou místo toho seřazeny podle domovského světa.

Přestože počáteční vztah bude pouze průměrný, pohodlí společného bydlení znamená každodenní interakce. Jakmile se dva Simíci spřátelí, hráči mohou vzít druhého Simíka ven nebo dokonce použít tuto metodu k „ukradení“ domu někoho jiného.

NPC role, jako jsou služebné nebo hasiči, opouštějí svou profesi, když jsou hrány, a nevracejí se k uvedené kariéře.

8 Buďte v dobré náladě

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

Simíci se musí pokusit s někým komunikovat, když jsou pod vlivem prospěšného Sims 4.emoce. Každý jednotlivý moodlet přidává emocionální hodnotu a jediné nejvyšší skóre určuje, jak se Sim v danou chvíli chová. Hráči by se měli snažit šťastný, zpoplatněno, inspirovaný, sebejistý nebo hravý. Poskytují také dočasnou emocionální interakci, která pomáhá vztahům, např. Vyprávěj neuvěřitelný příběh nebo Hlavu vzhůru.

Simíci by se měli přestat stýkat, pokud jsou zahlceni negativními emocemi, jako je např hněv nebo melancholie. Některé pozitivní moodlety mohou také zvýšit negativní emoce, takže je důležité zkontrolovat, zda v levém dolním rohu obrazovky nejsou nějaké vícebarevné ikony nebo ikony sbalené do tenkých obdélníků. Mezitím musí hráči pracovat na tom, aby splnili své potřeby, nebo jednoduše přečkat dobu trvání špatné emoce.

7 Společné konání společenské akce

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

Méně společenští Simíci mohou využít své odcházející spolubydlící a členy rodiny. Toho lze dosáhnout jednoduše tím, že se stanete spolupořadatelem významné události. Celá hostitelská párty může pozvat všechny Simíky, které znají, dokonce i známé a nepřátele. Díky tomu se celá rodina setká s přáteli přátel a rozkvete romantika.

Zajímavé:  Jak uspořádat narozeninovou oslavu v The Sims 4.

Pořádání akce zaměřené na cíl také udělá velký dojem na Simíky, které pozvete. Domácí večírky, kava večírky и večírky je nejpřímější způsob, jak zlepšit vztahy.

Jediný způsob, jak se aktivní Simíci zaměřit na cíle akce, je, že všichni ostatní organizátoři získají odměny a novou popularitu.

6 Vytvořte nový klub

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

Hráči vlastnící Sims 4: Dejte se dohromady, může se zúčastnit společenské kluby.. Jako vůdce klubu se hratelný Simík seznámí se všemi současnými i budoucími členy. To zahrnuje Simíky, se kterými se normálně nedá mluvit, jako jsou Simíci posedlí mateřskou rostlinou Sims 4: Strangerville. Jako vedoucí si mohou hráči přizpůsobit klub tak, aby přijímal pouze stejně smýšlející Simíky, zapojoval se do aktivit, které podporují pozitivní vztahy, a nakupují klubové výhody, které pomáhají rychle rozvíjet přátelství mezi členy.

Kluby jsou však stále uloženy offline v celém souboru pro uložení. Při návštěvě hangoutů klubového typu se členové mohou objevit náhodně. To může být riskantní, pokud klubová činnost zahrnuje něco nebezpečného, ​​jako je plavání v oceánu, grilování na otevřeném ohni nebo přitahování meteorů dalekohledem.

5 Účastnit se společných zájmů

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

NPC jsou vždy srdečnější a citlivější na svůj osobní vkus. Hráči budou chtít vědět o kariéře cílových Simíků, jejich oblíbené barvě a hudebním vkusu. Odtud se mohou ptát na koníčky a dovednosti, kterým se sami dříve věnovali, např. Místní rybářská místa nebo Mluvte o vaření.. Pokud vám to potenciální Simík oplatí, zvažte, zda je pozvat, aby spolu něco podnikli, například si zahráli šachy s chytrým Simíkem.

Vezměte prosím na vědomí, že kariéra a dovednosti NPC se nemusí shodovat s jejich. «To se mi líbí.» ; и «Nemám rád». Sportovec na vysoké úrovni s mnoha pozicemi ve fitness může tréninkem pohrdat. Vždy zkontrolujte náladu konverzace v horní části obrazovky.

Zajímavé:  Jak postavit kůlnu v The Sims 4.

Pokud začne být napjatý nebo znuděný, změňte téma nebo konverzaci úplně ukončete.

4 Inspired Explorer Award

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

Plněním různých aspirací nebo denních rozmarů budou hráči získávat body Celoživotní štěstí. 1000 z této měny lze utratit Obchod s odměnami pro vlastnost Inspired Explorer. To poskytne hernímu Simovi posílení vztahů a dovedností pro všechny interakce v jiných světech.

I když tato vlastnost neposkytuje domácí bonusy, je skvělé, pokud žijete ve vzácné lokalitě, např. Newcrest nebo Magnolia promenáda. Nejnovější mapa je pro předplatitele dokonce zdarma Sims 4 EA Play ke stažení EA Play Edition. Simík pak může dělat většinu svých interakcí v rušném městě jako je např San Myshuno, Hora Komorebi nebo Windenburg.

3 Odemkněte charismatické interakce

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

Mladiství a starší Simíci odemykají speciální interakce s každou hodností Charisma. To je snadné procvičování řeči u jakéhokoli zrcadla. Charisma přináší nejen více vztahových bodů pro úspěšné interakce, ale také zvyšuje šance na úspěch Neplechy и Komedie.

Největší bonus je dosažen za pořadí. osm, kde studují Okouzlující úvod. To dává velkou podporu vztahům při prvním setkání se Simíky. Jít dál po dráze charismatu je spíše pro kariéru a způsoby, jak si přivydělat. Může však být dobrý nápad přihlásit se k povolání založenému na charismatu, jako je například obor kuchařský mixolog.

2 Rys družnosti

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

Simíci obdrží bonusové vlastnosti související s jejich aspirací, když jsou poprvé vytvořeni v Create-A-Sim. Nejužitečnějším rysem pro vytváření vazeb je sociabilita, která zvyšuje rychlost vytváření vztahů. To je způsobeno jakoukoli touhou po popularitě, jako je např vtipná hvězda, Návštěvník večírků, Přítel světa nebo vůdce smečky.

Sociabilita se nezvyšuje, když se aspirace mění v reálném čase, ani se nezvyšuje, když je aspirace na popularitu odstraněna. Toho lze využít k tomu, abyste měli různé aspirace a vlastnosti pro použití různých bonusů. Hráči se pak budou muset vrátit do Create-A-Sim, aby provedli změny, které odrážejí zamýšlený design EA.

Zajímavé:  Jak rychle postavit restauraci v The Sims 4.

1 Seznamte se s nejlepšími

10 nejlepších způsobů, jak budovat vztahy ve hře Sims 4 (povahové rysy, interakce)

Vysoce kvalitní celebrity z Sims 4: Staňte se slavným může zcela obejít systém vztahů. Celebrity se čtyřmi hvězdami mohou investovat do střední cesty stromu dovedností „Glory Information“ a nakupovat “Okamžití přátelé”. To umožňuje Simíkům vytvořit dalšího člověka opravdový přítel při prezentaci.

Nicméně, stejná celebrita není zdaleka tak atraktivní, když se volně toulá údolím Del Sol. Pokud hráči ovládají jinou aktivní rodinu Sims 4 a setkají se s celebritou, kterou vytvořili, budou stejně arogantní jako kterékoli jiné NPC. Místo toho můžete rychle vrátit ovládání slavnému Simíkovi a stát se přáteli s jeho novou rodinou.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»