Jak nastavit

Jak postavit dům monster v The Sims 4

Katalog strašidelných věcí The Sims 4. Jak postavit hororový dům #SpookyHouse

Katalog strašidelných věcí The Sims 4. Jak postavit hororový dům #SpookyHouse

S vydáním katalogu»The Sims 4 Strašidelné věci„Vaši Simíci mohou pořádat své vlastní strašidelné večírky s kostýmy, dýňovými hlavami a ďábelskými dobrotami. Pojďme udělat párty ještě lepší tím, že postavíme #SpookyHouse of Horror pro vaše návštěvníky párty!

Skutečně strašidelné panství není jen dům pokrytý pavučinami (i když pavučiny by nebyly zbytečné). Potřebujete styl a vkus, a pokud nehrajete za rodinu Gothů, určitě by se vám mohly hodit nějaké tipy.

Katalog strašidelných věcí The Sims 4. Jak postavit hororový dům #SpookyHouse

Nejprve vytvořte dispozice strašidelného domu. Již máte několik obecných témat, která vám pomohou vybrat správnou cestu při vytváření zlověstného domu. Klikněte na tlačítko „Seřadit položky“. » v režimu Build pro rychlé zúžení výběru na obsah, který je vhodný pro strašidelný dům. Doporučuji seřadit podle stylu a zvolit styl Queen Anne. Použitím filtru si můžete vybrat z několika místností ve viktoriánském stylu a rychle postavit domov nebo kliknout na sekci Položky podle účelu a procházet širokou škálu jednotlivých položek podle tématu.

Připravte svůj domov na skvělou párty. Pro umocnění sváteční atmosféry odstraním z domu všechny židle a prázdný prostor využívám jako výdejnu jídla a nápojů. Umístěte barový pult, aby si hosté mohli vzít nápoje, nebo pokud máte katalog “Luxusní párty The Sims 4“, přidejte fontánku na pití. Než dorazí hosté, položte několik misek strašidelného cukroví, aby si Simíci mohli pamlsky uchopit sami. To je na chvíli rozptýlí, zatímco přidáte další lahodné pochoutky: sýrové oči, Spooky Cookies nebo nejnovější kulinářské mistrovské dílo, Zombie Cake.

Zajímavé:  Jak správně postavit dům v The Sims 4.

Vytvořte si stylový a strašidelný obývací pokoj! Obývací pokoj je místo, kde se hosté spíše stýkají, takže dobrý plánovač vždy přidá vše potřebné pro strašidelně zábavnou párty. Znovu klikněte na tlačítko „Seřadit položky“. » v konstrukčním režimu, ale tentokrát vyberte sekci «Sady» a kategorii «Creepy Things — Katalog». Nyní, když kliknete na tlačítko «Seřadit podle účelu», uvidíte všechny nové tématické položky zahrnuté v katalogu «The Sims 4 Strašidelné věci“, který bude potřeba k dekoraci. Různé židle, stoly a dekorativní předměty pomohou vytvořit prostředí, které lze popsat pouze jako „creepy shabby chic“.

Katalog strašidelných věcí The Sims 4. Jak postavit hororový dům #SpookyHouse

Sdílejte strašidelnou náladu se všemi svými sousedy. Najít adresář»Strašidelné věci“ pomocí třídění k zobrazení položek, které jsou ideální pro venkovní dekorace. Lampy Ghost nejen vypadají úžasně, ale mají také různé režimy, o kterých se ještě nebudete učit. Klikněte na barevný číselník a uvidíte, že každá barva má speciální režim, který dokonale odpovídá tématu dovolené. Můj oblíbený je Grave Light od Cheap Tricks, který obsahuje několik náhrobků, které září různými barvami a uvolňují mlhu. Pokud se rozhodnete jít do toho naplno, možná vyděsíte sousedy obrovským pavoukem lezoucím po domě. Jednoduše vyberte položku „Misunderstood Spider“ a před jejím umístěním několikrát stiskněte klávesu „]“ na klávesnici. Pár kliknutí a už máte smrtícího tvora, který vyděsí každého, kdo k vám přijde na návštěvu!

Je čas se bavit! Vyřezejte si dýňové hlavy! Kromě konzumace výše zmíněného jídla si hosté budou chtít dopřát i vyřezávání dýňových hlav. Umístěte několik strojů na vyřezávání dýňových hlav poblíž obývacího pokoje a ujistěte se, že uvolněte místo pro všechna řemesla. Hlavní věc je mít na paměti, že stroje musí být zdarma, jinak si ne všichni hosté budou moci užít vzrušující proces řezání. Simíci s mechanickou dovedností si budou moci ponechat všechny své vyřezávané dýňové hlavy, které se po umístění se zapálenou svíčkou stanou perfektní ozdobou.

Zajímavé:  Jak postavit dům v The Sims 4 za 5 minut.

S těmito tipy si můžete postavit ten nejděsivější dům hrůzy ve městě! Sdílejte své nejlepší výtvory v galerii s hashtagem #SpookyHouse, abyste předvedli své strašidelné estetické dovednosti, a my vaše oblíbené zvýrazníme později tento měsíc.

The Sims 4: Průvodce přežitím ve strašidelném domě

The Sims 4 Strašidelný dům

Ať už jste vytvořili ten nejděsivější strašidelný dům, jaký je v něm možný The Sims 4, zde je několik tipů, jak přežít 7 nocí… nebo dokonce celý život vašeho Simíka.

Projekt Strašidelný dům Bydliště je nový typ šarže představený s The Sims 4 Paranormální věci. V závislosti na vlastnostech, které jste si vybrali, může být život ve strašidelném domě docela problém.

The Sims 4 přízraky

Vytvoření strašidelného domu

Typ pozemku samozřejmě můžete jednoduše změnit na Obytný dům Strašidelný dům. Ale pokud chcete vytvořit ten nejděsivější dům ze všech, můžete použít svou fantazii a postavit nový dům, použít nějaký dům v galerii nebo jedno z temně vypadajících sídel, které již byly ve hře postaveny.

Možná, pokud máte Balíček upírů, budete rádi žít v mlhou pokryté zemi Zapomenutá dutina. Se svými mrtvými stromy, delšími nocemi, náhrobky a sousedy, kteří chtějí pít vaši krev, Zapomenutá dutina je to nejstrašidelnější místo, kde můžete začít své fantasmagorické dobrodružství.

The Sims 4 Forgotten Hollow

Vizuál bydlení v Zapomenutá dutina už přináší strašidelný pocit, ale to, co hru ztěžuje, jsou vlastnosti šarže. Protože jedna z nejzábavnějších věcí v The Sims dělá vašemu Simíkovi život těžší, můžete si vybrat 3 vlastnosti pro svůj pozemek. Pokud se podíváte na vlastnosti z minulých balíčků, najdete některé velmi zajímavé, jako:

 • Prokletí (Život ve městě): Zdá se, že spousta věcí se tu nedaří.
 • Gremlins (City Living): Hodně se tu věci lámou. Je to jako by tu byli malí skřeti, kteří v noci vycházejí a rozbíjejí věci…. Ale to je směšné, že?
 • Strašidelný (život ve městě): Z nějakého nevysvětlitelného důvodu tato partie přitahuje putující duchy!
 • Creepy Crawlies (Dobrodružství džungle): Zdá se, že se zde zabydleli nějací plíživí škůdci. Buďte připraveni, když zasáhnou, nikdy je neuvidíte přicházet!
 • Vampire Nexus (upíři): Temná prázdnota obaluje tuto partii vzhůru nohama. Oblast častěji navštěvují upíři.
Zajímavé:  Jak postavit skleník v The Sims 4.

Bydlení ve strašidelném domě

The Sims 4 vyděšení simíci

Přijdete do svého nového domu a přivítají vás výkřiky, které jako by z něj vycházely. Váš Simík dostane Scared nebo dokonce Vyděšený s podivnými jevy, jako je zhasínání světel a měnící se obrazy. Ale tady je pár tipů:

 • Konzolujte se navzájem: Pokud nežijete sami, dobrým tipem je udělat jednu sim konzoli druhou. V opačném případě bude dělat věci docela těžké, protože Simíci jsou vyděšení.
 • Dávej pozor: Najednou se může objevit prokletý předmět. nebo možná někde může začít požár. Musíte být připraveni zbavit se předmětu nebo problému. Většina problémů však není tak nebezpečná jako požár.
 • Odemkněte vlastnost odměny za statečnost: Za každou noc v Haunted House sbíráte body do obchodu s odměnami. S 8.000 XNUMX body, ve skutečnosti nic levného, ​​odemknete vlastnost Brave a budete se méně bát svého okolí. Odvážná vlastnost je také nutností pro kariéru paranormálního vyšetřovatele.
 • Zvyšte úroveň střední dovednosti: Za použití Tabulka relací, vylepšit Střední dovednost a pokuste se vyčistit dům od zlých entit a ověřit si, jak jsou na vás naštvaní.
 • Koupit/vyrobit posvátné svíčky: Ačkoli Sacred Candles nevypadají vůbec tak posvátně, můžete si sadu 3 kusů koupit za 500 bodů v Reward Store. Někdy za sebou přízraky zanechávají vosk wraithů, můžete ho také použít k výrobě posvátných svíček. S nimi ve vašem domě se váš Simík už nebude tolik bát.
 • Promluvte si s Guidrym: Druhou noc ve vašem strašidelném domě vás navštíví Guidry, duch. S radostí odpoví na vaše otázky a dá vám několik tipů a dokonce i objektů, jak se vypořádat se vším, co se děje.

Vypořádat se s mírností

Pokud je duchovní klid ve vašem domě na nejnižší možné úrovni, přivítá vás nepříliš přátelská návštěva Temperance, Poltergeist. Je naštvaná, může být agresivní, když s ní komunikujete a chcete rozbít celý váš dům.

Zajímavé:  Jak nastavit importér pirátských zásobníků Sims 4.

Pokud máte Střední dovednost úrovně alespoň 3, můžete rychle přivolat Bonehilda zatímco druhý Sim odvádí pozornost Střídmost. Bonehilda vám může opravdu pomoci zbavit se Střídmost ale pokud není na výběr, můžete se zeptat Guidry pro pomoc. Když mu řeknete, že se objevilo něco hrozného, ​​dá vám a Bizarní idol. Temperance se těch idolů strašně bojí.

Užijte si tento kousek? Nezapomeňte se podělit o naši práci pomocí tlačítek níže. Také nás určitě sledujte
na Twitteru a získejte nejnovější herní zprávy přímo do svého kanálu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»