Přírůstky

Jak přidat pirátský doplněk k licencovaným Sims 4

Pomocí tohoto nástroje můžete odemknout DLC pro vaši legální hru. Některá DLC vyžadují další soubory. Nebudete si je moci stáhnout prostřednictvím aplikace Origin/EA/Steam (pokud si je skutečně nekoupíte), musíte použít níže uvedené odkazy!

EA DLC Unlocker v2

(Windows a Linux; Origin a aplikace EA)

 • Odblokování DLC
 • obcházení regionálních zámků pro herní jazyky

Ke stažení

(Pokud se nemůžete dostat na rentry.co — zkuste místo toho rentry.org. Pokud jej stále nemůžete otevřít, zkuste použít nějakou VPN.)

Návod k instalaci:

 1. Stáhněte a extrahujte EA DLC Unlocker. (Zvláštní poznámka pro hráče Sims, protože vygooglit „jak extrahovat 7z soubor“ je pro některé z vás příliš těžké – nainstalujte si 7-zip nebo WinRAR, klikněte pravým tlačítkem na stažený soubor a vyberte „Extrahovat zde“. V závislosti na vašich možnostech to může být v podnabídce „7-zip“ nebo „WinRAR“.)
 2. Spusťte setup.bat. (Zvláštní poznámka pro hráče Sims, protože už mě nebaví poslouchat „ale jak spustím soubor setup.bat?“ – stejným způsobem, jakým spouštíte jakýkoli program nebo hru na vašem PC – dvojitým kliknutím na něj.)
 3. Vyberte «Instalovat» pro instalaci Unlocker. Skript automaticky zjistí, zda máte nainstalovanou aplikaci EA nebo Origin. Pokud máte obojí, detekuje pouze aplikaci EA a hra spuštěná z Originu nebude mít odemčená DLC! Pokud k tomu dojde, přeinstalujte Origin a spusťte skript znovu nebo použijte pokyny k ruční instalaci v souboru readme.
 4. Vyberte „Přidat/aktualizovat konfiguraci hry“ a vyberte hru.
 5. V případě potřeby si stáhněte soubory DLC – viz odkazy níže. (Zvláštní poznámka pro hráče Sims – ANO, potřebujete soubory DLC. DLC Unlocker nic nestahuje.)
Zajímavé:  Jak spouštět doplňky v hattabu pirátských sims 4.

Pokud vaše DLC náhle přestanou fungovat – je to proto, že aplikace EA aktualizovala a odstranila DLC Unlocker. Jednoduše jej tedy nainstalujte znovu.

Na Linuxu je jediný rozdíl v tom, že spouštíte setup_linux.sh (zkuste na něj dvakrát kliknout – pokud to nefunguje, spusťte jej z terminálu) a pokud máte více prefixů wine/proton s nainstalovanou aplikací EA – vyberete si, který chcete použití. Poté získáte stejnou nabídku jako ve Windows, takže postupujte podle pokynů výše od druhého kroku forwrads.

Pokyny k odinstalaci:

 1. Spusťte setup.bat.
 2. Vyberte «Odinstalovat».

Aktualizace a nová DLC:

Když hra dostane nové DLC, zkontrolujte, zda jsem ho přidal do Unlockeru. V druhém příspěvku vlákna CS RIN je seznam změn. Pokud se jedná o DLC pro The Sims 4, konfigurace hry by se měla automaticky aktualizovat, když restartujete aplikaci Origin/EA. Pokud se jedná o DLC pro jinou hru – stáhněte si znovu Unlocker a znovu přidejte konfiguraci hry. Automatické aktualizace konfigurace můžete povolit/zakázat v souboru config.ini.

Bez ohledu na to, pro jakou hru je určena – zkontrolujte, zda nepotřebujete stáhnout soubory DLC. Pro The Sims 4 vyžaduje každý balíček a sada soubory DLC.

Když hra dostane novou aktualizaci – stačí ji aktualizovat. Není třeba se dotýkat Unlockeru.
Když Origin dostane novou aktualizaci – stačí ji aktualizovat. Není třeba se dotýkat Unlockeru.
Když aplikace EA získá novou aktualizaci – aktualizujte ji a znovu nainstalujte Unlocker.

Obrovské díky acidicoale za pomoc s Unlockerem!
Pokyny k ruční instalaci naleznete v souboru readme.
Pro hry na Steamu — pokud je na stránce obchodu Steam uvedeno „Incorporates 3rd-party DRM: EA online aktivation and EA app software and use background“ — tento DLC Unlocker bude fungovat. Pokud to neříká — pak to nebude fungovat.

Zajímavé:  Jak získat přírůstek zvířátka v Sims 4.

Pracovat s/Odkazy ke stažení DLC:

  V základní hře Cities: Skylines chybí zvukové soubory pro DLC Concerts a DLC pro rozhlasové stanice; odemyká:
  Deluxe Upgrade Pack, 10 DLC (Po setmění, Campus, Zelená města, Industries, Hromadná doprava, Přírodní katastrofy, Parklife, Pearls From the East, Snowfall, Sunset Harbor), 1 mini-DLC (Koncerty), 9 rozhlasových stanic (All That Jazz, Campus Rock, Coast to Coast, Country Road, Deep Focus, Downtown, Relaxace, Rock City, Synthetic Dawn), 6 balíčků pro tvorbu obsahu (Art Deco, European Suburbia, High-Tech Buildings, Modern City, Modern Japan, University City )
  Probuzené DLC (vyžaduje další soubory), doplňky z limitované edice (Witness the Truth, First Contact), vylepšení kapacity bota, balíček osobnosti bota, sada Tau Volantis Survival Kit (akcelerátor bot, balíček Tundra Recon, balíček Marauder, balíček Sharpshooter), EG-900 Propagační zbraně SMG, Enervator, Slim Jim (Broadbow Arc Cutter, Skewer, EL1 Rapido)
  Bonusy za předobjednávku, bonusy za včasnou předobjednávku, bonusy Champions Edition
  Trhliny, Poslední podzim, Na hraně
  Předobjednávkový bonus (Seneca & Ravenwest Double Pack), Deluxe bonus (Voltz Pack), Mechanic Pass, 4 potenciální budoucí DLC
  Balíček oblečení pro hráče, balíček oblečení pro NPC, plavky
  Bonusy z limitované edice, 3 předobjednávkové bonusy (Strike, Speed ​​​​a Power Pack), 4 hlavní DLC (Ultimate Speed, Terminal Velocity, Movie Legends a NFS Heroes Pack), promo auto Slim Jim (Dodge Charger SRT8), prémiová modifikace Odemknout (Pro Mods pro každé auto ve hře)
  Klan hada, draka, koně, krakena, býka, rysa, veverky
  Rozšíření CoT, Launch Arcology — bonus za předobjednávku CoT, balíček Červeného kříže, sada progresivního pojištění, sady 3 měst, sada zábavního parku, balíček vzducholodí a bezplatná DLC s uzamčením regionu
  Deluxe bonusy, TS3 bonusy, rodinný portrét, Grim’s Ghoulish Guitar, všechna DLC (otevřete odkaz pro úplný seznam)
  Investigator Pack, Merciful Madness, Chicago Organ Grinder, Worshipers of the Necronomicon, Experience Boost
  Speciální sada pro zaměstnance CREO, Procházka parkem, Hodný, zlý a rozšířený
  2 DLC (War Child Charity, The Little Ones), 3 příběhy (Fathers Promise, The Last Broadcast, Fading Embers)
Zajímavé:  Jak nainstalovat doplňky v The Sims 4 City Living.

EA DLC Unlocker pro Mac

(pouze Mac; pouze aplikace EA)

Říkám tomu DLC Unlocker, ale je to blíže k prasknutí. Vaše hra nebude používat stejný účet jako přihlášený do aplikace EA. Ve skutečnosti se aplikace EA používá pouze ke spuštění hry. Poté se hra připojí k mému emulátoru Origin, jako by byla cracknutá. Chcete-li se připojit ke galerii The Sims 4, musíte spustit DLC Unlocker online a poté postupovat podle pokynů. Toto není nativní aplikace pro Mac. Je to obal Wineskin, na kterém běží můj emulátor Origin.

Ke stažení

Návod k použití:

 1. Stáhněte a rozbalte archiv ZIP — použijte výchozí nástroj pro extrakci, extrahujte dvojitým kliknutím na archiv ZIP.
 2. V případě potřeby si stáhněte soubory DLC – viz odkazy výše. (Zvláštní poznámka pro hráče Sims – ANO, potřebujete soubory DLC. DLC Unlocker nic nestahuje.)
 3. Ukončit/Ukončit aplikaci EA. Zavření okna není totéž.
 4. Spusťte obal Wineskin (aplikace nástrojů anadius).
 5. Klikněte na „Spustit DLC Unlocker pro“.
 6. Spusťte aplikaci EA.
 7. Spusťte hru.

Co dělat, když nejsou odemčena nová DLC (The Sims 4):

Tento DLC Unlocker používá stejnou konfiguraci emulátoru jako můj crack pro The Sims 4. A protože hra nikdy nekomunikuje s aplikací EA – přidávám všechna ID DLC, o kterých vím, dokonce i ta pro budoucí DLC. To znamená, že bude ještě dlouho trvat, než se vám to stane. Nejjednodušší způsob, jak to opravit, je znovu stáhnout obal. A pokud nechcete tolik stahovat znovu — spusťte obal a klikněte na „Otevřít složku s nástroji“. Poté přejděte na „DLC Unlocker“ a poté na „The Sims 4“. V této složce musíte nahradit soubor „anadius.cfg“. Nejnovější seženete z mého cracku, který najdete zde.

Zajímavé:  Jak přidat doplněk ročních období do Sims 4.

Origin DLC Unlocker v1

(Windows a Mac; pouze Origin)

Starší verze Unlockeru. Stále zachováno, protože to je jediný způsob, jak mohou hráči Mac hrát nativní verzi s pirátskými DLC.

Ke stažení

Návod k instalaci:

 1. Stáhněte a extrahujte Origin DLC Unlocker.
 2. Exit/Quit Origin. Zavření okna není totéž.
 3. Spusťte fix OriginClient.command (Mac)/fix libeay32.bat (Windows). (Zvláštní poznámka pro hráče Sims – stačí na něj dvakrát kliknout. )
  (Mac) Pokud se zobrazí chyba oznamující, že soubor pochází od neidentifikovaného vývojáře – klikněte na soubor pravým tlačítkem a vyberte „Otevřít“.
  (Mac) Pokud se zobrazí chyba oznamující, že nemáte příslušná přístupová oprávnění – udělejte soubor skriptu spustitelný.
 4. Spusťte add fake entitlements.command (Mac)/add fake entitlements.bat (Windows) a udělejte, co říká.
 5. V případě potřeby si stáhněte soubory DLC – viz odkazy výše. (Zvláštní poznámka pro hráče Sims – ANO, potřebujete soubory DLC. DLC Unlocker nic nestahuje.)

Pokyny k odinstalaci:

 1. Spusťte delete entitlements.command (Mac)/ delete entitlements.bat (Windows).
 2. Znovu si stáhněte aplikaci Origin (Mac)/přeinstalujte Origin (Windows).

Aktualizace a nová DLC:

Když hra dostane nové DLC, zkontrolujte, zda jsem ho přidal do Unlockeru. V druhém příspěvku vlákna CS RIN je seznam změn. Redownload Unlocker a opakujte krok 3. Poté zkontrolujte, zda potřebujete stáhnout soubory DLC. Pro The Sims 4 vyžaduje každý balíček a sada soubory DLC.

Když hra dostane novou aktualizaci – stačí ji aktualizovat. Není třeba se dotýkat Unlockeru.
Když Origin získá novou aktualizaci – aktualizujte ji a opakujte krok 2.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»