Přírůstky

Které rozšíření Sims 4 obsahuje auta?

The Sims 4 auta: 3 snadné způsoby, jak se svézt snů!

průvodce sims 4 auta

Takže se ptáte, jak získat auta v The Sims 4?

Chtěli jste někdy vidět svého Simíka vlastnit elegantní kabriolet nebo třeba historický Mustang? I když řízení není ve hře možnost (nebo ano?), stále můžete přidat vážnou přitažlivost do sídla vašeho Simíka s auty Sims 4. Ať už jste ve hře nováček nebo ostřílený hráč, tento článek je vaším nejlepším průvodcem, jak do Sims 4 přidat své vysněné vozidlo.

Jistě, váš Simík nebude moci zajet do obchodu s potravinami nebo se vydat na malebnou prohlídku okolí, ale tato auta Sims 4 mohou skvěle posloužit jako ukázka životního stylu vašeho Simíka. Začneme jednoduchými kroky a přejdeme dále k praktičtějším možnostem, ale v každém případě najdete způsob, jak ze svého Simíka udělat hlavní téma sousedství. Takže Simmersi, zapněte si pásy a vyrážíme na cestu!

Zajímavé:  Které rozšíření Sims 4 má děti.

Obsah

Metoda #1: Přidání aut jako dekorativních předmětů

Jak víte, Sims 4 vám nedovolí řídit auta, ale umožní vám je zahrnout jako dekorativní předměty do vašich staveb. Existuje malý šikovný trik, jak to udělat, aniž byste museli používat cheaty nebo mody. Aniž bychom měli co dělat, pojďme si rozebrat základní metodu přidávání aut do majetku vašeho Simíka.

Krok 1: Přejděte na Dekorace

Sims 4 Dekorace Tab

Nejprve přejděte do režimu stavění kliknutím na ikonu kladiva a klíče nebo jednoduše stiskněte F2 na vaší klávesnici. Jakmile jste v režimu sestavení, přejděte do ozdoby tab. Zde najdete spoustu skvělých předmětů, kterými můžete ozdobit domov vašeho Simíka, včetně aut.

Krok 2: Najděte miniaturní modely aut

Na kartě Dekorace klikněte na sochy a tam je najdete. Chcete-li tento proces urychlit, zadejte do vyhledávacího pole „auto“ a najdete několik miniaturních modelů aut Sims 4. Tyto malé modely slouží jako základna pro vaše auta Sims 4.

Miniaturní auta Sims 4

Krok 3: Velikost!

Auto Sims 4

Jakmile si vyberete své miniaturní auto, je čas udělat ho v životní velikosti. Chcete-li to provést, klikněte na auto a použijte závorkové klíče [ a ] ​​na klávesnici a upravte ji na požadovanou velikost. Voila, máte auto Sims 4 bez použití cheatů nebo modů! I když je to pro vás příliš jednoduché, další způsob by vám mohl lépe vyhovovat.

Potřebujete další pomoc nebo jste uživatelem Xbox/PS? Podívejte se na našeho úplného průvodce Jak změnit velikost objektů v The Sims 4!

Metoda #2: Odemkněte auta Hidden Sims 4 pomocí cheatů

Pro ty z vás, kteří hledají něco trochu chladnějšího a jedinečnějšího, budou cheaty vaším nejlepším přítelem. Pomocí cheatů můžete odemknout různé vozy Sims 4, které nejsou snadno dostupné v katalogu sestavení. Součástí aut najdete spoustu dalších skvělých věcí, takže se pojďme ponořit hlouběji do toho, jak získat přístup k tomuto tajnému katalogu!

Zajímavé:  Jak se připojit k doplňkům v Sims 4.

Krok 1: Otevřete Cheat Console

Úplně první věc, kterou musíte udělat, je otevřít cheat konzoli. Toto je brána k odemykání různých skrytých předmětů ve hře. Chcete-li konzolu otevřít, stiskněte Ctrl + Shift + C na vaší klávesnici. V horní části obrazovky se objeví malé textové pole, které slouží jako místo pro zadávání vašich cheatů.

Konzole pro cheaty Sims 4

Krok 2: Zadejte cheat kód

V cheatové konzoli nejprve zadejte cheat testy jsou pravdivé, to umožní naše cheaty. Dalším krokem je vstup do druhého cheatu bb. showhiddenobjects a stiskněte enter. Tento cheat odemkne řadu skrytých předmětů v režimu stavění, ale abychom se dostali k tajným vozům Sims 4, musíme zadat ještě jeden cheat. Poslední cheat, do kterého byste měli vstoupit, je bb. showliveeditobjects a voila, vaše auta by teď měla být vidět.

Cheat na auta Sims 4

Krok 3: Vyhledejte Debug

Ladění Sims 4

Jakmile cheat aktivujete, vraťte se do něj Režim sestavení. Tentokrát pouze do vyhledávacího pole nahoře zadejte ladit. Toto klíčové slovo odhalí seznam položek, které byly dříve skryty vašemu pohledu v katalogu sestavení.

Krok 4: Najděte své dokonalé auto pro Sims 4

Auta Sims 4

Po zadání ladit, všimnete si, že menu je nyní zaplaveno hromadou nových položek, včetně široké škály vozů Sims 4. Až budete s prozkoumáváním nově přidaných položek hotovi, procházejte tento seznam dolů, dokud nenajdete své dokonalé auto. Jediné, co zbývá udělat, je umístit ji na svůj pozemek a přimět sousedy Simíka závidět!

Myslíte si, že je hra zábavnější s cheaty? No, je toho víc, odkud to přišlo! Podívejte se na náš základní seznam cheatů na Sims 4!

Metoda č. 3: Rozšiřte svou sbírku vozidel pomocí The Sims 4 Cars Mod

Tyto způsoby jsou dobrým rychlým trikem, jak získat auta v Sims 4, ale nedají se řídit, že? Pokud vás přepadne nostalgie ohledně funkce pohonu z předchozích her Sims, máme něco, co vás rozveselí. Pokud jste ještě neslyšeli o Sims 4 Car Mod od Dark Gaia, je to mod, který promění nostalgii ve skutečnost. S tímto modem mohou vaši Simíci skutečně vlastnit a řídit auta na svých pozemcích, čímž efektivně oživují auta Sims 4! Jo, a zmínili jsme se, že je kompatibilní se základní hrou?

Zajímavé:  Jak si vybrat doplňky pro The Sims 4.

Vlastnosti automobilového modu Sims 4

Sims 4 Car mod

Mod představuje pět různých řiditelných vozů Sims 4, z nichž každé nabízí své vlastní jedinečné výhody. Vozy jsou umístěny pod „Koníčky a aktivity > Různé“ ve funkčním režimu a “Venku > Aktivity“ v režimu Pokoj. Pokud jde o umístění, můžete tato auta umístit kdekoli na svém pozemku, pokud na ně vaši Simíci dosáhnou.

Chcete-li se projet, stačí kliknout na auto a zvolit „Jet do. “. Když se váš Simík přiblíží k autu, objeví se obrazovka s mapou, kde si vyberete cíl. Tím to ale nekončí, příjezd do zvolené destinace dává vašemu Simíkovi emocionální náladu „Cestováno ve stylu“ +3. Tyto emoce však závisí na autě, které používáte.

Možnosti auta, ceny a emoce

Sims 4 Car Mods

V kolekci vozidel Sims 4 Car Mod najdete následující:

 • Smoogo Minima: Nejdostupnější varianta za 10,000 XNUMX §, jízda v tomto autě zanechá vašeho Simíka hravou náladu.
 • Smord P328: O něco dražší, toto auto stojí §12,500 XNUMX a poskytuje vašemu Simíkovi Focused moodlet.
 • Vůz Tofunda: S cenou 15,000 XNUMX §, jízda v tomto autě dodá vašemu Simíkovi náladu s energií.
 • Vornský hřebec: Pro ty, kteří hledají romantiku, toto auto přijde na §17,500 XNUMX a odmění vašeho Simíka Flirty moodlet.
 • Bwan Speedster YL: Prémiová varianta stojí §20,000 XNUMX a zanechá vašeho Simíka sebevědomou náladu.

Mnoho dalších Sims 4 Car CC již brzy!

Automobiloví nadšenci, připoutejte se! Milovaný Max20 pracuje na něčem speciálním v garáži! Již brzy můžeme očekávat plnohodnotný automobilový zakázkový obsah, který nebude pouhým doplňkem, ale spíše závanem života ve světě Sims. Ačkoli tvůrce připouští, že první verze má určité zvláštnosti, konečný model ještě nebyl vydán.

Zajímavé:  Jak zakoupit doplněk pro The Sims 4.

Pro ty, kteří jsou zvědaví na vývojový proces, Max20 zveřejnil na svém Twitteru snímek obrazovky o CC v práci.

Max20Sims 4 Car CCPrvní pohled do vývoje Car CC společnosti Max20!

Tvůrce také sdělil, že pracují na dalších objektech v této sadě Sims 4 Cars CC. Včetně garážových vrat, několika typů parkovacích míst a různých garážových dekorací!

Jak nainstalovat tento ovladatelný automobilový modul Sims 4

Instalace tohoto modu probíhá stejným postupem jako u většiny ostatních modů. Budete si muset stáhnout soubor modu a přenést balíček .zip/.balík do složky Mods v Sims 4. Nezapomeňte v nastavení hry povolit mody, abyste zajistili, že se auta objeví ve vaší hře.

Přidáním tohoto modu do své hry Sims 4 budete moci projíždět kolem aut jako dekorativních kousků se svým plně funkčním a řiditelným autem Sims 4. Pokud vám v The Sims 4 chyběla funkce řízení, tento mod je vaší bránou k silnějšímu hernímu zážitku.

Víme, že začít s mody nebo dokonce přidat tento do vaší obrovské sbírky může být trochu ohromující. Proto jsme našli šikovné malé řešení, podívejte se na náš Sims 4 Mod a průvodce CC Manager!

ikona stahování

The Sims 4 Car Mod je k dispozici ke stažení na Mod The Sims ZDARMA.

Dodejte svým vozům Sims 4 poslední úpravy

Přidání těchto vozů Sims 4 nemusí být plnohodnotným zážitkem z jízdy, na který jsme zvyklí, ale rozhodně přináší další vrstvu realismu a vzrušení, kterou potřebujeme. Od veteránů až po moderní sportovní vozy, s těmito kreativními řešeními bude váš Simík moci ukázat svou lásku k silnici. Ať už jde o základní možnosti sestavení, skryté drahokamy odemčené pomocí cheatů nebo ještě pokročilejší s mody.

Nyní, když jste umístili své vozy Sims 4, proč to neokořenit vytvořením příjezdové cesty nebo garáže, abyste mohli zarámovat své nové vysněné vozidlo? Můžete použít různé položky pro režim stavění, jako je terénní barva na asfalt, nářadí na zeď a střechu do garáže a pro trochu extra vkusu můžete přidat nějaké dekorativní rostliny.

Zajímavé:  Jak dát doplněk Sims 4 příteli.

Pokud se chystáte udělat právě to, nemůžete si nechat ujít tento modul Funkční garážová vrata pro The Sims 4!

The Sims 4 Auta - Garážová vrata Mod

Je tedy váš Simík takový, že vlastní honosné sportovní auto, běžné auto nebo ekologické vozidlo? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Jak koupit auto v SIMS 4

V SIMS 4 nemají hráči možnost používat auta a jiná vozidla k zamýšlenému účelu. Herní mapa v The Sims je rozdělena do samostatných lokací. V nativní verzi hry Simíci cestují pěšky.

Zkušení hráči vědí, jak koupit auto v SIMS 4 a použít auto jako dekoraci.

Auta v The Sims 4 jsou dekorativním prvkem

Na internetu najdete mody, které Simíkům přidávají funkční auta – auta nemají animace, ale vozidla ovlivňují hru. Uživatelé například obdrží negativní hodnocení z hlediska ochrany životního prostředí za řízení auta s benzínovým nebo naftovým motorem.

Doporučujeme hrát pouze v prověřených legálních sázkových kancelářích a sestavili jsme pro vás výběr těch nejlepších sázkových bonusů, abyste mohli začít hrát a vyhrávat!

Příprava na nákup auta v SIMS 4

Ve standardní verzi hry není možnost zakoupit auto — hráč si může koupit hračku pro děti. Postavička za hračku zaplatí malou částku, například model Midnight Raven stojí 405 Simoleonů.

Nákup autíčka v The Sims 4

Uživatelé si před nákupem auta postaví dekorativní garáž:

 1. Přejděte do konstrukčního režimu – vyberte obrázek kladiva a krumpáče, stiskněte klávesu „F2“.
 2. Vyberte si stěnu domu orientovanou do ulice bez oken.
 3. Přejděte do kategorie tapet „Siding“, vyberte bílou „Simple Siding“, vizuálně podobnou roletovým vratům.
 4. Umístěte obklad na zeď.
 5. Umístěte 2 sloupy na obě strany garážové „brány“.

Dekorativní garáž a auto ve hře Sims 4

V upravené verzi si hráči postaví pro auto garáž, ve které mohou auto zaparkovat.

Ve hře si můžete postavit garáž, ve které budete parkovat auta

Doporučujeme hrát pouze v legálních ruských sázkových kancelářích, proto vám doporučujeme stáhnout si aplikaci Betboom pro Android.

Zajímavé:  Jak najít doplňky v The Sims 4.

Přehled financí postavy: aktuální zůstatek, zdroje příjmů

Postavy vydělávají peníze na nákup věcí a hraček.

Způsoby, jak vydělat peníze v SIMS 4:

 • práce na částečný úvazek,
 • zaměstnání na plný úvazek,
 • vydělávat peníze koníčkem,
 • účast v loteriích a losováních,
 • hraní na hudební nástroj.

Na začátku hry uživatel obdrží 20000 XNUMX Simoleonů, koupí pozemek a zařídí bydlení.

Výběr vozu v SIMS 4

Fanoušek hry najde několik autíček, která lze použít jako dekoraci: svalové auto, retro auto, dodávku nebo pickup.

Zkušení hráči přidávají auta do hry pomocí cheatů — do konzole zadávají kombinaci, která se volá pomocí kláves „Ctrl“ + „Shift“ + „C“.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»