Přírůstky

Jak vytvořit vlastní doplňky do Sims 4

Create A Mod – Programy pro Modding vám připraví programy, které potřebujete pro nadcházející tutoriály v této sérii. Tento tutoriál bude ne ukázat, jak je používat. Programy pro modding vám pouze ukáže, jak je stáhnout (pro ty, kteří jsou v něm noví) a nastavit je. Takže, pojďme začít!

10/2/19 Pozn – Mějte prosím na paměti, že tyto výukové programy se mohou změnit kvůli změnám v programech. Snímky obrazovky a dokonce i pokyny se mohou změnit. Sekce Notepad++ byla aktualizována, aby odrážela tyto změny.

Ne vždy o změnách vím, protože tyto programy již mám nainstalované a pro aktualizaci výukových programů je musím odinstalovat/znovu nainstalovat. Takže pokud jste kvůli těmto změnám uvízli, kontaktujte mě prosím, můj e-mail je ve spodní části příspěvku.

studio sims 4

Většina těchto výukových programů používá Sims 4 Studio. Dávám přednost Sims 4 Studio, protože má téměř vše, co potřebujete k vytvoření Mods/CC v jednom programu.

 1. Klikněte na odkaz výše, poté se zaregistrujte (v případě potřeby) a přihlaste se.
 2. Klikněte na Stáhnout Sims 4 Studio – Otevřít beta verzi.

Poznámka – Komunitou testovaná verze nebyla k dispozici v době, kdy jsem psal tuto příručku, jakmile bude, můžete použít kteroukoli z nich. Bez ohledu na to jsem vždy používal Beta a neměl jsem žádné problémy.

 1. Nyní klikněte na odkaz, který říká studio sims 4 číslo verze (název) — Otevřená beta, jak je znázorněno níže (číslo/název verze se změní, jak bude přijímat aktualizace):
Zajímavé:  Jak zjistit, o který doplněk se jedná v The Sims 4.

  Přejděte dolů a klikněte na tlačítko Instalační odkaz ke stažení:

 1. Po dokončení stahování vyhledejte, kam jste jej stáhli v počítači, a poklepejte na ikonu.
 2. Projděte procesem instalace a vyberte požadovaná nastavení.
 3. Po dokončení instalace zaškrtněte Spusťte Sims 4 Studio, poté klepněte na tlačítko Dokončit.
 4. Nyní, když je otevřeno, klikněte na Nastavení v levém horním rohu:
 5. Vložte svůj VLASTNÍ jedinečné uživatelské jméno.

WinMerge

Ke kontrole, zda jsou vaše mody kompatibilní s novými záplatami, budete potřebovat WinMerge. Je to nutné pro Porovnání TS4 XML které nainstalujeme jako další.

  Klikněte na odkaz výše a poté klikněte na Stáhnout nyní! knoflík. Objeví se další okno (nebo karta) a automaticky se stáhne.


  1. klikněte Ok a zavřít. WinMerge je připraven!

Porovnání TS4 XML

TS4 XML Compare vám pomůže aktualizovat všechny mody, které se stanou nekompatibilními s opravou, porovnáním staré verze s novou verzí. Je to skvělá úspora času.

  Klikněte na odkaz výše a poté klikněte na soubory a klikněte na TS4 XML Compare.rar jak je uvedeno níže:

Notepad + +

 1. Klikněte na odkaz výše a poté klikněte na download a poté kliknutím na 32bitový nebo 64bitový instalační program stáhněte:
 2. Najděte v počítači, kam jste jej stáhli, a poté na něj dvakrát klikněte.
 3. Projděte procesem instalace a vyberte požadovaná nastavení. Pokud si nejste jisti, co vybrat, nechte je tak, jak jsou, a stiskněte další.
 4. Po instalaci klikněte Dokončit.

Obecné otázky týkající se vytváření modů

V tomto tématu můžete diskutovat o určitých problémech týkajících se procesu vytváření modů a návodů na mody. Pokuste se správně formulovat své otázky a jasně popsat problém, který se objevil. Při použití lekcí a dalších materiálů ze zdrojů třetích stran nezapomeňte uvést zdroj.

Zajímavé:  Doplňkový balíček The Sims 4.

psiik

Ověřeno
Zprávy 62 Úspěchy 65 Ocenění 0
Řekněte mi, existují nějaké lekce o vytváření lomů pro The Sims 3?

GuruSam

Tech. Podpěra, podpora

Správce
Zprávy 4.159 Úspěchy 1.290 Ocenění 1.730
psi ano Chcete-li zobrazit skrytý text, přihlaste se nebo zaregistrujte. v angličtině.

galaxie

pravidelný
Zprávy 4.598 Úspěchy 720 Ocenění 1.326

Nevíte někdo, jaký zdroj upravuje mod pro počet členů v klubech? Nebo je to napsané? Bohužel, nejsem dobrý s pythonem a ještě jsem ani nezačal s modováním v Sims 4. Ani nevím o nástrojích, které existují. Proto se ptám, jestli už někdo něco zkoušel a ví.

Genius2222

ПоР»ÑŒÐ · овРn, Ðμл Noe
Zprávy 4 Úspěchy 10 Ocenění 0

Napíšu to sem. Existuje mnoho otázek) Doufám, že můžete pomoci. Tady jsem, prohlížím všechna vaše fóra, sakra! Proč? Opravdu tam není touha změnit hru hlouběji? Například po 2 hodinách trápení jsem v Sims 4 nahradil logo v hlavním menu. Je to prostě hezké. Hra je řemeslná — to je plus. Dobře, vlastně. Kopání a hrabat se v Sims 4 je tedy obtížné. Pokud chcete vše zásadně změnit, pyo soubory jsou v cestě — mám Win XP, přejdu na 7 a budu se v tom šťourat. Přešlo na Sims 2 — nejotevřenější podle recenzí. Zabil noc, ale nahradil hudbu, opět logo a úvodní obrazovku. Otázka se stala naléhavou. Ani Google nepomáhá a pochybuji, že mi odpovíte. Ale zkusím to, protože nejsou žádné možnosti. Mám tedy úvodní obrazovku, prostřední část se nemění, protože je animovaná. (nakládací lišta, pruhy). A pak jsem do toho skočil, jestli mi předtím pomohl Google, teď mi pomáhá i on. Rád bych vypíchl animaci, pokud jsem správně odhadl, je v souborech s příponou UI. Na internetu jsem zjistil, že se jedná o uživatelské rozhraní, jsem na správné cestě a po filtrování podle názvu (nebo skupiny) na tom nezáleží, vybral jsem asi tucet souborů zapojených do spořiče obrazovky. Máte nějaké nápady a znalosti, jak si pohrát s animacemi s příponou UI?
PS Měli bychom přidat do průvodce, jak změnit logo, k tomu potřebujete editor balíčků Sims 4 a Paint.NET. Pokud budete mít zájem, sdělím vám název souboru.

Zajímavé:  Kolik váží The Sims 4 se všemi doplňky.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»