Přírůstky

Jak připojit rozšířenou univerzitu Sims 4

Sims 4 na univerzitě

Systémové požadavky
OS: Windows XP SP3 / Vista / 7 / 8 / 10
Procesor: 1,8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ nebo lepší
Paměť: 2 GB
Video: Karta: NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 nebo lepší
DirectX: 9.0c
Místo na disku: 35 GB

Mezi fanoušky The Simpsons 4 byla spousta kontroverzí ohledně absence nejdůležitějšího a nejživějšího období v procesu dospívání. Právě to období, kdy začíná to nejbláznivější období, kdy se zdáte být dospělí, ale stále dětsky důvěřiví. V této době se vám zdá, že můžete dělat úplně cokoliv a noční život vás pohltí naplno. Ten čas, kdy se pestré večírky až do rána střídají s přípravou na sezení. Stručně řečeno, studentský život chyběl. Proto tvůrci této série her vytvořili stejný doplněk s názvem Sims 4 At the University. V této hře budete mít příležitost dát svým postavám vyšší vzdělání a také si naplno užít všechny výhody a nevýhody studentského života.

Na začátku hry dostanete na výběr univerzitu, kterou by vaše postava chtěla navštěvovat. Vývojáři poskytli výběr ze dvou zcela odlišných vysokých škol. První je historická University of Britchester a druhá je Foxbury Institute of Modernity. Pokud mluvíme o první provozovně, je to stará budova v gotickém stylu, jako by odpovídala názvu. U druhé možnosti je ale situace zcela opačná. Budova Foxbury má modernější design. Tato univerzita vyučuje ty vědy, které jsou v moderním světě žádané. To zahrnuje programování, vytváření robotů a mnoho dalšího. Pro vaši postavu se otevře velké množství vyhlídek.
Kromě vzdělávací instituce si budete muset vybrat i místo, kde budete bydlet. Můžete zůstat v kampusu nebo odejít z kampusu a na kole do kampusu každý den. To do hry přidá jasné barvy a emoce. Už se těšíte, až se ponoříte do studentského života? Pak rychle přejděte na náš herní portál a stáhněte si zdarma torrent Sims 4 At the University do svého PC.

Zajímavé:  Jak spustit doplněk pro The Sims 4.

Жилье
Po přijetí na vámi vybranou univerzitu si budete muset začít vybírat bydlení. Jak bylo uvedeno výše, můžete bydlet na koleji nebo si pronajmout byt mimo areál. Na koleji budete mít k dispozici společenskou místnost pro studenty. Každý se tam může shromáždit a dělat, co chce. Zde se konají všechny hlučné a zábavné studentské večírky. Ale proč to říkat, sami chápete, že život v hostelu je mnohem zajímavější a jasnější. Má to ale jednu podstatnou nevýhodu. V takovém hluku a zmatku je velmi těžké studovat a připravovat se. Ale to nevadí, můžete jít do knihovny a dělat si domácí úkoly nebo se připravovat na zkoušky. Už se chcete vyřádit na studentských večírcích? Pak rychle navštivte náš herní zdroj a tam budete mít možnost stáhnout si zdarma torrent Sims 4 At University do vašeho PC a již jste na seznamu nejoblíbenějších komunit na vaší univerzitě.

Druhou možností bydlení je pronajatý byt mimo kampus. Každý den budete muset do školy jezdit na kole, to bude doplňková funkce. Tímto způsobem budete mít možnost prozkoumat celý kampus. Ačkoli. Můžete využít obě varianty bydlení a tak tyto možnosti porovnat. Pro ty, kteří mají svou Alma Mater velmi rádi, je zde možnost zakoupit si výrobky se symboly jejich univerzity. Určitě si kupte pár věcí. V oficiální verzi zní název herního projektu jako The Sims 4 Discover University, což lze přeložit jako „The Sims 4: Objevte svou univerzitu“. A tento název odpovídá dějové linii. Jednou z nejzajímavějších aktivit pro vás bude objevování nových míst na univerzitě.

výcvik
Nemyslíme si, že by stálo za to připomínat, že lidé chodí na univerzitu především proto, aby získali nové znalosti. Ve hře s tím nebudou žádné problémy, hlavní věcí je touha vaší postavy získat tyto znalosti. Předmětů ke studiu zde bude spousta, humanitních i přírodních. Vaše postava, jako každý jiný student, bude navštěvovat přednášky a poté psát semestrální práce a připravovat prezentace. Mějte prosím na paměti, že vaše celkové skóre výkonu bude odrážet počet absencí. Čím lépe tedy vaše postava studuje, tím větších kariérních výšek bude moci dosáhnout. Nezapomeňte na to, pokud chcete mít po promoci úspěšného Simíka. Ve hře se vše odehrává doopravdy, takže můžete očekávat složení zkoušek a přípravu na ně. Nikdo nebude sledovat vaši docházku, ale objeví se ve vašem celkovém skóre. Na výběr jsou tři fakulty: inženýrská, právnická a pedagogická. Vyberete si ten, který se vám nejvíce líbí. Vyberte si povolání, vyberte si fakultu a hlodejte žulu vědy.

Zajímavé:  Jak se jmenuje druhý přírůstek do The Sims 4.

Bez odpočinku nemůžete dělat nic. Během nočního učení na zkoušky bude mít Simík možnost se trochu rozptýlit například hraním ping pongu nebo jen tak sedět a klábosit s ostatními studenty. Jedním slovem, můžete si dělat, co chcete. Univerzita má také různé zájmové komunity, kde můžete najít příznivce. Také se šušká o tajném studentském spolku, do kterého se ne každý dostane. Ale možná je vaše postava z vybrané kasty. Pamatujte, že jako student určitě nastane období sebevyjádření, které se projeví ve všech aspektech vašeho života, od vašeho vzhledu až po interiér vašeho pokoje. Svůj domov si můžete vyzdobit tak, jak chcete. Totéž platí pro styl oblečení. V této době stále hledáte sami sebe, tak se nebojte experimentovat. Vše, co si obléknete nebo čím vyzdobíte svůj pokoj, je vaše vlastní volba!

Na této stránce si pomocí tlačítka níže můžete zdarma stáhnout The Sims 4 At the University přes torrent.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»