Přírůstky

Jak rozbalit doplňky v Sims 4

Jak nainstalovat mody na Sims 4 — Podrobný průvodce

SIMS 4 je jedinečný simulátor reálného života od EA. Hračka je to velmi zajímavá, ale někteří nadšenci se rozhodli ji ještě vylepšit a přišli s mody. Tento článek pojednává o instalaci modů v The Sims 4.

Stojí za zmínku, že Sims má spoustu zajímavých věcí i bez modů, ale ty mohou výrazně rozšířit možnosti hračky. Musíte však mít jasno v tom, co konkrétní mod dělá, protože se mohou lišit.

Naštěstí je SIMS 4 velmi flexibilní pro instalaci modů a různých „vylepšení“. Mimochodem, každý autor modu zahrnuje pokyny k instalaci s jeho tvorbou, protože mohou existovat určité nuance. Existuje však také obecný instalační algoritmus.

Co dělají mody v The SIMS 4?

Vše záleží na typu modu. Mohou to být alternativní časy, kosmetické změny Simíků, nová místa, další možnosti ovládání, změny rozhraní a mnoho dalšího.

V současné době existuje více než sto modů pro The Sims 4. Při výběru se však musíte zaměřit na verzi hry, pro kterou jsou úpravy určeny. Měli byste se také ujistit, že nedochází ke konfliktům s již nainstalovanými mody. To poslední se týká zejména těch úprav, které mění grafické prvky hračky. Pokud se náhle objeví konflikty, hra se již nespustí. Budete jej muset přeinstalovat.

Mezi možnými mody jsou ty, které dodávají hračce nové funkce. Měly by být instalovány opatrně, protože mohou způsobit různé závady a brzdy.

Zajímavé:  Jak se jmenuje doplněk The Sims 4 s batolaty.

Obecné pokyny pro instalaci

Instalace modů v SIMS 4 – to je vždy velmi zodpovědná záležitost. Je nutné si přečíst všechny textové přílohy, které poskytl autor modu, protože mohou obsahovat cenná doporučení k instalaci.

Pokud byl mod stažen z nespolehlivého zdroje, měli byste se zdržet jeho instalace. Je možné, že soubor může být infikován viry. A to je plné vážnějších důsledků, než je nemožnost spustit hru. Před instalací jakéhokoli mod Je vhodné vytvořit záložní kopii běžící hry. Abyste jej v případě selhání nemuseli znovu instalovat. Koneckonců, je mnohem snazší obnovit než instalovat od začátku.

Po instalaci jakékoliv úpravy se doporučuje hračku spustit a zkontrolovat její funkčnost. A teprve poté pokračujte v instalaci dalšího modu. Bude to spolehlivější a bezpečnější. A hned vidíte kvalitu úpravy.

Instalace souborů s příponou „.package“

Tento formát se často vyskytuje v modech pro The SIMS 4. Tento soubor obvykle obsahuje soubory potřebné pro fungování modů. V podstatě se jedná o archiv souborů, který hra automaticky rozpozná a použije.

Není potřeba ho ani rozbalovat. Pokud o tom ovšem autor modu nepsal v návodu. Instalace takových modů je velmi jednoduchá. Nemusíte ani nahrazovat herní soubory. Návod k instalaci této úpravy vypadá takto.

 • Stáhněte si svůj oblíbený mod z požadovaného místa, spusťte Průzkumníka Windows, přejděte do adresáře ke stažení a otevřete stažený archiv.

Přejděte do adresáře Downloads

 • Dále ve WinRAR hledáme soubor s příponou «.balík» a klikněte na něj pravým tlačítkem. V kontextové nabídce vyberte «Extrahovat do zadané složky».

 • Nyní potřebujete extrahujte soubor do složky «Mods»., který se nachází na adrese „C:UsersusernameDocumentsElectronic ArtsThe Sims 4Mods“. Tuto adresu je třeba zadat do horního řádku (nebo vybrat požadovaný adresář ve správci ve stejném okně) a kliknout na tlačítko «OK».
Zajímavé:  Které rozšíření Sims 4 má děti.

 • Nyní musíte hru spustit a zkontrolovat její funkčnost. Na ploše poklepejte na odpovídající ikonu. Po tomtonačtěte poslední uloženou hru a zkontrolujte funkčnost modu.

 • Nainstalovali jsme mod pro zlepšení zubů. A jak vidíte, zuby našich Simíků jsou v naprostém pořádku.

Takto se do SIMS 4 instalují mody ve formátu „.package“. Jak vidíte, není na tom nic složitého. Mody však mohou mít také soubory v jiných formátech. A pak vyvstávají otázky související s jejich instalací. Zkusme na ně odpovědět. Řekněme si například, jak nainstalovat postavu.

Instalace znaků do SIMS 4

Tento proces se mírně liší od instalace modů. Tady musíte pečlivě zkontrolovat stažený archiv a poté se ujistit, že všechny soubory byly přesunuty do požadovaného adresáře. Jinak nebude fungovat nic.

Mnoho autorů zahrnuje u svých postav návod k instalaci. Pokud na webu byla poznámka, že si musíte přečíst pokyny, měli byste tak učinit. A obecný algoritmus akcí je následující.

 • Nejprve stáhněte si archiv s požadovaným znakem, pak otevřete Průzkumník Windows, přejděte do adresáře stažených souborů a dvakrát klikněte na požadovaný archiv.

 • V adresáři postav bude řada složek. Všechny soubory, které se v nich nacházejí, musíte přenést do stejnojmenných adresářů po cestě „C:UserusernameDocumentsElectronic ArtsThe Sims 4“.

 • Až budou všechny soubory na svých místech, můžete spustit hru a zkontrolovat, zda se v ní postavy objevily. Chcete-li to provést, musíte nejprve kliknout na tlačítko «Galerie».

 • pak přejděte na kartu „Moje knihovna“. a vidíme tam nové postavy. Nyní je lze snadno přidat do hry.

Takto se instalují nové postavy do The SIMS 4. To vám umožní zalidnit váš svět známými lidmi a trochu oživit standardní hratelnost. Instalovat ale můžete nejen Simíky.

Zajímavé:  Jak aktivovat stažené doplňky Sims 4.

Instalace domů v SIMS 4

Nové domovy ve hře jsou vždy zajímavé. Navíc pro The SIMS můžete si stáhnout velmi známé domy a pozemkyA. Instalace domů v The Sims není o nic obtížnější než instalace modů nebo postav. Musíte si ale pozorně přečíst komentáře autora modu.

Potřebné sekce si můžete stáhnout na nějakém zdroji věnovaném hračce. Vše ostatní je velmi jednoduché. Někdy při umístění nového domu musíte zadat cheaty. Ale pokud o tom autor nepsal, tak to není potřeba. A obecné pokyny pro instalaci domů jsou následující.

 • Stáhněte si archiv s požadovaným domovem, otevřete Průzkumníka Windows, přejděte do adresáře ke stažení a poklepejte na archiv.

 • Dále vyberte potřebné soubory, klikněte na ně pravým tlačítkem myši a vyberte z kontextové nabídky «Extrahovat do zadané složky».

Extrahujte do zadané složky

 • V nastavení nastavte cestu na „C:UsersusernameDocumentsElectronic ArtsThe Sims 4Tray“ a klikněte na tlačítko «OK».

 • Poté spusťte hru, otevřete knihovnu a vyhledejte nové objekty. Pokud je vše na svém místě, přidáme do hry nové domy.

Kontrola nových objektů

Nyní bude situace ve vašem městě zajímavější. Nové domy vám umožní poněkud zpestřit hratelnost a zájem o hru se opět objeví. Nyní si povíme o dalších věcech, které se mohou také hodit.

Aktivace modů

Některé úpravy nejsou ve hře hned vidět. To je způsobeno tím, že nastavení je zaměřeno na bezpečnost a stabilní provoz. Mody nejsou oficiální, a proto jsou ve výchozím nastavení zakázány.

Abyste viděli změny, budete se muset trochu ponořit do nastavení hračky. Mějte však na paměti, že pokud jsou mody vytvořeny špatně, jejich zahrnutí může herního klienta „zabít“.. Chcete-li aktivovat, musíte provést následující.

 • Nejprve spusťte hru pomocí odpovídajícího zástupce na ploše. Počkáme, až se klient plně načte a klikneme na ikonu se třemi tečkami v horní části okna.
Zajímavé:  Ve které složce Sims 4 můžete odebrat doplňky.

 • Nyní vyberte položku «Nastavení hry».

 • Okamžitě přejděte na kartu «Jiný», zaškrtněte políčka „Uživatelský obsah a modifikace“ a „Skriptové modifikace jsou povoleny“. Stiskneme tlačítko «Aplikovat».

 • Vrátíme se do hlavní nabídky a kliknutím na tlačítko spustíme galerii.

 • Zde přejděte na kartu „Moje knihovna“. a v levém sloupci oZaškrtněte políčko „Přidat další materiály“.

Přidání dalších materiálů

To je vše. Poté se zobrazí všechny nové objekty, postavy a úpravy. Samozřejmě pokud jsou vyrobeny kvalitně a nehavarují herního klienta. Nyní si můžete vychutnat aktualizovaný The SIMS 4.

možných rizicích

Vezměte prosím na vědomí, že všechny neoficiální úpravy hry instalujete na vlastní nebezpečí a riziko. Nedokončené mody (nebo varianty s chybami) mohou hru výrazně poškodit. Musíte také dodržovat některá pravidla.

Za prvé, Ve hře můžete nahradit pouze jeden předmět. Pokud si stáhnete jiný mod pro stejný objekt a pokusíte se jej nainstalovat, okamžitě dojde ke konfliktu. V lepším případě se předmět již ve hře nezobrazí.

Za druhé, pokud autor modu napsal, že instalace modu nebo objektu vyžaduje zadání nějakých cheatů, pak byste se měli řídit tímto doporučením, protože jinak se objekt nezobrazí normálně.

Abyste snížili riziko přijímání nekvalitních modů, musíte je stahovat pouze ze známých zdrojů. Tam podstoupili příslušné testování a testování. A s úpravou nebudou zahrnuty žádné viry.

Za úvahu také stojí, že mody jsou určeny pro konkrétní verzi hry (obvykle nejnovější). Před jejich instalací byste proto měli aktualizovat herního klienta na nejnovější verzi a nainstalovat všechny doplňky (oficiální). A teprve potom se můžete zapojit do modů.

Závěr

Výše jsme se tedy podívali na otázku, jak nainstalovat mody do zajímavého simulátoru The SIMS 4. Úpravy zahrnují různé objekty a postavy, domy a pozemky a tak dále. Samotný proces není nijak zvlášť složitý.

Zajímavé:  Jak zakoupit doplněk pro The Sims 4.

Jen je třeba pamatovat na dodržování správných pokynů a doporučení autorů modů. Také je třeba pamatovat na to, že je potřeba povolit zobrazení modifikací v nastavení hry.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»