Přírůstky

Doplňky The Sims 4 nejsou načteny píše o původu

Někteří hráči Sims 4 vidí chybu v Originu pokaždé, když se pokusí nainstalovat nejnovější patch do Sims 4. Chyba, která se objeví, je ‘Chyba při stahování – Origin nemůže stáhnout The Sims 4‘. Jak se ukázalo, problém není specifický pro určitou verzi Windows, protože je potvrzeno, že se vyskytuje ve Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10.

Než začnete odstraňovat problém pro různé příčiny místních počítačů, měli byste zjistit, zda problém není způsoben problémem se serverem Origin. Tento scénář můžete prozkoumat kontrolou DownDetector, Hlášení o výpadku a oficiální účet Twitter pro novinky o jakýchkoli technických problémech s obchodem Origin.

Pokud neexistují žádné důkazy o problému se serverem, měli byste pokračovat tak, že vynutíte spuštění spustitelného souboru Origin s přístupem pro správce, abyste zajistili, že obchod má dostatečná oprávnění ke stažení souborů s přepsáním hry během aktualizace.

Pokud je však problém způsoben některými dočasnými soubory, zkuste před dalším pokusem o instalaci hry ručně vymazat mezipaměť Origin a povolit stahování v nouzovém režimu.

V případě, že to nepomůže, donuťte program Origin, aby spustil opravnou instalaci ve složce hry přímo z Moje herní knihovna Jídelní lístek. Pokud se aktualizace stále nedaří nainstalovat, můžete také zkusit postup „super opravy“ – ručně odinstalovat Origin a poté znovu stáhnout hru a změnit Knihovna her a Instalátor starší hry složky začít úplně od začátku.

Zajímavé:  Jak zakázat doplňky v The Sims 4 pirát.

Vyšetřování problémů se serverem

Než vyzkoušíte některou z potenciálních oprav níže, měli byste začít tím, že prozkoumejte, zda problém není mimo vaši kontrolu. Je možné, že důvodem, proč nemůžete aktualizovat svou hru Sims 4, je základní problém se serverem Origin.

Průvodce odstraňováním problémů byste měli začít návštěvou DownDetector a Výpadek.Hlášení a zjistěte, zda ostatní nemají podobné problémy s Origin.

Pokud vidíte důkazy o problému se serverem, měli byste zkontrolovat účet EA na Twitteru nebo centrum Reddit, kde najdete oznámení týkající se problému.

V případě, že jste neobjevili žádné problémy s Origin, začněte sledovat potenciální opravy níže.

Spuštění Origin s přístupem pro správce

Jak se ukázalo, k tomuto konkrétnímu problému může dojít kvůli problému s oprávněním – Origin Store potřebuje administrátorský přístup, aby mohl stahovat a přepisovat existující herní soubory (zejména pokud jsou umístěny na disku vašeho OS). Tento problém lze usnadnit přísným UAC (Řízení uživatelských účtů) Nastavení.

Pokud je tento scénář použitelný pro vaši současnou situaci, hra Sims 4 se nemůže aktualizovat, protože Origin nezíská dostatek oprávnění k normálnímu fungování (pokud k tomu svůj počítač nepřinutíte).

Někteří uživatelé, u kterých se setkáváme se stejným problémem, potvrdili, že problém byl vyřešen poté, co upravili hlavní spustitelný soubor Origin, aby bylo zajištěno, že bude vždy spuštěn s přístupem správce.

Před skutečným vynucením můžete otestovat, zda je tato metoda účinná, kliknutím pravým tlačítkem myši na spustitelný soubor Origin a výběrem Spustit jako správce z nově zobrazené kontextové nabídky.

Pokud se při pokusu o aktualizaci Sims 4 již chyba neobjevuje, postupujte podle níže uvedených pokynů, abyste zajistili, že se stejný problém v budoucnu nebude opakovat:

 1. Klepněte pravým tlačítkem myši na hlavní spustitelný soubor Origin a vyberte Nemovitosti z nově zobrazené kontextové nabídky.
 2. Poté, co se dostanete na obrazovku Vlastnosti původu, vyberte v horní části kartu Kompatibilita a zaškrtněte příslušné políčko Spusťte tento program jako správce.
 3. klikněte Podat žádost pro uložení změn, pak zavřete Nemovitosti okno a znovu spusťte Origins.
 4. Zkuste znovu aktualizovat Sims 4 a zjistěte, zda je nyní problém vyřešen.
Zajímavé:  Jaké rozšíření přidalo kluby do The Sims 4.

Pokud problém stále není vyřešen ani poté, co jste se ujistili, že Origin běží s přístupem správce, přejděte k další možné opravě níže.

Oprava Sims 4 přes Origin

Pokud byl předchozí pokus o instalaci Sims 4 zastaven nějakým typem neočekávaného přerušení stroje, může se jednat o problém kvůli některým poškozeným souborům umístěným ve vaší herní složce. Pokud je jeho scénář použitelný, měli byste být schopni problém vyřešit pomocí origin k opravě složky hry Sims 4.

Zde je rychlý průvodce krok za krokem, který vám pomůže opravit složku hry Sims 4:

 1. Otevřete Origin a klikněte na Moje herní knihovna z vertikální nabídky vlevo.
 2. Dále klikněte na tlačítko ozubeného kola spojené s Sims 4 a klikněte na Opravy z nově zobrazené kontextové nabídky.
 3. Dokončete postup opravy podle pokynů na obrazovce a po dokončení procesu restartujte Origin.
 4. Znovu otevřete Origin a zkuste znovu aktualizovat Sims 4, abyste zjistili, zda je problém vyřešen.

V případě, že stejný problém stále přetrvává, přejděte dolů na další potenciální opravu níže.

Povolení stahování v nouzovém režimu

Jak se ukázalo, k tomuto problému může dojít také kvůli způsobu, jakým je Origin nucen načíst soubory potřebné pro aktualizaci Sims 4. Jeden postup, který by mohl zajistit úplné dokončení stahování, je povolit režim stahování v nouzovém režimu z klienta Origin.

Několik dotčených uživatelů potvrdilo, že tato operace jim konečně umožnila aktualizovat Sims 4 na nejnovější dostupnou verzi.

Zde je rychlý průvodce nastavením vašeho klienta Origin na stahování v nouzovém režimu:

 1. Otevřete klienta Origin konvenčně (poklepáním na zástupce nebo hlavní spustitelný soubor).
 2. Jakmile jste v hlavní nabídce, klikněte na název účtu (spodní část obrazovky a vyberte Nastavení aplikace z nově zobrazené rozbalovací nabídky.
 3. Jakmile jste uvnitř Nastavení aplikace obrazovka, přístup Diagnostika a přejděte dolů na Řešení problémů sekce.
 4. V další nabídce zkontrolujte přepínač spojený s Stahování v nouzovém režimu.
 5. Jakmile uvidíte zprávu „Změna uložena“, zavřete původního klienta a znovu jej otevřete.
  Poznámka: Pokud jste nepostupovali výše uvedeným způsobem, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte si Spustit jako správce abyste zajistili, že klient má přístup správce ke stažení potřebných souborů.
 6. Pokuste se znovu aktualizovat Sims 4 a zjistěte, zda je nyní problém vyřešen.
Zajímavé:  Jak se připojit k doplňkům v Sims 4.

V případě to samé ‘Chyba při stahování – Origin nemůže stáhnout The Sims 4Chyba stále přetrvává, přejděte dolů na další potenciální opravu níže.

Vymazání mezipaměti Origin

Pokud k tomuto problému dochází kvůli nějakému typu poškození způsobeného dočasnými soubory uloženými ve vašem spouštěči Origin, měli byste být schopni problém vyřešit otevřením složky dat Origin a ručním odstraněním složek mezipaměti.

Tato operace byla potvrzena několika dotčenými uživateli, kteří dříve nebyli schopni aktualizovat Sims 4 na nejnovější verzi.

Zde je rychlý průvodce odstraněním složky mezipaměti Origin:

 1. Ujistěte se, že Origin je zcela blízko a žádná jeho instance neběží na pozadí.
 2. Otevřete a Běh dialogové okno stisknutím Klávesa Windows + R. Dále zadejte ‘%AppData%Origin’ do textového pole a stiskněte vstoupit otevřete složku mezipaměti Původ
 3. Jakmile se dostanete přímo do složky mezipaměti Origin, vyberte vše v této složce, klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte Odstranit, abyste se zbavili všech dočasných souborů.
 4. Jakmile bude složka mezipaměti vymazána, otevřete aplikaci Origin a zkuste znovu aktualizovat Sims 4, abyste zjistili, zda byl problém vyřešen.

pokud se stále vyskytuje stejný problém, přejděte dolů na další potenciální opravu níže.

Přeinstalace Origin a opětovné stažení hry

Pokud pro vás žádná z potenciálních oprav výše nefungovala, je pravděpodobné, že máte co do činění s nějakou dobou korupce, která nebude vyřešena, dokud neresetujete všechny zahrnuté komponenty: spouštěč (Origin) a hru, kterou jste narazíte na problém s (The Sims 4).

Několik dotčených uživatelů potvrdilo, že ‘Chyba při stahování – Origin nemůže stáhnout The Sims 4Chyba byla vyřešena poté, co smazali celou složku hry, znovu nainstalovali klienta Origin a znovu stáhli hru.

Zajímavé:  Jak aktivovat stažené doplňky Sims 4.

Zde je rychlý průvodce krok za krokem, jak na to:

 1. Otevřete a Běh dialogové okno stisknutím Klávesa Windows + R. Dále do textového pole napište „appwiz.cpl“ a stiskněte vstoupit otevřít Programy a funkce okno.
 2. z Programy a funkce v nabídce procházejte seznam nainstalovaných programů, dokud nenajdete Původy aplikace. Jakmile to uvidíte, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte si Odinstalovat z nově zobrazené kontextové nabídky.
 3. Uvnitř Odinstalace dokončete proces podle pokynů na obrazovce, odeberte Origin z počítače a poté počítač restartujte.
 4. Po dokončení další spouštěcí sekvence přejděte na tento odkaz (zde) z vašeho výchozího prohlížeče a stáhněte si nejnovější verzi instalačního programu Origin kliknutím na Ke stažení tlačítko spojené s Windows.
 5. Po dokončení stahování dvakrát klikněte na instalační program Origin a podle pokynů na obrazovce znovu nainstalujte herní obchod do počítače.
 6. Po dokončení procesu otevřete aplikaci Origin a kliknutím na účet v levém dolním rohu vyberte Nastavení aplikace.
 7. Uvnitř Nastavení aplikace menu, přístup k Instalace a uložení a přejděte dolů na Na tvém počítači sekce.
 8. Až se tam dostanete, klikněte na Přeměna tlačítko spojené s Umístění herní knihovny. Dále pro něj nastavte vlastní umístění (nastavte jiné než výchozí cestu).
 9. Změňte složku hry pro starší instalační programy (stejným způsobem, jako jste změnili složku umístění herní knihovny).
 10. Znovu si stáhněte Sims 4, počkejte na dokončení operace a zjistěte, zda se stále zobrazuje stejná chybová zpráva.

Nelze načíst doplněk Sims4

Schválené rozhodnutí

hrdina (v důchodu)

hrdina (v důchodu)
Příspěvek 11 z 17 (2 719 zobrazení)

Re: Nelze načíst doplněk Sims4

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Přihlaste se k odběru RSS kanálu
 • Odkaz na příspěvek
 • vytisknout
 • Stěžovat si

Hrdina

Hrdina
@mashakazanzeva ahoj. Co se stane, když stisknete tlačítko? Co je uvedeno v historii objednávek?

Zajímavé:  Kolik stojí disk Sims 4 se všemi doplňky.

https://i.imgur.com/wE8llcD.png

Příspěvek 2 z 17 (2 303 zobrazení)
0 body

Re: Nelze načíst doplněk Sims4

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Přihlaste se k odběru RSS kanálu
 • Odkaz na příspěvek
 • vytisknout
 • Stěžovat si

Po stisknutí tlačítka se nic neděje, historie objednávky zobrazuje stav „zpracovává se“.
Moje předchozí objednávka z 10.09.2020. září XNUMX však měla také stav „probíhá zpracování“, ale mohl jsem ji nahrát.

Příspěvek 3 z 17 (2 298 zobrazení)

Re: Nelze načíst doplněk Sims4

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Přihlaste se k odběru RSS kanálu
 • Odkaz na příspěvek
 • vytisknout
 • Stěžovat si

Hrdina

@mashakazanzeva zkuste vymazat mezipaměť Origin

Zavřete Origin a odstraňte složky (musíte mít povolené skryté složky):
C:Uživatelé*uživatelské jménoAppDataLocalOriginOrigin
C:Uživatelé*uživatelské jménoAppDataRoamingOrigin
C: ProgramDataOrigin
Spusťte klienta Origin a počkejte, až budou soubory naskenovány.

Nicméně si myslím, že se vyplatí počkat 48 hodin (od okamžiku platby). Možná je to problém

https://i.imgur.com/wE8llcD.png

Příspěvek 4 z 17 (2 287 zobrazení)
0 body

Re: Nelze načíst doplněk Sims4

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Přihlaste se k odběru RSS kanálu
 • Odkaz na příspěvek
 • vytisknout
 • Stěžovat si

★★★★★ Nováček
@Dedudamol děkuji
Příspěvek 5 z 17 (2 282 zobrazení)

Re: Nelze načíst doplněk Sims4

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Přihlaste se k odběru RSS kanálu
 • Odkaz na příspěvek
 • vytisknout
 • Stěžovat si

@Dedudamol řekni mi, co mám dělat, když stav říká „dokončeno, dokončeno“, ale stahování stále nefunguje od zakoupení?

Příspěvek 6 z 17 (2 258 zobrazení)

Re: Nelze načíst doplněk Sims4

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Přihlaste se k odběru RSS kanálu
 • Odkaz na příspěvek
 • vytisknout
 • Stěžovat si

hrdina (v důchodu)

hrdina (v důchodu)

@lilitaairo, ahoj.
V nastavení aplikace Origin na záložce „aplikace“ v položce „Aktualizace softwaru“ vypněte „Zúčastnit se technického testování Origin“ (pokud je povoleno) a zapněte nebo vypněte „Automatické aktualizace her“ a poté je znovu zapněte. Spusťte hru a měla by se objevit zpráva o načítání. Po nějaké době (v závislosti na rychlosti stahování) by se měla sada stáhnout.

Zajímavé:  Ve které složce Sims 4 můžete odebrat doplňky.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»