Odpovědi

V Sims 4 stavíme pokoj pro teenagera

Ahoj všichni, dnes stavíme neobvyklý pokoj pro Sims 4: roztomilý, moderní a realistický. Hlavním rysem budovy je minion velikosti stěny v čele postele. Vypadá to zajímavě a dělá se to velmi jednoduše: pomocí zvětšených lamp a dalších „improvizovaných prostředků“. Zde je videonávod – stavba krok za krokem bez instalace a podrobný přehled toho, co se stalo.

Začněme tím nejužitečnějším – kódy. Tato budova používala kombinační kód (pomáhá integrovat předměty do jiných), cheat pro vývojáře: potřebný k povolení následujícího kódu pro odemykání bonusových předmětů (jejich Simíci dostávají za dovednosti a kariérní úspěchy).

Kódy pro stavbu místnosti s minionem

  • bb.moveobjects on;
  • Testingcheats true;
  • bb.ignoregameplayunlocksentitlement.

Chcete-li usnadnit přesun objektů a jejich umístění mimo buňky, podržte tlačítko Další, takže jej můžete hladce vložit. Ujistěte se, že tuto metodu používáte při umísťování polic, vkládání knih a kombinování nábytku – všude tam, kde je potřeba přesnost. Ke zvýšení položek se používá kombinace Shift+Ъ, pomůže zmenšení toho, co již bylo zvětšeno (pokud jste náhle udělali chybu). Shift+X.

Stáhněte si hotové pokoje v The Sims 4

Celkem tři pokoje byly vyrobeny podle jednoho dispozičního řešení, můžete si je prohlédnout v recenzi a stáhnout přímo zde. Místnost byla střední velikosti, aby nebyly problémy s průchodem Simíků a do hry se vešlo maximum zajímavých věcí. Vše je zde navrženo pro teenagery, ale lze je snadno přeměnit na dětský pokoj nebo pokoj pro mladé postavy.

Dětské dospívající dívky v The Sims 4

Sada užitečného nábytku a rozdělení do zón jsou přibližně stejné: místo pro spaní, studium a zábavu. Každý má samostatné místo pro koníčky. V místnosti s minionem oddělují příčky pohovku s vestavěným otomanem — místo pro čtení a odpočinek. Za ním je toaletní stolek s toaletním stolkem, kde se dívka může uklidit a převléknout.

Zajímavé:  The Sims 4 má otevřené oceány –

Místnost The Sims 4 připravená k závodění

A v této delikátní místnosti můžete ubytovat sladkého: vedle okna je místo pro přípravu „občerstvení“: zmrzliny a kávy. Lila zámek zdobí vysoký stůl vyrobený z barových skříní. Na jedné straně vypadá jako pracoviště, na druhé jako velký domeček pro panenky nebo dekorace.

Dokončeno The Sims 4 Ložnice

Modrou ložnici si můžete beze změny stáhnout z The Sims 4 Strašidelné věci: odtud pochází tato vtipná tapeta s duchy. Z doplňku Get to Work, průhledná židle, nápis a zásuvky. Pokud takové položky nemáte, vyměňte je za dostupné a experimentujte. Může to být ještě zajímavější.

Jak vytvořit krásný pokoj v The Sims 4

Uspořádání je zde stejné, ale nábytek a dekorace jsou jiné. Hraček je méně, ale zato hodně pokojových rostlin a květin, na opačné straně pokoje je nábytková stěna s deskou stolu a akváriem. O kousek dál je celoplošné zrcadlo a stejný domeček pro panenky, ale čokoládové barvy. Vyzkoušejte své vlastní možnosti pro stavbu místnosti: The Sims 4 s jeho nedostatky, samozřejmě. Ale díky možnosti zvedat předměty do libovolné výšky a zvětšovat je můžete dělat nové věci. Zkuste si vybudovat vlastní cestu a podělte se o své poznatky!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»