Kde

Kde je stojan na oblečení The Sims 4?

Simíci nyní mohou prát oblečení a vybrat si rustikální dekor pro své domovy. Navždy zapomeňte na špinavé oblečení, ukažte se v bezchybně čistých outfitech a užívejte si život ve venkovském stylu.

9f2a3b0e0775t.jpg

CAS a stavební zařízení

1.jpg

2.jpg

Reakce: mimozemšťan, OxanaN, olga0745 a 9 dalších

byremarky

Ověřeno
Zprávy 11 Úspěchy 25 Ocenění 6
Vždycky zapomenu vyndat věci z pračky, dát je do sušičky a pak je vyndat, fuj.

User5689

Ověřeno
Zprávy 20 Úspěchy 55 Ocenění 8
Je možné nějak umístit prádelní šňůru do interiéru?

Julerra

Uchazeč

Správce
Zprávy 5.084 Úspěchy 2.260 Ocenění 3.770
Vždycky zapomenu vyndat věci z pračky, dát je do sušičky a pak je vyndat, fuj.

Simíci to sami dost často dělají, zvláště čistí. Můžete si také najmout pokojskou

Je možné nějak umístit prádelní šňůru do interiéru?

Povedlo se mi to nainstalovat do domu po prvním odstranění střechy — pak je to nainstalováno. No, nezapomeňte později vrátit střechu na místo)

ufMEKYe.png

Reakce: Rysik, KTanichka a User5689

Nikita_98

Ověřeno
Zprávy 215 Úspěchy 200 Ocenění 5

Je opravdu nepříjemné, že Simíci vždy nechávají špinavé oblečení po celém domě, musíte je prát několikrát denně, bylo to tak zamýšleno, nebo je to jen neplánovaná chyba, sakra, je to opravdu otravné sbírat oblečení po domě a i kdyby automaticky spadly do koše, kdyby stály v místnosti, ale ne, smradlavé oblečení musíte házet přímo pod sebe, obecně za tyto brouky strhávám 2 body, katalog vychází s takovým sebevědomým C co se týče oblečení a předmětů, byly příjemným překvapením)

Zajímavé:  Kde najít houby v The Sims 4.

Julerra

Uchazeč

Správce
Zprávy 5.084 Úspěchy 2.260 Ocenění 3.770

Nikita_98, oblečení se automaticky vkládá do košů, pokud jsou instalovány (ty v katalogu, ne dekorativní). Na podlahu házejí oblečení jen hloupí simíci. Nebo pokud jsou koše plné.

VivernS

Ověřeno
Zprávy 12 Úspěchy 10 Ocenění 0
Běžný katalog. Nevidím žádné zjevné klady ani zápory.

Corrin

Ověřeno
Zprávy 64 Úspěchy 120 Ocenění 19

Rodina, na které jsem testoval tento katalog, měla dvě kočky a jednoho dne jsem našel jednu z nich poblíž prádelní šňůry, jak si hraje s vodou kapající z oblečení. Někdo na začátku tématu poznamenal, že katalog velmi dobře zapadá do stylu „Kočky a psi“, ale teď sedím a přemýšlím. Nemůžu uvěřit, že by se některý z vývojářů obtěžoval s tak detailní kombinací různých přídavků do hlavní hry.

K samotnému katalogu:
Oblečení se mi nelíbilo, ale věci do interiéru ano. Pravda, pouze pro zařizování užitkového koutku. Líbily se mi sukulenty ze sekce dekorativních rostlin.
Moji Simíci se nejprve myli v umyvadle, protože pro ně byla okamžitě k dispozici možnost přidávání barev, což nějak kompenzovalo pracnost. Pak jsem přišel na to, že při upgradu pračky do ní můžete vložit alespoň balení těstovin, ale k tomu musíte napumpovat mechaniku. Zdá se, že rovnováha byla zachována, ale není jasné, proč nejsou kupované klimatizace a vůně. Bohu nebyla dána rovnováha. A také je nepříjemné, že musím udělat sto padesát kroků, abych „umyl a usušil“, protože jsem systematicky zapomínal spustit sušičku.
Skutečnost, že lano lze umístit pouze venku, je nepohodlné, zejména s příchodem ročních období: déšť, sníh, mráz. Zkusil jsem dát lano na verandu, pomohlo to znovu až do sezón. Je docela normální, že se toto lano občas přetrhne, ale skutečnost, že oblečení mizí, mě v tomto případě dráždí a na zemi se může objevit špinavá hromada prádla.
Hrál jsem upíra v Brindleton Bay, který žil v domě bez oken a mycí kout s umyvadlem byl v rohu kuchyně. Obvykle jsem po lovu poslal Simíka vyprat věci „od krve“, sušil jsem oblečení na verandě a svlékl jsem je za úsvitu, když se upírka vrátila z nočního klubu s balíčkem zakrvácených bryndáků v kapse. . A katalog vypadal jako maličkost, ale přidal do hry pěkné detaily.

Zajímavé:  Kde najít původ v Sims 4.

To je stejná madam se psem, který se později stal duchem.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»