Ovládání kamery

Jak povolit bezplatnou kameru v Sims 4

Sims 4 Jak vstoupit do bezplatného režimu fotoaparátu

Může existovat mnoho důvodů, proč se při hraní dívat na věci z jiné perspektivy The Sims 4. Ať už jste hráč, který se chce lépe podívat na svou nejnovější rodinu Legacy, nebo stavitel, který se chce blíže podívat na hotový produkt, někdy se potřebujete podívat zblízka.

SOUVISEJÍCÍ: The Sims 4: Zvyšte úroveň svých stavitelských dovedností pomocí těchto tipů

A zde přichází ke hře bezplatná kamera v The Sims 4! Díky tomuto volnějšímu úhlu kamery máte více kontroly než kdy předtím, abyste se dostali blíže k nejdůležitějším okamžikům v životě vašich Simíků. Náš průvodce vám pomůže najít režim Fotoaparát zdarma v The Sims 4.

Jak používat bezplatný režim fotoaparátu

Zatímco The Sims 4 nabízí několik různých režimů kamery, které vám poskytují nejrůznější jedinečné úhly, nic není tak univerzální jako bezplatný režim fotoaparátu.

Ve volném režimu fotoaparátu můžete používat myš a klávesnicinajít Bližší a rozmanitější pozorovací úhly.

  • Magic Gathering – Planswalker Master Commander Party Předchozí.
  • Jak přenést pokrok v příběhovém režimu GTA 5 na PS5 a XSX
  • Dokončete průvodce GTA 5 a vše, co musíte udělat

Proč používat bezplatný režim fotoaparátu?

V The Sims 4 existuje celá řada možností, jak používat režim Bezplatná kamera, v závislosti na vašem herním stylu!

Pokud vás zajímá hra The Sims sledováním Simíků, které vytvoříte, možná budete chtít použít režim Bezplatná kamera přiblížit se do vašich scén před tím, než se odehrají nejdůležitější okamžiky v životě vašich Simíků.

Zajímavé:  Jak změnit úhel kamery v The Sims 4.

A s plnou kontrolu nad úhlem kamery jednoduché klikněte myší a přetáhněte, můžete získat nové herní úhly tím, že budete sledovat, jak vaši Simíci hrají jakoukoli rychlostí hry ze svého nového úhlu pohledu.

Také, pokud jste stavební dělník, bezplatný režim fotoaparátu je skvělý způsob kontrolovat vaše domy a veřejné prostory z přímější perspektivy.

Kde povolit bezplatnou kameru?

Povolení bezplatného režimu fotoaparátu je poměrně jednoduché. V panel nabídky v pravém horním rohu ikona obrazovky kamery se nachází přímo nalevo od ikony na oznamovací stěně, třetí zprava.

Zde máte přístup ke všem režimům fotoaparátu. Chcete-li vstoupit do režimu bezplatného fotoaparátu, klikněte na druhou kameru vpravo v tomto podmenu, že nad kterým je ruka (pro zobrazení můžete kliknout a přetáhnout).

DALŠÍ: The Sims 4: Jak přepnout do režimu první osoby

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»