Odpovědi

The Sims 4 zobrazuje rld oridgin

Ikona Rlorigin.dll

RldOrigin.dll je komponenta dynamicky propojované knihovny používaná operačním systémem Microsoft pro správné fungování různých aplikačních softwarů.

Co je to za soubor?

Tento soubor je součástí herního obchodu Origin, kde si můžete zakoupit různé hry, včetně The Sims 4. Pokud tedy komponenta chybí, dojde při pokusu o spuštění hry k chybě.

Rlorigin.dll

Jak nainstalovat

Podívejme se na jednoduchý způsob, jak opravit havárii ručně instalací chybějící knihovny DLL:

  1. Nejprve si musíte stáhnout archiv se všemi soubory. Poté obsah vytáhneme na jakékoli vhodné místo. Výslednou komponentu umístíme podél jedné z cest v závislosti na bitovosti operačního systému. Architekturu Windows můžete zkontrolovat pomocí „Win“ + „Pause“.

Pro Windows 32 Bit: C:WindowsSystem32

Pro Windows 64 Bit: C:WindowsSysWOW64

Systémové složky pro instalaci Rlorigin.dll

  1. Po zkopírování souboru na své místo se zobrazí okno s výzvou ke schválení přístupu k administrátorským právům. Nezapomeňte kliknout na určené tlačítko.

Potvrzení nahrazení souboru Rlorigin.dll

  1. Dále otevřete příkazový řádek s právy správce a přejděte do složky, do které jste soubor zkopírovali. K tomu použijte operátor cd. Samotná registrace se provádí zadáním regsvr32 RldOrigin.dll a stisknutím „Enter“.

Registrace Rlorigin.dll

Stejný soubor je potřeba pro fungování jiných her, například Need for Speed ​​​​Rivals. Komponenta je vhodná pro jakýkoli operační systém Microsoft s x32 nebo 64 Bit.

download

Nyní můžete přejít přímo ke stažení.

Jazyk: Английский
Aktivace: Volný
Platforma: Windows XP, 7, 8, 10, 11

Zajímavé:  Kdy budou slevy na The Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»