Jak

Jak se potápět v Sims 4

Zjistěte, jak mohou vaši Simíci začít svůj vysněný život na ostrově.

The Sims™ 4 Island Living Expansion Pack* je nyní k dispozici na PC a Mac! Má tolik úžasných funkcí, na kterých naši vývojáři tvrdě pracovali. Proto jsme požádali tyto skvělé lidi (vývojáře, kteří znají doplněk lépe než kdokoli jiný), aby nám řekli, proč jejich Simíci rádi cvičí v novém rozšíření. Shromáždili jsme všechny vtipy, tipy a triky, abyste mohli vyprávět ty nejzajímavější příběhy na světě. Čtěte níže!

Pracujte v přírodě

V Sulani nenajdete žádné kanceláře. Ale pro Simíky, kteří hledají nový životní styl, je k dispozici několik kariér a dokonce i práce na částečný úvazek.

Pro Simíka jménem Sefina není nic důležitějšího než biologie: „Konečně jsem ušetřila dost peněz na přesun z města do rezervace na ostrově Mua Pel’am. Mé sny o práci oceánografa se staly skutečností!“

O ostrovy se starají i další Simíci: „Říkají mi hlídkovač. Přes den pracuji jako plavčík a po večerech chytám plevel. Chráním ostrovy a všechny na nich.»

Žít přítomností je skvělé: „Líbí se mi, že můj rozvrh je tak jednoduchý. Vstávám ve 4 hodiny ráno a jdu na půl dne na ryby. Když se vrátím domů, pracuji na částečný úvazek, než mi začne směna potápěče. A pak uklízím odpadky na pláži, dokud se nezačnu cítit ospale! Radost, ne život.»

A potápění má samozřejmě každý rád: „Líbil se mi život ve městě, ale po návštěvě ostrovů jsem chtěl zůstat tady. Nyní pracuji jako potápěč a učím turisty a místní obyvatele.“

Zajímavé:  Jak nainstalovat doplňky na The Sims 4.

Simíci mohou plavat, šnorchlovat a potápět se, prozkoumávat vodopády a dokonce se spřátelit s mořskými pannami! Co tedy mají nejraději? U každého je to jinak.

Jiní se rádi cákají ve vodě a prozkoumávají oceánský život – jako Kae, která „miluje plavání, šnorchlování a delfíny!“

A někdo z toho žije: „Ku je obyčejný rybář, který prakticky žije na své lodi. Přes den hledá nová místa s rybami v kánoi a po večerech klade pasti.“

Někomu to ale nestačí a stávají se z nich „lovci pokladů, kteří hledají artefakty svého kulturního dědictví. Potápění a česání pláží a jeskyní vždy k něčemu vede.“

Láska a péče

Ochrana ostrovů umožňuje udržovat Sulani v krásném stavu. Existuje mnoho Simíků, kteří se cítí spojeni se zemí.

Sim inspiroval toto: „Časté zprávy o změně klimatu přiměly Bena, aby si uvědomil, že věnuje příliš málo pozornosti přírodě, a tak se rozhodl to napravit. Přestěhoval se do Sulani, aby žil v přirozenějším prostředí, rozšířil své obzory zkoumáním kultury, kterou viděl pouze v televizi, a naučil se starat o zemi, na které žijeme.“

Nebo jako tento úžasný místní obyvatel, který „využívá pouze výhod přírody: jí kokosy, myje se ve vodopádech a udržuje ostrovy čisté. Koneckonců, vše, co potřebujete, je tady!“

Ráj stavitelů

S tolika pobřežními osadami, novými objekty a vybavením, ze kterých si můžete vybrat, jaký tropický domov postavíte pro své Simíky?

Na ostrovech je rodina, která miluje svůj domov v jakémkoli stavu: „Luluina rodina žila v blízkosti sopky po mnoho generací. A nic – ani nebezpečná láva! — nedonutí je opustit toto místo.»

Staňte se místním

Spojení s lidmi ze Sulani udržuje komunitu naživu! Místní Simíci se ze všech sil snaží podporovat svou kulturu.

Zajímavé:  Jak pochopit, když v The Sims 4 zemře starší Sim.

Hladový Sim: „Skoro jsem zapomněl, že dnes je ve městě grilovací večer a Liliana vaří! Její vepřová kalua je pochoutka, o které sní i delfíni. Musíme si pospíšit, než se všichni sežerou!»

Spiritual Sim: „Obyčejná dívka, která cítí spojení s tímto ostrovem. Říká se, že se za ní obracejí i místní duchové.“

Mystery Sim: «Mořská panna, která žije tajně mezi místními obyvateli a v noci utíká ke svým lidem do Mermaid Cove.»

Nebeské žerty

Nemůžeme mít žádná rozšíření bez nových způsobů, jak se zbláznit! Podívejte se, co dělá tento sim:

„Táta konečně usnul na ručníku a můžeme začít realizovat plán. Nakreslil jsem mu nějaké zábavné věci pomocí opalovacího krému, takže doufám, že bude spokojený s výsledky, až se probudí. Teď kolem něj musíme postavit sochy z písku, aby byl v pasti!“

Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak prozkoumáte Sulani v rozšiřujícím balíčku The Sims 4 Island Living! Chatujte s hráči The Sims 4 na fórech, sledujte hru na Twitteru a Instagramu, dejte nám like na Facebooku a přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube. Přihlaste se k odběru zpravodaje The Sims 4 a získejte zdarma Deadly Vile Guitar!*

*K hraní vyžaduje The Sims 4 (prodává se samostatně) a všechny aktualizace hry. Viz minimální systémové požadavky pro herní sadu.

The Sims Wiki

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

Zajímavé:  Jak zakázat školu v The Sims 4.

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

Ponoření

Ponoření

Potápění

Ponoření (pův. Potápění) je dovednost zavedená v rozšíření «rajské ostrovy» ke hře The Sims 3.

Popis [ ]

Při potápění může postava objevit následující:

 1. truhly s poklady;
 2. mořské panny;
 3. podvodní jeskyně (proplaváním jedné z nich postava otevře neobydlený ostrov a jsou také novým místem pro woohoo);
 4. řasy, korály, různé druhy ryb (některé druhy lze chytit holýma rukama);
 5. průchody do jiných podvodních oblastí;
 6. žraloky, jejichž setkání může vést ke smrti.
 • Před potápěním pod vodou vyjměte maso a masné výrobky ze zavazadla své postavy. Přitahují žraloky a šance na jejich útok se zvyšuje.
 • Po potápění potřebuje postava 2hodinovou přestávku, než se vrátí pod vodu.
 • Je také nutné sledovat hladinu kyslíku v lahvích, jinak se nelze vyhnout smrti z nedostatku vzduchu.
 • Z postavy se může stát potápěč. [ TS3:K ] Předměty, které lze získat z mořského dna, budou přijaty v restauraci/bistru a ve vědeckém ústavu.

šnorchlování [ ]

Postavy se mohou vznášet na hladině oceánu a zlepšit si tak své potápěčské dovednosti. Šnorchlování (šnorchlování a ploutve) a potápění jsou jediné způsoby, jak můžete tuto dovednost zlepšit. Při šnorchlování můžete sbírat malé předměty, jako jsou mušle. Postavy mohou také šnorchlovat ve velkém bazénu, ale rychlejší je to udělat v oceánu.

Pokud není bazén dostatečně prostorný pro šnorchlování, postava tuto aktivitu automaticky zastaví.

Potápěčská místa [ ]

Na Isla Paradiso jsou 4 potápěčské lokality, z nichž každá vyžaduje určitou úroveň potápěčských dovedností. Úplně první místo pro potápění je dostupné na úrovni 2 – „Rocky Reef“; na úrovni 4 — „Davy Jones Chest“; na úrovni 7 — „Mermaid’s Grotto“; a konečně v 9. — „Perlová propast“.

Statistika [ ]

 • Hodiny pod vodou s maskou;
 • Hodiny pod vodou s potápěčským vybavením;
 • Sbírané skořápky;
 • Útok žraloka;
 • Prozkoumány jeskyně;
 • Otevřené pokladnice;
 • Shromážděný mořský život.
Zajímavé:  Jak opravit rodokmen v Sims 4.

úkoly [ ]

Potápěč perel Potápěči perel musí nasbírat alespoň 50 mušlí. Čím hodnotnější nálezy, tím lepší je jejich pověst, což umožňuje mušlí prodávat za vyšší ceny. Podvodní speleolog Podvodní jeskyňáři jsou odvážní potápěči, kteří prozkoumali podvodní jeskyně nejméně 15krát. Opakované ponory do temných jeskyní umožňují podvodnímu jeskyňáři s větší pravděpodobností najít sběratelské předměty při průzkumu jeskyní Vynalézaví potápěči stráví alespoň 40 hodin šnorchlováním. Jejich zkušenosti s hledáním skrytých předmětů na mořském dně jim umožňují lépe nacházet sběratelské předměty při šnorchlování.

možnosti [ ]

Lv. Čas ponoru Uvolnění tlaku (z potápění) Možnosti
1 Plavání s maskou, šnorchlem a ploutvemi
2 180 min. 140 min. Ponořte se na potápěčské lokalitě Rocky Reef
3 210 min. 130 min.
4 240 min. 120 min. Ponořte se na potápěčské lokalitě Davy Jones Chest
5 270 min. 110 min.
6 300 min. 100 min. Otevření truhly v «Davy Jones’s Chest»
7 330 min. 90 min. Ponořte se v potápěčské lokalitě Mermaid Grotto
8 360 min. 80 min. Otevření truhly v jeskyni mořské panny
9 390 min. 70 min. Potápění v potápěčské lokalitě Pearl Abyss
10 420 min. 60 min. Retro potápěčský oblek, otevírání truhly v „Perlové propasti“, průzkum jeskyně v „Perlové propasti“, průchod, kterým vede k otvoru „Doupě potápěče“

Mušle [ ]

Potápěním na speciálních potápěčských místech může postava sbírat staré i nové druhy předmětů: ryby a mušle. Nové druhy ryb můžete vidět na stránce „Rybaření“.

Ikona Jméno Rarita Cena
lastura hřebenatky Obvyklé 10-15 §
Cowrie shell Obvyklé 20-30 §
Skořápka Nautilus Neobvyklé 85-100 §
Zkroucené umyvadlo Neobvyklé 125-150 §
Mušlí krunýř Neobvyklé 300-350 §
Starověké zkamenělé ryby Vzácné 650-700 §
Dvojitý plášť Vzácné 850–1 000 §
žraločí zub Velmi vzácné [1] §1 500–2 000
Zajímavé:  Jak propagovat značku v The Sims 4.

Poznámky [ ]

 1. ↑ Žraločí zub lze získat po úspěšném boji se žralokem.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»